Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922112 defa)

0 Üye ve 267 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı recoli33

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #9760 : 16 Temmuz 2019, 21:06:07 »
Tüm kalibrasyon mesajlarını  okudum  ve uyguladım bu cıhaz bi tek bendemi acmiyor."acılıyor" yazıyor .baska  birşey yok.Forum moderatorleri yardımcı olursa sevinirim?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9761 : 16 Temmuz 2019, 21:23:48 »
Tüm kalibrasyon mesajlarını  okudum  ve uyguladım bu cıhaz bi tek bendemi acmiyor."acılıyor" yazıyor .baska  birşey yok.Forum moderatorleri yardımcı olursa sevinirim?

Burada yardımcı olabilecek çok da bir şey maalesef yok. Kalibrasyon nasıl yapılır hem yazılı olarak  var hem de video olarak. Bunu yapabilmeniz gerekli. Eğer ki yapamayacaksanız modülün çıkışındaki sönüm eğrisini osilaskop yardımı ile ayarlayın öyle deneyin. Tabi bobini koyduğunuz yere de dikkat edin. Metal algılamayacak bir yer olması lazım. Osilaskopta sönüm eğrisini göremezseniz modülünüz arızalanmış olabilir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı tarikkoc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9762 : 17 Temmuz 2019, 08:59:18 »
Ustalarım dedektörü bobinsiz uzun süre çalıştırırsak her.gi bir sıkıntı olurmu.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #9763 : 17 Temmuz 2019, 10:51:03 »
Ustalarım dedektörü bobinsiz uzun süre çalıştırırsak her.gi bir sıkıntı olurmu.

Hiç bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9764 : 21 Temmuz 2019, 15:18:20 »
Bugün teknik servise gelmiş bir kit ile karşılaştım. 3s de 6800uF kondansatörün PCB deki deliklerini matkap ile büyütüp kondansaör takmışlar... Arkadaşlar  çift taraflı PCB de delik içinde kaplama olduğunu bilmeyecek kadar teknik bilginiz az ise demonte kitten falan dedektör yapmaya çalışmayın. Sonuç hüsran olur.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9765 : 22 Temmuz 2019, 20:45:18 »
Belki biraz ağır olacak ama kimse kusura bakmasın.

Az önce dangalağın birinin facebook da kendi topladığı 3s ile ilgili yazısını gördüm. Buradan sesleniyorum, be dangalak, be zeka özürlü, bi iki eli ile bi burnunu doğrultamayan salak. Sen ve senin gibiler yüzünden 3s projesinden sonra bir daha açık kaynak proje yapmadım. 2013 te yayınlanmış bir pulse dedektörü gidip de 2019 model vlf den daha az ayrım yapıyor diye salak salak konuşursan, sana hak ettiğin gibi o övdüğün gavur malı dedektörü yapan gavurların bişeyini hediye ederler.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9766 : 23 Temmuz 2019, 01:48:41 »
Allah sabır versin ustam.

Çevrimdışı dorado

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9767 : 25 Temmuz 2019, 07:11:39 »

regards
I bought a delta pulse 3  kit  armed that I arrive with a 1 x 1 square  and standard round coil . Connect it correctly to a battery but the kit does not turn on, everything is correctly connected, can you help me indicating what the cause may be that does not turn on?

Çevrimdışı dorado

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9768 : 25 Temmuz 2019, 07:25:07 »

regards
I bought a delta pulse 3  kit  armed that I arrive with a 1 x 1 square  and standard round coil . Connect it correctly to a battery but the kit does not turn on, everything is correctly connected, can you help me indicating what the cause may be that does not turn on?

Çevrimdışı okkes

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9769 : 09 Ağustos 2019, 19:48:23 »
Karadağ hocam kolay gelsin sizden ufak bir yardım isteyecektim mümkünse benim delta pulse 3d ayrım yapmıyor bütün metallere eksi değer gösteriyor osiloskop eğrisi kalibrasyonu çok güzel algılama mesafesindende memnunum ama metal ayrımı yapmıyor hocam sizce sorun ne olabilir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı okkes

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9770 : 09 Ağustos 2019, 19:53:18 »

Az önce dangalağın birinin facebook da kendi topladığı 3s ile ilgili yazısını gördüm. Buradan sesleniyorum, be dangalak, be zeka özürlü, bi iki eli ile bi burnunu doğrultamayan salak. Sen ve senin gibiler yüzünden 3s projesinden sonra bir daha açık kaynak proje yapmadım. 2013 te yayınlanmış bir pulse dedektörü gidip de 2019 model vlf den daha az ayrım yapıyor diye salak salak konuşursan, sana hak ettiğin gibi o övdüğün gavur malı dedektörü yapan gavurların bişeyini hediye ederler.
hocam biz sizin nekar kaliteli ve sözünün sahibi bir insan olduğunuzu biliyoruz siz lütfen böyle kendini bilmez insanların yorumlarına itibar etmeyin biliz ki meyve veren ağaç taşlanır

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9771 : 09 Ağustos 2019, 20:07:15 »

hocam biz sizin nekar kaliteli ve sözünün sahibi bir insan olduğunuzu biliyoruz siz lütfen böyle kendini bilmez insanların yorumlarına itibar etmeyin biliz ki meyve veren ağaç taşlanır

Haklısınız ama artık meyva da yaprak ta bırakmadılar. Bu taşlamacılara ya kerdeşim sen ne diyorsun diyen çıkmadıkça yıpratır oluyor.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9772 : 09 Ağustos 2019, 20:20:54 »
Karadağ ustam haklısın sonuna kadar ya adam lehim yapmayı öğrenmiş dedektör toplamaya kalkıyor ya da bilerek isteyerek karalama yapmaya çalışıyor.
Sayın okkes ustamın siniri geçsin yardımcı olacaktır inşallah.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9773 : 09 Ağustos 2019, 20:39:29 »
Karadağ hocam kolay gelsin sizden ufak bir yardım isteyecektim mümkünse benim delta pulse 3d ayrım yapmıyor bütün metallere eksi değer gösteriyor osiloskop eğrisi kalibrasyonu çok güzel algılama mesafesindende memnunum ama metal ayrımı yapmıyor hocam sizce sorun ne olabilir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Pulse sistem dedektörden kısmen ayrım beklemek lazım zaten. Eğer hiç bir şekilde ayrım olmuyor derseniz teknik servise göndererek kalibrasyon yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Çevrimdışı okkes

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9774 : 09 Ağustos 2019, 23:50:32 »

Pulse sistem dedektörden kısmen ayrım beklemek lazım zaten. Eğer hiç bir şekilde ayrım olmuyor derseniz teknik servise göndererek kalibrasyon yapılmasını sağlayabilirsiniz.
cevapladığınız için çok teşekkürler hocam bugün yaptığım denemelerde farklı metallerde artı eksi olmasa bile farklı sayısal değerler gösteriyor mesafe olarakta yaklaşık 2 metre gibi derinlik ten metalleri algılıyor daha ne olsun bir dedektörden beklenen herşeyi yapıyor siz kendini bilmez kişilere genede çok takılmayın hocam onlar dedektör deyince altını bulsun elimize versin diyorlar yok öyle bir dünya emek olmayınca aş olmaz karadağ hocam saygılarla allah emeklerinizi boşa çıkarmadın

Çevrimdışı şimal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9775 : 13 Ağustos 2019, 15:37:20 »
karadağ ustam yanlış anlamazsa senin sayfanın altındayazan yazılar onlar gibilere yeterli demek istiyorum özellikle şu ikisi ALLAH sabır ve kolaylık versin kardeşim.

it ürür kervan yürür

Çevrimdışı berreizeta

• Teğmen
  • *
  • http://berreizeta.blogspot.com
    • Berreizeta Blog
« Yanıtla #9776 : 13 Ağustos 2019, 17:29:41 »

No se si habrá habido alguna variación ...
Voy traduciendo y leyendo por la página 31 y lo que me queda ...!

Bir değişiklik olacak mı bilmiyorum ...
31. sayfada çeviri ve okuma ve geriye kalanlarımı okudum ...!

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9777 : 14 Ağustos 2019, 12:47:04 »

No se si habrá habido alguna variación ...
Voy traduciendo y leyendo por la página 31 y lo que me queda ...!

Bir değişiklik olacak mı bilmiyorum ...
31. sayfada çeviri ve okuma ve geriye kalanlarımı okudum ...!

Çizimleri siz mi yaptınız?

Çevrimdışı berreizeta

• Teğmen
  • *
    • Berreizeta Blog
« Yanıtla #9778 : 14 Ağustos 2019, 13:28:18 »

Evet, Sprint Düzeni 6.0 ile

Çevrimdışı berreizeta

• Teğmen
  • *