Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1553942 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #2400 : 20 Şubat 2017, 00:40:32 »
bu işine yarar sanırım
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı türkelli

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2401 : 20 Şubat 2017, 06:27:02 »
bu işine yarar sanırım
sağolasın acemi ustam hemde çok işime yarayacak hayırlısıyle

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2402 : 20 Şubat 2017, 08:51:40 »
Herkesi selamün aleyküm kolay gelsin 11 Şubatta Hüseyin ustanın dükkanındaydım hayırlsıyla pulse 3s plus'u aldım. Allah işini rast getirsin mütevazi bir insan hastaydım foruma giremedim kaç gündür yorumlara da bakınca arazide bu pulseye ayar verip kullanabilirmiyim diye tereddüt geçirmiyor değilim hiç pulse kullanmadım şimdiye kadar verim alabilirmiyim ustalar yardımlarınızı bekliyorum acemiliği atabilirmiyim hepinizin yorumu tecrübesi benim için önemli herkese teşekkürler özellikle Hüseyim ustama 

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2403 : 20 Şubat 2017, 10:21:22 »
Herkesi selamün aleyküm kolay gelsin 11 Şubatta Hüseyin ustanın dükkanındaydım hayırlsıyla pulse 3s plus'u aldım. Allah işini rast getirsin mütevazi bir insan hastaydım foruma giremedim kaç gündür yorumlara da bakınca arazide bu pulseye ayar verip kullanabilirmiyim diye tereddüt geçirmiyor değilim hiç pulse kullanmadım şimdiye kadar verim alabilirmiyim ustalar yardımlarınızı bekliyorum acemiliği atabilirmiyim hepinizin yorumu tecrübesi benim için önemli herkese teşekkürler özellikle Hüseyim ustama 

Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kullanımla ilgili sıkıntı yaşayacağınız sanmam. Olur da sormak şstediğiniz bişey çıkarsa bizler hep buralardayız.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2404 : 20 Şubat 2017, 10:45:03 »
Teşekkürler hüseyin ustam rahatlattın

Çevrimdışı JeoTECHNİC

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2405 : 21 Şubat 2017, 04:05:18 »
Dün araziye plus'la çıktım.Çıktığım bölge kayalık mineral ve madenin olduğu bir tepe idi.Mineral oranı %86-89 arasında geziyor.Mod 1 de başlığı 15 cm den aşağıya indiremedik sürekli sinyal alıyorum toprağa... Ekran değeri ise 73-76 non ferrous kıymetli metal varmış gibi hayali sinyal veriyordu.Tabiki amacım cihazı denemek kullanmaya alışmak olduğu için modlar arasında gezdim mod4 te aldığımda tuning ve zerodan sonra başlığı toprağın 2-3 cm üzerinde rahatça gezdirdim.Hayali sinyallerin ortadan kalktığı gördüm ve yüzeyde bulunan paslı teneke parçalarına çivilere tepki vermediğini fark ettim.İşin güzel tarafı ise sinyal aldığım yeri 30 cm gibi eşelediğimde küçük bir teneke parçası çıkardım.yani toprağın üzerinde ses vermeyen cihaz toprağın altında çok güzel ses verdi.Bol ve yoğun mineral içeren bölgelerde Mod4 harika ve ideal gerçekten çok stabil çalışıyor ve asla hayali sinyal almıyorsunuz.Güzel bir tarafı isede yüzeydeki istenmeyen demir parçalarına ve atık malzemelerede ses vermiyor.Ses vermesi için toprağın altında olması şart :-D
JeoTechnic

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2406 : 21 Şubat 2017, 10:04:11 »
Dün araziye plus'la çıktım.Çıktığım bölge kayalık mineral ve madenin olduğu bir tepe idi.Mineral oranı %86-89 arasında geziyor.Mod 1 de başlığı 15 cm den aşağıya indiremedik sürekli sinyal alıyorum toprağa... Ekran değeri ise 73-76 non ferrous kıymetli metal varmış gibi hayali sinyal veriyordu.Tabiki amacım cihazı denemek kullanmaya alışmak olduğu için modlar arasında gezdim mod4 te aldığımda tuning ve zerodan sonra başlığı toprağın 2-3 cm üzerinde rahatça gezdirdim.Hayali sinyallerin ortadan kalktığı gördüm ve yüzeyde bulunan paslı teneke parçalarına çivilere tepki vermediğini fark ettim.İşin güzel tarafı ise sinyal aldığım yeri 30 cm gibi eşelediğimde küçük bir teneke parçası çıkardım.yani toprağın üzerinde ses vermeyen cihaz toprağın altında çok güzel ses verdi.Bol ve yoğun mineral içeren bölgelerde Mod4 harika ve ideal gerçekten çok stabil çalışıyor ve asla hayali sinyal almıyorsunuz.Güzel bir tarafı isede yüzeydeki istenmeyen demir parçalarına ve atık malzemelerede ses vermiyor.Ses vermesi için toprağın altında olması şart :-D

Ground modu işini hakkı ile yapmış desene :) Maşallah diyelim o zaman.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2407 : 21 Şubat 2017, 11:24:49 »
Ground modunun işlerliği konusunda plus'ın hiç sorunu yok.İyi çalışan bir ground modumuz var ama tek sorun derinliklerin çok düşmesi.Onuda yavaş yavaş yukarıya taşıyacağız çıtamız çok yüksek çünkü. :) Azmin elinden ne kurtulmuş ki yeni çıkacak cihazlarda eli kulağında. :)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2408 : 21 Şubat 2017, 12:21:50 »
3s Plus çok yoğun şekide satılan bir ürün olduğundan yakında ground modu ile yaşanan hikayeler ve çıkarılan materyaller buraya düşmeye başlar :)

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2409 : 21 Şubat 2017, 14:56:06 »
S. a. hüseyin usta bende 45 lik başlık yok çantanın içinden çıkmadı unuttun mu koymayı yoksa onun parasını ayrımı ödeyeceğiz almak için

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2410 : 21 Şubat 2017, 14:58:16 »
Kullanım klavuzun da bunlarda yazıyor ama bende tek 32 lik başlık var
[/color]
[/color]3-Bol Ekipman:
[/color]3s Plus 16cm, 22x29cm, 45cm 1×1 kare başlık ve uçurtma başlık olmak üzere tam 5 adet başlığa sahiptir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2411 : 21 Şubat 2017, 16:33:27 »
S. a. hüseyin usta bende 45 lik başlık yok çantanın içinden çıkmadı unuttun mu koymayı yoksa onun parasını ayrımı ödeyeceğiz almak için

a.s.

45 lik başlık istek üzere ektra olarak alınabilen bir ekipman. Standart bir ekipman değil malesef.

Saygılar

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2412 : 21 Şubat 2017, 16:51:06 »
3s plus un  eğri  ayarını toprağa başlığı kuyarakmı ayarlıyoruz   sonumleme drenci değiştimi yeni yazılımla  ufak sıtabılıte sıkıntım varda

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2413 : 21 Şubat 2017, 17:12:57 »
3s plus un  eğri  ayarını toprağa başlığı kuyarakmı ayarlıyoruz   sonumleme drenci değiştimi yeni yazılımla  ufak sıtabılıte sıkıntım varda

Bobin havada ayarlasanız daha iyi.

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2414 : 21 Şubat 2017, 18:00:33 »
zero yapınca  toprağa baslıgı tam koyunca zero olmuyor  biraz kaldırınca zero oluyor bu sefer ses hepten kesıyor bobını topraktan 30 35 cm kaldırınca başlık demırı algılıyor  pover ayarını dusurunce duzelıyor   14 voltan çalıştırdım böyle oluyor 12 volt 2 amper aküye  gerı donus yaptım budaha  sitabil   bobın gırısındekı drencı  değiştirmem gerekiyor heralde   

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2415 : 21 Şubat 2017, 18:13:49 »
zero yapınca  toprağa baslıgı tam koyunca zero olmuyor  biraz kaldırınca zero oluyor bu sefer ses hepten kesıyor bobını topraktan 30 35 cm kaldırınca başlık demırı algılıyor  pover ayarını dusurunce duzelıyor   14 voltan çalıştırdım böyle oluyor 12 volt 2 amper aküye  gerı donus yaptım budaha  sitabil   bobın gırısındekı drencı  değiştirmem gerekiyor heralde   

12V doğru ama 2A olmaz. Bobininiz 3R olsa bile en az 4A akü lazım.

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2416 : 21 Şubat 2017, 18:30:01 »
teşekkurler huseyin usta 

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2417 : 21 Şubat 2017, 20:02:59 »
teşekkurler huseyin usta 

Rica ederim

Çevrimdışı Ceyhunlaceyhunca

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
3s plus 3d ile muthiş derinlik
« Yanıtla #2418 : 23 Şubat 2017, 23:06:04 »
Merhaba arkadaşlar

Bir arkadasim cihaz test etmek icin 340 cm derinlikte kepceyle bahcesini kazdirip 90x60 ebatinda bir varili dik sekilde yerlestirip ustunu kapattirmiş.. 3s plus ile 1x1 baslikla 1. Modda algilayip ayrimi yaptigina şahit oldum.. Cihazin ground balance li modu olan 4 ve 5. Modlardada ayrim yapmadigini ve hafif 1algilama gerceklestigini gördüm.. 250 cm derinlikte ayrimli sekilde mod 1 ve sens 6 da ayrim gerceslesmesi 3s plus v2 yazilimla harika olmuş.. Teşekkurler Teknoloji Ekibi ailesi.. Başarilarinizin devamini diliyorum..

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2419 : 23 Şubat 2017, 23:40:02 »
Varil bırakmayacaksınız 340cm'den be. :D Biri varil saklamasın toprağa sonra çok arar durur... :)