Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921466 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #7500 : 01 Ekim 2015, 00:08:55 »
Mustafa Bey bilgiler ve paylaşım için teşekkürler. Bir bilgi de ben vereyim. Bobini borunun içine yerleştirdikten sonra köpük ile doldurursanız daha güzel sonuç alabilirsiniz.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7501 : 01 Ekim 2015, 20:42:47 »
Önerileriniz  bizim için çok değerlidir sayın Karadağ ustam .Önerilerinizi göz önünde mutlaka bulunduracağız.Saygılar.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7502 : 02 Ekim 2015, 19:54:16 »
bugün 3 farklı ölçüde bobin yaptım. araziye denemeye çıktım makine çalışmadı. eve geldim bir defa çalıştı sonra yine çalışmadı. elektrik geliyor. ekran bazen kararıyor. sebebi ne olabilir. cihazı yapalı 1 ay oldu hiç sorun çıkartmamıştı. acil yardım bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7503 : 02 Ekim 2015, 22:17:07 »
bugün 3 farklı ölçüde bobin yaptım. araziye denemeye çıktım makine çalışmadı. eve geldim bir defa çalıştı sonra yine çalışmadı. elektrik geliyor. ekran bazen kararıyor. sebebi ne olabilir. cihazı yapalı 1 ay oldu hiç sorun çıkartmamıştı. acil yardım bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

sayın meteor, akü kaynaklı bir sıkıntı gibi gözüküyor.Aküyü tam şarj edip tekrar deneyiniz.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7504 : 02 Ekim 2015, 22:21:01 »
aküyü ölçüyorum sorun yok gibi görünüyor

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7505 : 02 Ekim 2015, 22:34:57 »

Sönüm eğrisinin fotoğrafını ekleyebilir misiniz.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7506 : 03 Ekim 2015, 04:27:14 »
sönümleme eğrisinin fotoğrafları bunlar hocam

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7507 : 03 Ekim 2015, 04:34:43 »
cihaz kendiliğinden çalıştı. ilk çalışmamda cihazın sinyal verdiği yerde küp kırıkları ve kemikler buldum. yorum yaparsanız sevinirim.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7508 : 03 Ekim 2015, 04:36:07 »
birde bunlar var

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7509 : 03 Ekim 2015, 09:46:42 »
sönümleme eğrisinin fotoğrafları bunlar hocam

Bu eğri ile açılmaması normal. Eğrinin alt kısmı çok yüksek. Açılsa da ayrım yapmaz bu halde.

Çevrimdışı tutkusezgin

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7510 : 03 Ekim 2015, 11:39:13 »
Selam Karadağ Ustam ve değerli arkadaşlar uzun süredir yoktum.
Sahil maceraları kaldıgı yerden devam edicek karadağ ustam.Gopro'yu monte edecek Bi kask ayarlayabilirsem tüm aramayı kayıt altına alıp sizler ile paylaşıcam.Böylelikle 3S'in nekadar mükemmel bir cihaz oldugunu görüceksiniz.

3S NANO ve 2S Muhteşem duruyor karadağ ustal eline emeğine yüreğine sağlık.32 NANO ve 2S tam benim için ama bu sezonda 3S ile devam edicez gibi

Lakin artık sualtı dedektörü yapsan süper olucak karadağ ustam.Ayrım Olmasın sadece ötsün yeter :-D 2-3 Metre basınca dayanabilsik yeter karadağ ustam.

Sizi tekrar görmek çok güzel. Su geçirmez dedektörü yapacağız hem de ayrımlı :) merak etmeyin. Ama kalıp meselesi çok masraflı olduğundan biraz bekleyecek malesef.

Aslında sizin 2s i de 3s i de bir denemenizi isterim. Belki de beraber deneriz ne dersiniz? :)
b

Teşşekkür ederim ustam.Herzaman yolunuz bu taraflara düşerse beklerim mutlaka.Ben ömerserif07 ile bir süredir araştırmalar yapıyoruz bi proje hakkında kalıp konusunda suya ve basınca en dayanıklı malzeme poliprolen karadağ ustam http://www.openrov.com/ burayı araştırmanıda tavsiye ederim.orada devreyi mesela kalıbın içine almışlar. Ömerserif07 ile bu proje üzerinde çalışıyoruz.Baya bi ilerleme kaydettik Ömer kardeşim sağolsun. şimdi askerde geldigi zaman kaldıgımız yerden devam edicez.

Sahilde 3S harikalar yaratıyor ustam siz biliyorsunuz daha önce 3-4 kez paylaştım burada fotografları vs.DP3 tek para dedektörü değil diyorsunuz ama olmadığı halde bulduklarım ortada.Birde olsa artık ne olur düşünemiyorum.Daha öncede söylemiştim.Markasını bilmiyorum adam önümden vlf ile gidiyor ben onun geçtiği yerden yaklaşık 30 cm den yüzük alıyorum.

Aslında tüm dedektör kullananlar tecrübe açısından imkanı oldukça sahile gidik orada çok güzel tecrübe edinebilir.Her şey ortada çünkü mineral var değerli metal var değersiz metal var ıslak toprak var ne ararsan var tecrübe ve kullanım acısından çok yararlı.

Karadağ ustam sormak istediğim bi husus var birde veya tecrübe eden arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim.iki adet DP3S'i aynı anda yan yana kullanamıyoruz.Yani yan yana derken aramızda en az 2.5 3 metre mesefe olması gerekiyor yoksa ikiside ötmeye başlıyor.

Son olarak DP3'S lerde versiyon kaçta şuan geçen sene güncellemiştiniz ustam.yaklaşık 7 aydır kullanmıyorum.Ömerserif07 ile benimkini göndersem güncelleyebilirmisiz.

Yolunuz bu tarafa düştüğünde bekliyorum ustam mutlaka.Herkeze iyi çalışmalar.

Çevrimdışı tutkusezgin

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7511 : 03 Ekim 2015, 11:40:19 »
Sayın tutkusezgin hoşgeldin saygılar

teşşekkür ederim sinyalci hoşbulduk tekrar

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7512 : 03 Ekim 2015, 12:05:16 »
Tutkusezgin ustam bizde dp3s i çalıştırdıgımızda vlf dedektör baygınlık geçiriyor. Dp3s çok etkileyici bir cihaz
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7513 : 04 Ekim 2015, 00:06:18 »
bulduğum parçalara yorum yapacak yokmu. bu arada ermeni mezarlığının çok yakını olduğunu söyleyeyim.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7514 : 04 Ekim 2015, 00:09:41 »
ha birde 1-1,5 m den çıktı

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7515 : 04 Ekim 2015, 10:30:02 »
ha birde 1-1,5 m den çıktı

Resimlerden ne olduğunu pek anlayamadım ama bir yapının parçaları gibi görünüyor. Sizin mineral ve ayrımdaki sorunu aşabilmek için öncelikle kalibrasyon sorununu çözmeniz lazım. İlk fotoğraftaki kalibrasyon çok kötü.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7516 : 04 Ekim 2015, 11:48:55 »
birde bunlar var

Küp,çömlek parçaları.
Bunların kimisi topragındaki aşırı metal parca ve minerallerden dolayı bircok cihazı yanıltabilir.
Bunların cok ciddi mineral içerenlerini gördüm lakin Delta Pulse slm dahi vermedi.

Hüseyin bey'in dedigi gibi kalibrasyon sorunu olmalı cihazınızda.

Benim gördügüm mineral düşmanı en iyi cihaz Delta Pulse ki bunu cok zamanda teyit ettim hemde 1-1.5 mt derinliklerde.

Çevrimdışı meteor

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7517 : 04 Ekim 2015, 14:26:10 »
makine bu parçalara sinyal vermiyor. ben sadece bunların olduğu yerde kıymetli birşey varmıdır diye sordum. çünkü bu bölgede köşelik olan çok oldu :) küp küp altınları kaldırdılar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7518 : 04 Ekim 2015, 15:12:35 »
Sevgili meteor bunların olması veya olmaması veya birilerin orada altın küp bulması veya bulmaması sana orada bir şeylerin olup olmadığı hakkında kesin bilgi vermez. Tek kesin olan kırık küp parçalarının olduğu yerde yaşam izlerinin olduğudur. ve elindeki cihazla arama faaliyetlerinde bulunmandır.Saygılarımla.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7519 : 04 Ekim 2015, 17:08:40 »
Sevgili meteor bunların olması veya olmaması veya birilerin orada altın küp bulması veya bulmaması sana orada bir şeylerin olup olmadığı hakkında kesin bilgi vermez. Tek kesin olan kırık küp parçalarının olduğu yerde yaşam izlerinin olduğudur. ve elindeki cihazla arama faaliyetlerinde bulunmandır.Saygılarımla.
                                                                                                                                                                       ustamında dediyi gibi olur yada olmaz garantisi asla yoktur elinizde 3s gibi bir cihaz var ince ve detaylı araştırmayla başka birşey kalmış mı bunu bize siz söyleye bilirsiniz ayrıca mineral le metali ayırmanın en garanti yolu 4.taraftan net bir sinyal alacaksınız bunu defalarca tekrarlayın başlama ve bitiş noktalarını işaretleyin her defasında aynı noktada başlayıp bitiyorsa metaldir sinyal dagılıyor farklı noktalarda başlayıp bitiyorsa mineraldir     
hayır da şer de ALLAH tandır