Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922187 defa)

0 Üye ve 266 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1340 : 12 Aralık 2013, 18:24:04 »
s.a arkadaslar
onur600,elc,kripto55 ustalar tesekkurler.tabiki arazi kosulları herseyi degiştirir.ben masa basında konusmuyorum.birseyleri test edipte konusuyorum.dp3 te bosluk modunda barlar bosalıyor.dp3s te barlar doluyor.bu tamamen kullandıkca test ettikce arazi ustalığına kalıyor.ben niye videolarla konusup yorum yazıyorum.en zor sartlara tabi tutuyorum cihazı.birseyleri yasayıp test etiğim için konusuyorum.elimde bir cihaz var bu cihaz uzerine konusuyorum.yazdıklarımın arkasındayım.insaallah hafta sonu farklı bir video yukleyip gercek ortamda ilk konustuğum yerde bir kez daha video cekecem.
herkes videolarla yaptıkları testlerle burda yayınlayıp konusursa daha mukemmel olur.daha iyi anlasılır dusuncesindeyim.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1341 : 12 Aralık 2013, 18:41:50 »
class usta video ile öncelik ettiğinden teşekkür ederim sen zaten ispatladın sen devam et konuşan konuşur kimse tutamaz biz kimlerin iyi yada kötü olduğunu biliyoz sadece saygı göstersinler yeter  .

kaç kişi dp3s yaptıda class kadar yükleme yaptı 3 geçermi forumlara tek tek bakamadım class ustanın emeklerine çamur atmayın adam denemiş sağlamasını yapmış cihazın hala altında bakla arayanlar var?

saygı saygı saygı diyorum...

daha iyisini yapan varsa dp3s den buyursun yapsın bizde tebrik edelim >:( >:( >:(

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #1342 : 12 Aralık 2013, 20:25:42 »
class usta videolarda devrede mükemmel tek kelime ile devreyi bize kazandıran karadağ ustama sonsuz teşekkürler
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1343 : 12 Aralık 2013, 20:31:01 »
bende katılıyorum selami ustama karadağ emeklerinden dolayı teşekkürler.

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1344 : 12 Aralık 2013, 23:44:46 »
class
arkadaşım nikin gibisin teşekkürler eline sağlık emek vermisin
cihaz videosu havada yada toprakta farketmez dış ortamda çekmelisin tavsiyem
--------------------------------------------------------------------------------------
senin neyi anlatmaya çalıştığını anlayamamışlar tune islemine basmış olsaydın
o kadar metal ve tuğlanın ne kadar değişim yaratabileceğini farkedemezlerdi bile
yüzde 3 lük  değişimi kendi kibirlerini örtmek için bahane etmişler
sen kimseye takılma eğitimi ben sonra veririm tek tek
---------------------------------------------------------------------------------
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 23:46:10 Gönderen: Tesla^Pulse^Coil »

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1345 : 13 Aralık 2013, 08:37:14 »
burada class' a olumsuz bir şey söyleyeni göremiyorum laf olsun diye laf kalabalığına hiç gerek yok
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1346 : 13 Aralık 2013, 10:26:41 »
MERHABALAR,
Değerli arkadaşlar, burada kim cihaz hakkında olumsuz bir şey söylemiş açıkçası anlamadım.
Ama aşikar bir gerçek var forumda bu gibi yaklaşımlar diğer forumlarda saçma sapan bilinçsizce karalamalarada çanak tutuyor.
Sanki site içersinde tutarsızlık varmış gibi hava oluşuyor.
Oysaki ne yaparlarsa yapsınlar ,bu süper cihazı karalamakla kendi durumlarını üzüntülerini saklayamacaklardır. ÇÜNKÜ BU CİHAZ SÜPER GENEL KAPSAMDA.. Kucak dolusu çoluğun çocuğun rızkını bu cihazlara kaptırdıktan sonra duyduklarını nedameti burdan siteye ve çok değerli HÜSEYİN KARDEŞİME VE CİHAZINA ÇAMUR atmakla çıkarmıyo çalışıyorlar.
Ne olursa olsun cihaz harika bir cihaz ve daha daha iyileride gelecektir.
Sizlere düşen yanlış anlamarı engellemek için daha duyarlı olmaktır.

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1347 : 13 Aralık 2013, 12:53:27 »
Merhaba.,

Dp3s Gerçekten çok iyi bir cihaz. elinize alıp arazide kullanmaya başladıktan sonra bunu çok daha iyi anlıyorsunuz. bende bir iki video ekliyorum. şu anda elimdeki başlıklardan cihaza en uygunolanını bulabilmek için çalışıyorum. Cihazı kötülemek isteyenler iki şekilde olabilir. birincisi bol sıfırlı rakamlara cihaz satan kişiler ikinciside cihazı kullanmayı bilmeyerek kullanamayan arkadaşlar. benim eklediğim videolarıda kötülemek gibi algılanmasını istemem ben arazide denedim gerçekten çok çok iyi. sadece değişik metallerle denemeler yaptım pirince değersiz diyor bu benim için önemli değil bana pirinci bulmasın. birde şu var kullanılan başlıktan başlığa veya ayarına görede ayrım tabiki farklılık gösterecektir. sadece bu cihaz için değil ben bütün pi sistemlerin tek para için kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. bu cihazlar daha büyük metal ve derin aramalarda kullanılmalı. ekranın ışığını parlamasın diye kapatmıştım çok net görünmüyor ama inşallah faydalı olur. gereksiz görülürsede site yönetimi tarafından silinebilir. Kullandığım bilezik 14 ayar bu bileziğe tepki vermeyen bol sıfırlı cihazlar gördüm ben.teknoloji ekibi daha iyisini yapana kadar en iyisi DP3S
Saygılar...

http://youtu.be/Zlb2w0kxCrs
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 13:02:13 Gönderen: canbay »

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1348 : 13 Aralık 2013, 13:06:21 »

Tek para testi

http://youtu.be/PXsEaT1Z6NQ

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1349 : 13 Aralık 2013, 13:35:00 »
Dp3s mineral testi

http://youtu.be/azig2YWKtQ4

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1350 : 13 Aralık 2013, 18:04:49 »
MERHABALAR,
Class kardeş video için teşekkürler.
Bingbang gerekli olanı yazmış bende aynını düşünüyordum ağzına sağlık sağolsun yazmış.
Değerli arkadaşlar ;bazı forumlarda  Çok değerli  KARADAĞ kardeşimize yerli yersiz ama çıkar çatışması olduğu  aşikar olan çıkışlar yaparak rahatsızlık veriyorlar.dp 2 nin bile iyi anlaşılsığında hiçbir minerale kolay kolay yenilemeyeceğini onunlada çok çok rahat boşluk tespit edilebileceğini anlayamayanlar dp2 ile hiç bir alakası olmayan dp3--dp3s serileri hakkında nasıl önyargılı olabildiklerini görünce şaşırıp kalmamak elde değil.
Burda siz değerli forum üyeleri arkadaşlar çok değerli kardeşimize gereken desteği onu her türlü müsibetten korunması için dua ederek verelim.
Ben her zaman  götürüsü getirisinden çok fazla olacak, olması kesin olan izinsiz ve kanunsuz işlerden uzak durmanızı  bu işinde  arge  kısmıyla daha ilgili olmanızı önererek iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba,

Evet bu ürünü yakından bile görmeyen bazı kişiler bişeyler karalamaya çalışıyor ama sağolsunlar ürünü bilenler doğruyu yazıyorlarlar. Butür şeyler yıpratmak amaçlı olabilir ama beni daha da hırslandırıyor. İnşallah hepberaber çok daha iyilerini yapacağız ve bunu buradan hepberaber başaracağız.

Bu arada haberiniz var mı bilmiyorum ama dp3s radar olmuş :) Yani radar diyorlarmış. Şimdi buna bir yandan da sevindim açıkcası :) Demekki radarlarla boy ölçüşecek bişeyler yapmışız :) Demekki radar sanılacak kadar iyi bişeyler ortaya çıkmış. Gerçi 3D denemelerde radar kullananlar da oldu ve yorumları şaşırtıcıydı. Bu tür yorumları zamanla 3d kullanıcılarından burada duyarız inşallah.

Class videolar için çok teşekkür ederim. Görüntü kirliliği ne demek herkes senin gibi yayınlasa çok daha güzel olur. Bende BigBangın üzerinde durduğu konuya vurgu yapıp senin aslında neyi anlatmaya çalıştığını yazacağım. Boşlukta metal varsa senin videondan da görüldüğü gibi boşluk seviyesi yükselmektedir. Ama senin burada vurgalıdın delta pulse 3 de metal varsa boşluk gibi gösterme durumu bu dedektörde yoktur. Bunu bu tasarımımda düzelttim. Sanırım senin vurgulamak istediğin de buydu.

elc fikrini bu haftasonu hemen uygulayacağım. Tasarıma +1 eklediniz.

canbay videolar için teşekkür ederim. Bunu hep söylüyorum. Bu dedektör masa başı değil toprak üstü dedektörüdür. :) Bende hep bilezikle deneme yaparım.

Saygılar
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 18:09:31 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1351 : 13 Aralık 2013, 18:36:30 »
hay Allah razı olsun karadag usta.benimde demek istediğim vurgu vurgu yapmak buydu.bosluk modunda barlarda bosluk yapmıyor.arazide yanılgıdan kurtulmus olacaz.bazen aklımdan kurdugum kelimeleri yazıya dokmekte zorluk cekiyorum ne yalan atayım.buda benim için bir sorun oluyor.buda gormus olduğumun tedavimin bir parcasını olusturuyor.
canbay videoların gercekten cok guzel cihazını gule gule kullan.hayrını goresin

saygılarımla.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1352 : 13 Aralık 2013, 20:22:48 »
BİZ HERZAMAN SÖYLEDİK KARADAĞ USTA SAYGI SAYGI DİYE DAHA İYİSİNİ YAPAN VARSA YAPSIN TEBRİK EDELİM DEDİK AMA HERKEZ DÜŞÜNCESİNİ SÖYLEYECEK VE EKİPCE DAHA İYİ  DP3S LER YAPILICAK. AMA HEMEN BİR HATA GİBİ GÖRDÜKLERİ ŞEYLERİ MAKİNE ŞÖYLE BÖYLE KARALAMA PROPAGANDASI YAPILIYOR .

BÖYLE GÜZEL BİR ESER SAYGI VE TEŞEKKÜR İLE ANILIR EKSİKLERİ VARSA USTA SI KARADAĞ DIR FİKRİNİ SÖYLER hep birlikte konuşur düşüncelerimizi açıklar ve iyi bir makine çıkarılır ortaya kafaya göre karalama yapılırsa ne proje ilerler nede işler.

çünkü her yorum okunuyor yalan yada yanlış yorumlar yapacak ve alacak arkadaşlara kötü örnek oluyor ve o kadar emek heba ediliyor..

saygı saygı ve saygı diyoruz..

Çevrimdışı phanes

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #1353 : 13 Aralık 2013, 22:12:11 »
Karadağ ustayı burdada başka forumlardada yedirmeyiz evelALLAH.
Bu milletin bu gibi insanlara ihtiyacı var...

Yılardır vlf dedektörleri 6mt-8mt diye sattılar laserli ısı ölçerleri define dedektörü diye sattılar,cep telefonlarını tabletleri uyduruk programlarla yeraltı görüntüleme cihaz diye halen satıyorlar, dp3s ide Gpr diye satmaya kalkıyorlar yeterki görüntüsü ekranı olsun satar bu çakallar.
Siz bunlara kafa yormayın,argelerinizde el birliği ile kenetlenin bu ekibin dünyada söz sahibi olacak bir ürün çıkartacağına inancım tamdır.

Kendine yapılmasını istemediğin şeyi, başkasına yapma!

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1354 : 13 Aralık 2013, 22:14:10 »
Hüseyin ustam çorbada tuzum olacaksa bundan dolayı gurur duyarım
ustalara saygılar.
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1355 : 14 Aralık 2013, 11:13:11 »
dp3s extra 3d modüllerin durumu ne karadağ usta

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1356 : 14 Aralık 2013, 14:16:22 »
Merhaba Arkadaşlar,

Daha yeni başlıyoruz.. Daha neler neler yapacağız.

class, ben senin ne demek istediğini biliyorum ama sen anlatırken eksik anlattığın için tam anlaşılmadı bende kendşmce açıklamaya çalıştım.

kripto, bu dedektör rüştünü kanıtlamıştır. Bunu ben değil kullanıcıları söylüyor.

gıç, dediğin doğru. Bundan 2 sene önce rüya olan 3d görüntülemeyi başardık. Bunu ben yayınlarken kendim yaptım yerine almanyadana hansdan aldım deseydim kıymetine kar yağardı. Şimdi bir Türk mühendisi yapınca işler farklı oluyor. Ben gururla söylüyorum. Bu tasarım ile her türlü teknolojinin burada gerçekleştirilebileceği kanıtlanmış oldu. Bu daha pulse dedektör tarafı. Daha çok şey yapacağız.

phanes, çok teşekkür ederim. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Açıkcası biri gelip delta pulse 3s e gpr diyorsa bu benim hoşuma gider :) Tabir yanlıştır bu dedektör pulse dedektördür ama gpr denebiliyorsa demekki başarılı bir tasarım olmuştur. Birde şu durum var delta pulse 3s sadece ve sadece teknolojiekibine ait bir projedir. Başka bir firmaya üretim ve satış için hak verilmemiştir. Birileri bir ürüne delta pulse 3s diyorlarsa bu da benim için başarılı bir durum olarak yüzümü güldürür :)

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1357 : 14 Aralık 2013, 14:17:09 »
Hüseyin ustam çorbada tuzum olacaksa bundan dolayı gurur duyarım
ustalara saygılar.

Bu proje hepimizin katkıları ile ortaya çıktı zaten. Bundan sonrakilerde böyle olacak inşallah.

Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1358 : 14 Aralık 2013, 14:27:20 »
dp3s extra 3d modüllerin durumu ne karadağ usta

3d yazılımı bitti. Modül için PCb bekliyorum. Eli kulağındadır.

Saygılar

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1359 : 14 Aralık 2013, 14:38:07 »
devriye20 den alıntı:                                                                                                                                                                                                                           selam tekneloji ekibi sahibinden com  gitti gidiyor bu  sitelerde delta pulse kılasik veya delta pulse2 bunlar cok satılıyor yani kısaca ipini koparan toplayıp satıyor bu emek hırzızlıgı dehilmi sizce buna bir dur demek lazım diye düsünüyorum  bu benim kendi düsüncemdir birde adamların verdiyi  reklamlara bakın   bazıları bu reklamlara kanıyor uyanın türkiye uyanın bu ürünler tekneloji ekibinindir  ve destek tekneloji ekibinden alınır
ceryan3200