Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1561563 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #2240 : 03 Şubat 2017, 16:31:15 »
Aynen öyle.Kavga burada çıkmadı ama camida tartışması başladı.
Bazı arkadaşlar verilmek istenilen mesajı yanlış algılıyor ama olsun.Ben sadece basit bir video ekledim.1,2 ay içersinde çok farklı videolar izleteceğim.

:) herkes adam yerine koyulmaz ;)  Bazı şeyleri idrak edebilmek için idrak etmeyi istemek lazım.

Aynen karadağ usta hz Ebubekir efendimiz boşuna söylememiş ayeti kerime inzal olunca (el aczü an derki idraki idrakün el bahsü an zatillahi işrakün) diye

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2241 : 03 Şubat 2017, 18:15:49 »
hüseyin usta bu dedektörün kazanınıda yapıver kazmak zor iş biz dağda piknik yaparken o bulsun kazsın uğraştırmasın:))

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2242 : 03 Şubat 2017, 20:11:22 »
Karadağ ustam bak sende yabancılara benzemeye başladın, 8)  gizli gizli teknoloji geliştiriyorsun bizede yıllar sonra mı verecektin................. O0 O0 O0
İşte böyle ifşa ederim adamı
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2243 : 03 Şubat 2017, 20:12:07 »
hüseyin usta bu dedektörün kazanınıda yapıver kazmak zor iş biz dağda piknik yaparken o bulsun kazsın uğraştırmasın:))

Bozdurup nakit getireni de yaparız ilerde :)

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı said_jarrah

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2244 : 04 Şubat 2017, 00:00:46 »
s.a karadağ hocam eğriyi ektekine benzetmeye calıştım yalnız fotosunu cekmedim bidahaki denememde foto ve videoda ekleyeyim. mineral oranı % 47 göstermişti dedektör. Denediğim arazi oldukça taşlık bir bölgeydi. enkısa zamanda tekrardan bi arazide deneyeceğim. :)
Teşekkürler,
Selamlar,
Engineer

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2245 : 04 Şubat 2017, 09:58:02 »
s.a karadağ hocam eğriyi ektekine benzetmeye calıştım yalnız fotosunu cekmedim bidahaki denememde foto ve videoda ekleyeyim. mineral oranı % 47 göstermişti dedektör. Denediğim arazi oldukça taşlık bir bölgeydi. enkısa zamanda tekrardan bi arazide deneyeceğim. :)
Teşekkürler,
Selamlar,

Kalibrasyon yada devrede sorun olmadığından emin olun. Bir de tunede ok yeri gösterdiğinde bobini yere bırakın. Her.gi bir toprak tepkisi almamanız gerekir. Toprak tepkisi alıyorsanız ya kalibrasyon iyi değildir ya devrede bir anormallik vardır.

Çevrimdışı said_jarrah

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2246 : 04 Şubat 2017, 11:15:32 »
Teşekkürler karadağ hocam kontrol edicem.
Gittigidiyorda bipil gördüm fiyatta uygun bizim plus için uygun olur mu acaba. 4 adet kullanırsak 14.8V yapıyor. Giriş geriliminin biraz yüksek olması sıkıntı yaratır mı acaba max  volta kadar uygulayabiliriz?
Engineer

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #2247 : 04 Şubat 2017, 12:01:04 »
Bu piller tam dolu şarjda voltajları 4.2v oluyor.
4 ad pili seri bağlarsanız 16.8v falan olur.

Çevrimdışı myfavorites

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #2248 : 04 Şubat 2017, 12:03:54 »
Bu pillere güvenme oyle 6800 ma falan yok bunlarin en yuksek ma bildigim kadariyla 2600 ma o da orjinal bataryalar da samsung lg Philips gibilere bak bunlar bos isini gorur ama tam randuman alamazsin saygilar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2249 : 04 Şubat 2017, 16:16:38 »
Teşekkürler karadağ hocam kontrol edicem.
Gittigidiyorda bipil gördüm fiyatta uygun bizim plus için uygun olur mu acaba. 4 adet kullanırsak 14.8V yapıyor. Giriş geriliminin biraz yüksek olması sıkıntı yaratır mı acaba max  volta kadar uygulayabiliriz?

Dedektör 14,4V için uygun ama bu pillerin %95 i sahte. Bu paraya orjinal vermeleri imkansız ve orjinalde bildiğim en yüksek değer 3000mA. Tek hücresi 30tl gibi anca alınabiliyor orjinalde.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2250 : 04 Şubat 2017, 16:27:27 »
bende opillerde bi çuval var  arazide yarı yolda bıraktılar beni
 :D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı myfavorites

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #2251 : 04 Şubat 2017, 16:31:54 »
En mantikli benin kullandigim gibi saglam leptop bataryalari
Genellikle samsung yada lg oluyor 2600ma Çin mali kullanmaktansa boyle yap hem paralel oluyor 12v 5400 ma hayli hayli yeter
Istersen ayni gurup bataryalardan 4 hucre yap 14.4v eder 16.80v max voltaj min 15v kadar kullanabilirsiniz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2252 : 04 Şubat 2017, 17:34:40 »
ben böyle kullanıyorum kutuladım  hafif
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2253 : 05 Şubat 2017, 23:14:08 »
Arkadaşlar bugün Hüseyin usta uğradım yazılımı guncelledik sağolsun ilgilendi her zamanki gibi  vlf dedektör bıraktık ayar için ama Hüseyin Usta çok bitgin ve yorgun gördüm seni Allah kolaylık versin .Sna

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2254 : 06 Şubat 2017, 09:53:46 »
Arkadaşlar bugün Hüseyin usta uğradım yazılımı guncelledik sağolsun ilgilendi her zamanki gibi  vlf dedektör bıraktık ayar için ama Hüseyin Usta çok bitgin ve yorgun gördüm seni Allah kolaylık versin .Sna

Bu rahatsızlık beni biraz yordu. Sanırım bademcikleri aldıracağım. Her sene bunu yapıyor bana.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2255 : 06 Şubat 2017, 17:02:38 »
Ustam bademcik problemi bendede vardı hersene bir hafta yatalak kalıyordum. Doktorun birinin dikkati sayesinde kurtuldum. 20 yaş dişimden kaynaklanıyormuş. Diş iltihap kapıyor oda bademcikleri etkiliyormuş dişi çektirdim 4 senedir bademciklerim şişmiyor :D

Çevrimdışı said_jarrah

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2256 : 06 Şubat 2017, 18:31:20 »
Geçmiş olsun hüseyin hocam.

Engineer

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2257 : 06 Şubat 2017, 20:59:50 »

Bu rahatsızlık beni biraz yordu. Sanırım bademcikleri aldıracağım. Her sene bunu yapıyor bana.
Ustam bademcikleri aldırma sakın akciğerlere iltihap kaçmasına engel oluyorlar yoksa akciğerlerle uğraşacaksın. bu yüzden ne fazla sıcak ne fazla soğuk sıvı al her zaman ılık olsun...birde reflü varsa dikkat et yatınca bademciklere asit gelip bademcikleri devamlı tahriş eder..Allah şifa versin.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2258 : 07 Şubat 2017, 00:09:09 »
allah şifa versin hüseyyin ustam

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2259 : 07 Şubat 2017, 21:40:56 »
rR56VE 1UF
değeri nedi?