Gönderen Konu: Araç km si ile oynama  (Okunma sayısı 2681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
Araç km si ile oynama
« : 11 Kasım 2019, 23:15:16 »
Merhaba arkadaşlar. Bugün galerici arkadaşlarla konuşurken araçların km si ile oynanabildiğini duydum. Böyle birşey olabilir mi. Üçkağatçılıkta sınır yok mu  :D :D :D

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
Ynt: Araç km si ile oynama
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2019, 23:46:06 »
analog ile çok basit bir şekilde değişiklik yapmış biri olarak söylüyorum, oluyor diye biliyorum ustam, ama benim yaptığım işlem kasıtlı ya da kandırma amaçlı değil, bunu belirteyim, yerli otomobil sahibiyim ve aracımın orijinal halinde devir saati bulunmuyor, başka bir sınıfın göstergesini komple benim araca taktım, takarken gösterge aydınlatmasını lede çevirdim ve panel temizliğini yaparken numaratörleri de sökmüştüm, takarken arkadaki tırnakların yerine rahat oturması için uygun rakamları ayarladım taktım, pc ye bağlanan gerektiğinde yakıtı bile pc den ayarlanan ecu lu arabalarda ayarlanıyor ve bunu önlemek amacıyla aracın vizesi sırasında km işleme yapıldığını hatırlıyorum,
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2019, 10:15:03 »
Var arkadaşlar böyle üç kâğıt... Aracı bilgisayara bağlayıp yapıyorlarmış

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2019, 13:17:53 »
Gösterge panelinde basit bir eeproom yazmak ile oluyor ama fabrikalar buna önlem.olarak sanzumanada sayaç koydular yüksek modellerde sanzumandanda aynı bilgiyi ayarlamak gerek oto eksperler birçok acemi isi anlar ama profesyonel işi anlayamazlar

Çevrimdışı temhem

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2020, 16:03:29 »
Dava konusu olursa nitelikli dolandırıcılık oluyor