Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922605 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6640 : 25 Nisan 2015, 03:17:22 »
merhaba
benim sorunum vd15 vd12  köpru atım zaman  osd acınca  acılıyor yazıyor ve orada kalıyor
vd15 vd12  takınca normal  osd parazitli de olsa cıkıyor.
sorun nedir acaba .vd15 vd12 kalsınmı yoksa köprumi atem(ozamanda acılmıyor)

Köprü attıktan sonra açılmıorsa ya başlığa yakın metal vardır yada trimpot ayarı yapılmaştır...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6641 : 26 Nisan 2015, 13:55:34 »
s.a sayın karadag ustam sizden leksan ve pic siparişverdim geldi lakin leksan üzerinde dp3s logosu yok sebebi nedir o logo sizin reklam logonuz sizin yapınız oldugunu gösteriyor yanılışmıyım
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6642 : 26 Nisan 2015, 14:48:24 »
s.a sayın karadag ustam sizden leksan ve pic siparişverdim geldi lakin leksan üzerinde dp3s logosu yok sebebi nedir o logo sizin reklam logonuz sizin yapınız oldugunu gösteriyor yanılışmıyım

a.s.

Stoğumda logolu kalmadı. 1 haftaya gelecek.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6643 : 26 Nisan 2015, 22:04:45 »
slm.rsrunlu usta cihazda pc baglantısı hafıza kartı bulutut 3d görüntüsü hepsi mevcuttur dp3s yi birçok sitede farklı isimlerle göre bilirsin projenin mimarı karadag ustadır orjinalini sadece karadag ustadan teminede bilirsiniz diyer sorularınız için karadag ustayla iletişime geçiniz saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6644 : 27 Nisan 2015, 16:21:51 »
selamun aleykum ustalar.benim bobin uzerinde biraz problemim var 38cm bobin sardim cat6 tellerindan 9tur oldu ohmaj 3ohm ve hatasiyla 2.8 yani 0.2 hatasi var. ama induktans'da 2H'de koydum ve olcmek istedigimde - 0.057 le -0.061 arasinda suretli oynior ve sabit bir numarada durmior. benim problemimde su nedan - ???

Çevrimdışı extremesss

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6645 : 27 Nisan 2015, 17:13:47 »
Herkese selamlar, ben de Delta pulse 3s var Hüseyin ustadan almıştım. Bu cihazı sanırım usb üzerinden güncelleme yapamıyoruz, Hüseyin ustaya göndermemiz gerekiyor . Nano da bu eklenti ugulanabilirmi  ?

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6646 : 27 Nisan 2015, 23:33:50 »
.......
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 23:43:06 Gönderen: HİTİTLİ »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6647 : 27 Nisan 2015, 23:46:57 »
selamun aleykum ustalar.benim bobin uzerinde biraz problemim var 38cm bobin sardim cat6 tellerindan 9tur oldu ohmaj 3ohm ve hatasiyla 2.8 yani 0.2 hatasi var. ama induktans'da 2H'de koydum ve olcmek istedigimde - 0.057 le -0.061 arasinda suretli oynior ve sabit bir numarada durmior. benim problemimde su nedan - ???
Değerlerde sıkıntı gözükmüyor...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6648 : 27 Nisan 2015, 23:55:37 »
slm.ustalar bugün ustaların ustası karadag antepteydi beraberce bir arkadaşın arazisine teste gittik teste kullanılan cihazlar manyometre nano 2s ve 3s mazemeler sırayla 50.cm.de bakır cay tepsisi 220.cm.de ezilerek konulmuş 18.litrelik yag tenekesi 117.cm.de 10x10 çapta 15.cm.boyda küp içerisinde sarı mazeme cihazların tamamı görevini başarı ile tamamladı fakat beni çok şaşırtan ise 2s.45.lik başlıkla 220.den çok ve çok rahat algılaması karadag ustanın meşur teneke kutusunu 1x1.lik başlıkla 2.metrenin üzerinde rahat bir şekilde algılaması oldu 117.cm.den ise nano 17x22.lik başlıkla küpü deldi ve görevini yaptı bana göre çok başarılı cihazlar yalnız karadag usta için endişelenmeye başladım artık meşur çok pahalı cıhazlar türkiyede satamaz karadag ustayı tehtit görebilirler birde ustanın zamansızlıgından dolayı gerektiyi gibi agırlayamadık ondan dolayı özür diliyoruz usta saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6649 : 28 Nisan 2015, 00:02:00 »
slm.ustalar bugün ustaların ustası karadag antepteydi beraberce bir arkadaşın arazisine teste gittik teste kullanılan cihazlar manyometre nano 2s ve 3s mazemeler sırayla 50.cm.de bakır cay tepsisi 220.cm.de ezilerek konulmuş 18.litrelik yag tenekesi 117.cm.de 10x10 çapta 15.cm.boyda küp içerisinde sarı mazeme cihazların tamamı görevini başarı ile tamamladı fakat beni çok şaşırtan ise 2s.45.lik başlıkla 220.den çok ve çok rahat algılaması karadag ustanın meşur teneke kutusunu 1x1.lik başlıkla 2.metrenin üzerinde rahat bir şekilde algılaması oldu 117.cm.den ise nano 17x22.lik başlıkla küpü deldi ve görevini yaptı bana göre çok başarılı cihazlar yalnız karadag usta için endişelenmeye başladım artık meşur çok pahalı cıhazlar türkiyede satamaz karadag ustayı tehtit görebilirler birde ustanın zamansızlıgından dolayı gerektiyi gibi agırlayamadık ondan dolayı özür diliyoruz usta saygılar

Masallah diyelim 2s ve 3s nano piyasadaki cogu cihazi ezip gececek .....

Vlfler cope kampanyasi start verdi ...rabbim utandirmasin ustamizi..

cool2o10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6650 : 28 Nisan 2015, 02:29:07 »
İnsanların deneyimleri cihazları başarılı kılar kullananlar memnun kaldıkca insanlar rabet eder tutulur . böyle güzel deneyimler gercekten kullananlar tarafından yapılınca farklı ve güzel oluyor sevindiriyor insanı .  başarılarınızın devamını dilerim .Maşallah diyeyim.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6651 : 28 Nisan 2015, 03:15:34 »

Masallah diyelim 2s ve 3s nano piyasadaki cogu cihazi ezip gececek .....

Vlfler cope kampanyasi start verdi ...rabbim utandirmasin ustamizi..
2s eko tek geçer ustam çocuğunu gömeceğiz inşallah...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6652 : 28 Nisan 2015, 03:54:54 »
düzeltme;
Çocuğunu-çoğunu olacaktı.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6653 : 28 Nisan 2015, 08:09:32 »
Maşallah Peygamber efendimiz nede güzel demiş "ilim müslümanın yitik malıdır diye"işte büyük insanların projeleri üretimleri konuşuluyor arkadaşlar.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6654 : 28 Nisan 2015, 15:14:38 »
Değerlerde sıkıntı gözükmüyor...
e ustam degerlerde sikinti yok sikintim oldugu yar de belli negatif olarak gosterior induktans olcumunde yani problam degil mi diorsunuz?

Çevrimdışı kato

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6655 : 28 Nisan 2015, 22:28:47 »
merhaba ustalar  sormak istedim birkac konu var.
1 dp3 kulandıbm başlık 60cm. dp3s taktım mesafe cok az. dp3 kutu kolayı icerde 80cm başlıyor görmeye.dp3s eyse 30cm
    nedeni ne olabilir ? ayni başlı dp2 de denedim ondada mesafe 85 cm kutu kolk icerde görmeye başlıyor.
2 dp3s ayarları nasıl olmalı bende
    hasasiyet 
                00
                00
                00
bu ayarlar nasıl olmalı  1 satır neyi ifade ediyor,2 satır ? 3 satır ? en asas 0-99
örnekleme nasıl olmalı.bende
                               80
                               20
                               55
bunlar mesafeyi etkilermi.
teşekurler.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6656 : 28 Nisan 2015, 23:46:57 »
merhaba ustalar  sormak istedim birkac konu var.
1 dp3 kulandıbm başlık 60cm. dp3s taktım mesafe cok az. dp3 kutu kolayı icerde 80cm başlıyor görmeye.dp3s eyse 30cm
    nedeni ne olabilir ? ayni başlı dp2 de denedim ondada mesafe 85 cm kutu kolk icerde görmeye başlıyor.
2 dp3s ayarları nasıl olmalı bende
    hasasiyet 
                00
                00
                00
bu ayarlar nasıl olmalı  1 satır neyi ifade ediyor,2 satır ? 3 satır ? en asas 0-99
örnekleme nasıl olmalı.bende
                               80
                               20
                               55
bunlar mesafeyi etkilermi.
teşekurler.

Yzdıgınız degerleri bende ilk başlarda garipsemiştim fakat onlar standart gelen degerlermiş.
Başka şeylere bakmanız lazım sanırım.
Sorun başka bir yerde olmalı veya ayar sorunu başka yerde olmalı.

Çevrimdışı gecepartisi

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6657 : 29 Nisan 2015, 10:18:02 »
merhaba arkadaşlar

ben henüz delta pulse 3s imi yeni tamamladım

1-kalibrasyon yaparken sizin düz çizgiyi bir türlü tutturamıyorum
2-tune yapıyorum fakat ayarlarını tutturamıyorum bazen altına ötüyor bazen hiç ötmüyor
3-1 metrelik bobin yapmak istiyorum (ethernet kablosunun dışındaki blendajı çıkarmam gerekiyor mu?)

bu konudalarda yardımcı olabilir misiniz

teşekkürler
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 10:25:27 Gönderen: gecepartisi »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6658 : 29 Nisan 2015, 12:49:49 »
merhaba arkadaşlar

ben henüz delta pulse 3s imi yeni tamamladım

1-kalibrasyon yaparken sizin düz çizgiyi bir türlü tutturamıyorum
2-tune yapıyorum fakat ayarlarını tutturamıyorum bazen altına ötüyor bazen hiç ötmüyor
3-1 metrelik bobin yapmak istiyorum (ethernet kablosunun dışındaki blendajı çıkarmam gerekiyor mu?)

bu konudalarda yardımcı olabilir misiniz

teşekkürler

Tam düzgün eğri çıkması için oramda gürültü ve bobine yakın metal olmayacak.Bobin ve sönüm direnci uyumlu olacak.
İnce ayar,ayrım vb. için dış ortamda ayar yapmak gerekli...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı gecepartisi

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6659 : 29 Nisan 2015, 13:07:30 »
teşekkür ederim onur600

sönümlendirme dirençleri hüseyin ustamdan aldğım dirençler bunun haricinde başka direnç ile ayar yapmak gerekir mi?

bir metrelik bobini nasıl yapabilirim, ethernet kablosundan blendajı sökeyim mi?

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 13:10:05 Gönderen: gecepartisi »