Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1554396 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spradon

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #180 : 03 Mayıs 2016, 10:08:17 »
Hüseyin ustam; Ellerine sağlık, Allah kolaylık versin.
Bir PCB 'de bana ayırırsan memnun olurum.   Saygılar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #181 : 03 Mayıs 2016, 10:22:38 »
Merhaba Arkadaşlar,

Kit ve demonte kit satışları için biraz daha zamana ihtiyacım var. Taşınmanın biriken işini bu hafta sonuna ancak sıfırlayabileceğiz. Dolayısı ile dokümantasyon hazırlama işlerini ancak 1-2 hafta içinde yapabilirim. Öte yandan müthiş bir sıra oluştu :) Dokümantasyonu tam yapmadan da kit yada demonte kit göndermek istemiyorum. Sonra telefon susmuyor.  Özetle kit yada demonte kit isteyen arkadaşlar 1-2 hafta daha bekleyecekler. Pic isteyen olursa gönderebilirim ama.

Onur, testleri yaparken ben de senin yazdıklarından bazılarına ihtiyaç duydum ve ekledim:) Çalışma frekansının 100-500 hz arası ayarlanabilmesi, ortalama ayarlayabilme, sallamalı ses modu ve birkaç daha ekleme yaptım. Sigorta olayına karşıyım. İşin teknik yönünü anlatmak çok uzun sürer kısaca çalışmayı olumsuz etkiliyor diyelim.

Mehdi, yazdıklarından birçoğunu bu dedektörde göremeyeceğiz malesef. Mesela ışık ayarını eklemeyi düşünmüyorum. 3s ye ekledim ama kullanan kimse olmadı. Ayrım barları konusunda da herkes + ve - ye bakmayı tercih ettiğinden ona da gerek yok bence. Dil seçeneği de yazılım yüklenirken seçilebilecek şekilde yaptım. Sonradan ayarlanabilir olması için menüde bir yeri işgal etmek istemedim. Bu arada videolarını bekliyoruz :) Sen bide arazide test et. Kapalı alanda hassas ayarlanamıyor arazide çok daha derin oluyor.

Müsait olursam akşama kısa bir video çekerim sizler için.

Saygılar
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2016, 10:24:39 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #182 : 03 Mayıs 2016, 10:47:16 »
Anladım hocam daha. İyisini bilirsiniz çalışma modlarının isimlendirelim en azından birinci ikinci diye olmuyo alışınca busorunlarda aşılır frekans ayarlamaları daha profesyonel kullanıcılar için süper olmuş sallamalı moduda eklediğiniz için ayriyeten teşekkür ederim tuğla olayını aşmak da gerçekten güzel bir yenilik 3s de ayarlamak uğraştırıyordu zero ve tuning olayıda ayrı bi hoşuma gitti elllerinize sağlık haftasonu arazi planı yapıyoruz inşallah video çekecem
Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #183 : 03 Mayıs 2016, 11:10:05 »
Anladım hocam daha. İyisini bilirsiniz çalışma modlarının isimlendirelim en azından birinci ikinci diye olmuyo alışınca busorunlarda aşılır frekans ayarlamaları daha profesyonel kullanıcılar için süper olmuş sallamalı moduda eklediğiniz için ayriyeten teşekkür ederim tuğla olayını aşmak da gerçekten güzel bir yenilik 3s de ayarlamak uğraştırıyordu zero ve tuning olayıda ayrı bi hoşuma gitti elllerinize sağlık haftasonu arazi planı yapıyoruz inşallah video çekecem
Saygılar

Beğenmenize sevindim :) Şu anda beğendi iseniz arazide büyülenirsiniz :) Modlara isim yazmak için ekranda yeterli alan yok malesef. O nedenle rakamlar ile idare etmemiz gerekecek.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #184 : 03 Mayıs 2016, 11:28:57 »
Karadağ ustam Allah ellerine dert vermesin bende büyülenmek istiyorum.. :D :D :D

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #185 : 03 Mayıs 2016, 17:04:56 »
Merhaba Arkadaşlar,

Kit ve demonte kit satışları için biraz daha zamana ihtiyacım var. Taşınmanın biriken işini bu hafta sonuna ancak sıfırlayabileceğiz. Dolayısı ile dokümantasyon hazırlama işlerini ancak 1-2 hafta içinde yapabilirim. Öte yandan müthiş bir sıra oluştu :) Dokümantasyonu tam yapmadan da kit yada demonte kit göndermek istemiyorum. Sonra telefon susmuyor.  Özetle kit yada demonte kit isteyen arkadaşlar 1-2 hafta daha bekleyecekler. Pic isteyen olursa gönderebilirim ama.

Onur, testleri yaparken ben de senin yazdıklarından bazılarına ihtiyaç duydum ve ekledim:) Çalışma frekansının 100-500 hz arası ayarlanabilmesi, ortalama ayarlayabilme, sallamalı ses modu ve birkaç daha ekleme yaptım. Sigorta olayına karşıyım. İşin teknik yönünü anlatmak çok uzun sürer kısaca çalışmayı olumsuz etkiliyor diyelim.

Mehdi, yazdıklarından birçoğunu bu dedektörde göremeyeceğiz malesef. Mesela ışık ayarını eklemeyi düşünmüyorum. 3s ye ekledim ama kullanan kimse olmadı. Ayrım barları konusunda da herkes + ve - ye bakmayı tercih ettiğinden ona da gerek yok bence. Dil seçeneği de yazılım yüklenirken seçilebilecek şekilde yaptım. Sonradan ayarlanabilir olması için menüde bir yeri işgal etmek istemedim. Bu arada videolarını bekliyoruz :) Sen bide arazide test et. Kapalı alanda hassas ayarlanamıyor arazide çok daha derin oluyor.

Müsait olursam akşama kısa bir video çekerim sizler için.

Saygılar

Eline sağlık ustam.Azar,azar yazacağım artık.Abartıya kaçmadan işimizi daha profesyonel hale getirme adına...
Pic de boş yer bırak ustam:)

Sigortayı lcd ve pic için düşünmüştüm.Olmasa da olur...
Arkadaşlar video için yeni bir başlık yapıyorum olmadı 3s başlıkla çekerim...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #186 : 03 Mayıs 2016, 20:14:42 »
Bekliyoruz Onur ustam Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #187 : 03 Mayıs 2016, 23:07:08 »

Merhaba Arkadaşlar,

Ankebut, Sen büyülenmek istersin de biz senin isteğini boş çevirir miyiz :)

Onur, Picde şu anda %84 alanımız dolu. Geri kalan %16 ya çok şey sığdırırz ;)

Arkadaşlar sizler için küçük bir video çekmek istedim. Ayrıca birkaç da görsel ekledim. Umarım beğenirsiniz.

feature=youtu.be
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2016, 23:15:41 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #188 : 03 Mayıs 2016, 23:24:26 »
Ustam ilk yorum benden gelsin harika olmuş, birde arazi videosu olursa cihazın maharetlerini açık havada görmüş oluruz.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #189 : 03 Mayıs 2016, 23:36:45 »
Sönümleme dirençleriyle başım belada çözersem arazi videolarını ilk ben eklemeyi.düşünüyorum video muhteşem 3d yi de.inşallah bir.gün deneriz hocam yanlız benim.işlemcide sallama modu yok işlemcinin son %16 sı dolduğunda revizyonlu işlemci isterim şu an bunada şükür bu yoğunluğunuzda elleriniz dert görmesin arazidende kurban olduğum Allah kimseyi.boş çevirmesin plus sayesinde artık av'a hazırız
Saygılar

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #190 : 03 Mayıs 2016, 23:42:57 »
Taplet ile tasarimi cok guzel olmus.

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #191 : 04 Mayıs 2016, 00:16:43 »
Hüseyin ustam ellerine sağlık Saygılar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #192 : 04 Mayıs 2016, 01:44:31 »
%16 epey bir alan dolduralım,boş kalmasın :)
Eklenti harika olmuş.İnanırmısın bilmiyorum ama artık ben söyleyecek söz bulamıyorum.
Pic bekleyen arkadaşlar biraz daha sabır edin bence.Eklentiler devam edecek ;)
Aleminyum kutu üzerine direk baskı yapıp piyasaya sunuldu mu tadından yenmez.

Mehdi usta sönümleme direncini evde denemek istiyorsan 220-270r civarı takabilirsin.
Şuan arazide 1k civarıyla dolaştım.Buda sönüm süremi baya kısalttı.Arayışlara  devam.

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #193 : 04 Mayıs 2016, 08:09:13 »
Bence çok güzel olmuş. Tabletle de çok iyi duruyor. Arazide denemek lazım. Ellerinize sağlık...

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #194 : 04 Mayıs 2016, 08:40:26 »
Güzel olmuş elinize sağlık,
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

Çevrimdışı ysnrdnc

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #195 : 04 Mayıs 2016, 10:25:07 »
eline sağlık hüseyin ustam çok güzel olmuş.
İman, yetmiş küsur derecedir. En üstünü “Lâ ilâhe illallah (Allah’tan başka ilah yoktur)” sözüdür.

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #196 : 04 Mayıs 2016, 19:11:22 »
Hoşuma gitti paylaşmak istedim.Saygılar

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #197 : 05 Mayıs 2016, 01:10:21 »
Ayrımı ferro ve nonferro olarak büyükce bir ekranda görebilmek güzel.Döneminde dp3s arazide kullanan biri olarak cihazın çok stabil çalıştığını bilenlerdenim.Şimdi yeni versiyonu ele alma zamanı.Almak kullanmak bizede nasip olur inşallah

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #198 : 05 Mayıs 2016, 22:36:13 »
Hoşuma gitti paylaşmak istedim.Saygılar

Doğru yazmışlar... Cihazı alıp kullanan biri şikayet etti geçen gün. Bu çok derinden algılıyor 2 metre 3 metre kazamıyoruz diye :)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #199 : 05 Mayıs 2016, 22:37:43 »
Ayrımı ferro ve nonferro olarak büyükce bir ekranda görebilmek güzel.Döneminde dp3s arazide kullanan biri olarak cihazın çok stabil çalıştığını bilenlerdenim.Şimdi yeni versiyonu ele alma zamanı.Almak kullanmak bizede nasip olur inşallah

Cihazları elden teslim ediyoruz. Kargo ile gönderim yok ;) Neydi o söz " 1 kilo baklava, 1 dedektör".. yok be öyle de çok az oluyor :)