Gönderen Konu: AV_BALIK ve DOĞA  (Okunma sayısı 109016 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: AV_BALIK ve DOĞA
« Yanıtla #80 : 21 Ağustos 2013, 21:53:24 »
7
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #81 : 21 Ağustos 2013, 21:55:00 »
8
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #82 : 21 Ağustos 2013, 21:57:06 »
Şimdilik yeter bu kadar; yeter de artar bile 8) ...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #83 : 22 Ağustos 2013, 10:04:15 »
ustam eline yüregine saglık gercekten muhtesem görüntüler, esasında yanımızda mega pikseli yüksek bir fotograf makinası götürmek gerek gercekten muhtesem görüntülere sahit oluyoruz  tlf cekilen görüntü ancak foto daki kadar oluyor , avcı arkadaslar bilir kısın bembeyaz karda bir alıc agacı yapraklarını dökmemek icin inatlaşmıs tek tük sarrarmıs yapragı kalmıs ve o dallar arasında sapsarı alıclar iri etlli ce üzeri buglanmış kıragı düsmüs ve günes ısıklarını yansıtırken bir renk cümbüsü , uzanırsın almaya vermemek icin direnir her taraf diken ama lezzeti olur ac karnına vallla özledim .

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #84 : 22 Ağustos 2013, 10:24:29 »
onur ustam bu sene yok bıldırcın tekleme kalkıyor her sene git gide azalıyor vurulmadan dolayımı zirai ilaclardan dolayımı  cok azaldı eskiden emin ol okadar coktu fişege kıyamayıp vuramayacagımıza atmazdık forul forul cayırlar su kenarları bütün bıldırcındı , gözeden su icmeye egilirdik bir kalkarlardı sagdan soldan  korkandın  simdide armayla bulamıyon , gecen hafta 8 tane aldım ama tam yaglanmamıslar kimi daha cücük , söle yaglanacak köze atacan üfffff üffffff agzım sulandı vallla , k,pk var ama daha enik yeni görüyor bıldırcını  öle ferma filan yok ama kanadının ucundan tutup getiriyor sıkma kesinlikle yok , bir senede 4üncü kpgim sans yok kimi calındı kimisine araba carptı , tam yetişiyor basına bisi geliyor  evdekine busefer gözüm gibi bakıyorum bahara cıkacakmı kısmet.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #85 : 22 Ağustos 2013, 11:04:41 »
evet ustam av potansiyeli düşmekte her geçen gün.bıldırcınlar göçmen bi tür olmasına rağmen ülkemizde artık pek rast gelinmez oldu.Avlanmayla bi türün yok olacağına inanmıyorum.Bunun başlıca nedeni kimyasal ilaçlar ve iklim değişikliği kısaca...
kö pek konusunda umarım şansınız döner bende istiyom aslında ama hanım izin vermiyo :D yoksa yerim müsayit...
Kışı gelsinde şöle keklikler çulluklar,bakalım inşallah onlarda terk etmemiştir ülkemizi...
ömrümüz yeterse o günlere güzel fotolar koyacam
saygılar

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #86 : 26 Ağustos 2013, 10:40:47 »
valla onur bıldırcından bişi anlamdım busene kus yok tekleme , artık kısı beklemekten baska care yok  şöle bir tavsan izi sürsekte heycanlansak  valla özledim hele zincilrler zincirler atar kendini tabi bu durumda tecrübe işin icine giriyor yoksa kacırırsın , size basınıza 40 yılda bir gelecek olay anlatıyım birsene bir kar yagdı 1m   kalınlıgı tavsan yok oynamıyor  neyse hava güzelleşti karlar filan erimeye basladı  ava gittik saga bak bişi yok sola bak bişi yok belleklerime bakıyorum bir baktım bembeyaz karın icinde kulaklarını yapıstırmıs yatıyor işin garibi cogu yer alaca ama bu tavsan karın icinde vede etrafta tek bile iz yok tabi bunlar kafamda hızlıca geciyor ve yaklasıyorum ve yekindi yapıstı kulakları kendimden okadar eminimki hic kacarı yok tek atıs diyorum biraz mesafe verdikten sonra tetigi bir kestim hic bişi olmadı tavsan devam ediyor ikinciyi sıkıyorum tık yok baktım benim 5li tutukluk yapmıs bos kovan atmamıs bile sacmaya bir baktım tavsana bile gitmemiş fişek okadar nemlenmiş , işin garibi aslında bu degil fişek nemlenmesi ola bilirde tavsanın orda yaklasık 10 gün nasıl kaldıgı , bu olayı büyüklere anlatınca dedilerki  etrafda tavsan az olunca kardan izi belli olmasın diye acıkcası korktugu icin oynamaz yatarmıs , anladımki hayvan nekadar korktu ise karda oynamamıs 10 gün boyunca yatmıs karın icinde , arkadaslar bu avcı hikayesi degil gercek yasanmıs bir olay  , anlatmaya devam edecegim hatıra cok işler hafifflesin saygılar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #87 : 26 Ağustos 2013, 11:22:18 »
evet murat usta bu sene bıldırcınlar türkiyenin hiç biyerinde yok sanırım.Tavşan avına gelince ben bu konuda biraz acımasızda gözükse gece avını tercih ediyorum tabi katliyam yok haftada 2 ad.yetiyo.
tavşan çok kar olduğu zaman kesinlikle piyasaya çıkmaz gizlenir bildiğiniz gibi.Tvşan çok akıllı hayvan.Fişeklere gelince herhalde kağıt fişektiki nemlendi eskiden baba yadigarı bu fişekleri doldurmak için takımımız vardı.Hey gidi günler kışın bu fişekleri doldururduk yanan sobanın üstüne bi tutam barut attınmı bi güzel kokardı en azından bana...tavşanın yaşayacak ömrü varmış vesselam..
çok eski bi tekkırmamız vardı amca oğluyla kullanırdık atış yaparken sırtımızı ağaç dayardık yoksa tepmesi bizi baya bi sarsıyodu daha orta okul yılları. Odada bu patlama sıkıntısı iğneden dolayı olurdu malum iğne yeride kalem yayı ve bildiğimiz çividen uydurma düzenek vardı. Atarsın patlamaz tekrar atarsın olmaz hayvan kaçar.Nitekim macerası boldur bu işin yaşamayan bilemez haliyle....
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #88 : 26 Ağustos 2013, 11:52:00 »
aynen öle onur ustam hey gidi günler , eskiden kısın  ekektirikler cok sık kesilirdi simdiki soba kömür nerde eski peşkeler vardı sacdan tezek yakardık  ispotolu bir lokus vardı onun ısıgında sobanın alevi duvarları yalarken , dedigin gibi kagıt kovan  arkadaslarla kar yagarken baslardık doldurmaya yanı basımızda cay muhabbet o bicim hayal kurardık yarın kactane vurcaz diye kece bulamaz yerine capıt basardık , elimizde tek kırma huglunun tek kartal yeni cıkmıstı  piyasada altın degerinde millet dolmadan kurtulmus bundan avmı kacar diyoruz vay anasını simdide silah begenmiyoruz  derken gecenin 3 ü cıktık yola sabahın 8de vardık av yerine yürüyerek sanki bizim köyün dagında tavsan yok , gençlik enerji doluyuz derken hava bir soguk kendini tipiye veriyor hafif hafif gelirken yolda azzıgı yedik acıktık daha sabahtan , bir bakktım karda dalları gözüküyor yer elması karı ayıtlıyorum söküyorum sag tarafıma iki  sürüp camurlu camurlu  yiyorum ama bu ara ellerim dondu tabiri caizse elektirik teli gibi parmaklarım acıldı derken bir baktım cıktı gidiyor uzun kulak imkanımı var horozu cekmenin parmaklar soguktan uyusmus arkadasa bagırıyorum geliyor geliyor yırtıyorum kendimi derken arkadas tek atıs tabi aldı geldi , sapkasının icinden bir bez parcası cıkarttı  yaktık atesi şimdiki gibi cakmak nerde muhtar cakmaklarını bilen bilir cakan yanmazz parmakların zaten don basaman vay be , sonunda yaktık atesi bir güzel ısındık butları kızartıp yedikten sonra 7 tane tavsan 5 tane keklik  ama ne av vardı eskiden hertaraf doluydu  fişege kıyıp havada keklige atmazdık yerde atardık saglam olsun diye  , eve bir gelirsin aksam ezanı harap ve bitap düsmüs olarak töbe edersin ama nerde halen gidiyorum işte , bu nasıl bir hastalık anlamadım gitti   

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #89 : 26 Ağustos 2013, 12:51:59 »
Sizi gidi acımasız şeyler sizi :-X ...             Şu, tenkit eden makintel'e de bak hele ^-^ ... talgım, salkım meselesi :D :D ;) ...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #90 : 26 Ağustos 2013, 14:35:29 »
eee makintel ustam bu işler böle....
anlat,anlat bu maceralar bitmez...Aslında maceradan öte bunlar hayatın renkleri.Her daim farklı konuların dile gelmesi,samimiyeti muhabbeti arttırmakta.
Epey geçti üzerinden bi mangal organizasyonu olacaktı.Bu günedek iş güç kimse fırsat bulamadı.İnşallah sonbahara doğru işler hafifleyince bi organizasyon olurmu düşüncesindeyim.Tabi karar büyüklerin...
bu arada sitede kim kimdir.adı şanı nedir pek bilmiyoz.Bir başlıkta bunlarda olabilir...
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #91 : 26 Ağustos 2013, 15:14:17 »
onur ben bası cekeyim bence bir mahsuru yok   yakınsanız beklerim bu tarafa
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2013, 12:29:26 Gönderen: köstebekk »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #92 : 26 Ağustos 2013, 15:57:06 »
usta ben  lıyım yakınız ....204km.
mutlaka bir araya gelmeyi isterim.Bakalım buralardan kimler var.
ben onur malum, 12 senedir soğutma ve beyazeşya işiyle meşgulum...
Toprağın altıyla epey uğraşmışlığım var.Ayrıca bu konuda bir kitap hazırlığım var kendi çapımda fotağraflı bişekilde amatörcede olsa...
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2013, 12:30:02 Gönderen: köstebekk »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #93 : 26 Ağustos 2013, 16:58:51 »
valla yakınmısız onur bir ara  mangal yakalım ))

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #94 : 26 Ağustos 2013, 19:51:18 »
Ben sizlere pek yakın değilim be arkadaşlar. İsmim  ''makintel ''.  Çifçimiyim, çöpçümüyüm, elektronikçimiyim.mağaza sahibimiyim, yoksa  herşeyden elini eteğini çekmiş bir emeklimiyim  ben de bilmiyorum... Onur Usta 'karar büyüklerin'' demişsin; yanlış, karar kıdemlilerin...Kısmet olursa yazacağın kitabın  bittiğinden haberimin olmasını isterim...  selamlar , saygılar...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #95 : 27 Ağustos 2013, 00:42:56 »
aman ismini memleketini söleme :D kapına dayanırız....
her yazında bi edebiyat..usta ak saçlı hafif göbekli bi adam hayali canlanıyo gözümde.Belliki epey yaşanmışlık var sözlerinde.
kitaba gelince ufak bi dergi tarzı bişler toparlamaya çalışıyom bakalım beğenirsem paylaşırım....
Dergi deyince aklıma deldi.Hatırlayanlar bilir ne oldu o iş?
saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #96 : 27 Ağustos 2013, 11:40:01 »
Vaayyy Onur Ustamın sitemlerine de bak hele... nekadar da içerlemiş be yavvv ;) ...yalan mı, ismim makintel...yemin etsem başım ağrımaz...ayağımı kaldırarak yemin ediyorum haaa... :D memleketimi de belirttim işte, yakın değil, uzak diye...senin tarzına benzer bir tarzla ;D ...  ohh.. bulmaca gibi ne güzel işte...askerde kâtip idim; gizlilik arzeden bölümlerde görevlendirilirdim...ve ağızlarından hemencecik te lâf almak pek kolay değildir o iş te görevli olanların ;) ...bazen hep muammalı davranırlar...tabi ama kimseyi kırmadan...  sonra, bak ne güzel belirtmişim:
 ''  Çifçimiyim, çöpçümüyüm, elektronikçimiyim.mağaza sahibimiyim, yoksa  herşeyden elini eteğini çekmiş bir emeklimiyim  ben de bilmiyorum'' diye... hiii..  ba  duğru süledim baa...
Çiftçimiyim, yığın yığın üzüm bağlarımız vardı; seneler senesi yumak yumağa gittim...
Çöpçümüyüm;   66 dan beri onarımıyla meşgul olduğum cihazların tozunu toprağını evvela hep temizlemek zorunda kaldım...
Elektronikçimiyim, bu ince işlerle uğraşıp  sabahlara kadar kitaplarla haşır neşir olarak ve ona buna akıl dağıtarak, kendime akıl kalmamış kafamdaki beyazlaşmış ve dökük saçlarımın gölgesinde  bazı hobilerimi de yanıma katıp  yıllar yılı adım adım bu yaşlara geldim...ha... bak, sigara ve içki ile hiç tanışmadım ha... o  iki hayırlı dost ile ;) ... 
Mağaza sahibimiyim, güya, kısmen beyaz eşya grubu var... tabi  mağaza sayılırsa...
Herşeyden elini eteğini çekmiş  bir emeklimiyim;  evet emekliyim ama, düzen, teşkilat devam ediyor... bunun yanısırada kiraz yetiştiriciliği... Nelerden mi hoşlanırım? gerçek ve mert arkadaşlarla  aynı istikamette gitmekten...en sevmediğim simalar da, kalleş, ukalâ ve bir dudağı yerde , bir dudağı gökte olan uzaydan gelme insanlar...
Değirmende gezdiğim için saçlarım renk değiştirdi ama, göbekliliği hiç sevmedim ^-^ ...
Bak, kendimi ne kadar çok tarif ettim gördünmü Onur Ustam...siz bu kadar söz etmediniz ama kendinizden ;) ;) ;) ... Haydi  yine çok uzattım saygılar, selâmlar... Bu sefer tam edebiyat oldu ama demi... edebiyat kiim, biz kim...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #97 : 27 Ağustos 2013, 16:04:12 »
ustam sen aşmışın artık.anlaşılan biz sizinle boy ölçüşemiycez.. :D
ben size nacizane ahmet kayadan bir acayip adam şarkısını armağan ediyorum,kabul ederseniz..
herne kadar tokattan adam çıkmaz desede.buralarda pek bi sevilir ;)
umarım yanlış anlaşılmam
saygılar
(murat ustam mail attım)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı nişancı

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #98 : 30 Ağustos 2013, 11:18:45 »
onur ustam saolasın aldım okudum kusura bakma pek fırsat bulamadım nete girmeye . ora ölece kalacak anlaşılan ustalar ayrıca lorenz 5   türkçe kullanma kulavuzunu nerden bulabikirim nette bulamadı ama.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #99 : 30 Ağustos 2013, 11:27:36 »

umarım yardımcı olmuşumdur... videolarda var bu cihaz elindemi

Mesaj yönetim tarafından düzenlenmiştir. Linkte yer alan yazı alınıtı yapılmıştır.

Aşağıdaki yazı alıntıdır.

İlk olarak 35 DD BAŞLIK PROGRAMI

DEL: 1
FILTER:0
AUTO:0
SENS:5
VOLUM:1,2...
DLOG:0
FREQ:9
AUDIO: +2

TUĞLAYA ÖTER ZERO İLE SİLEBİLİRSİN
BU PROGRAM TEKTEKTE HARİKADIR.
MİNARALDEN ETKİLENİR.ZERO İLE
TOPRAKTA SIFIRLA DÜZELİR.ASLA BİR DAHA ÖTMEZ.

.................................................. ..................................................

GND: 1
FILTER:0-1
AUTO:1

MİNARALDEN ETKİLENMEZ.
ÇOK YÜKSEK HASSASİYETLE ÇALIŞIR.
TEK PARADA HARİKA TUĞLAYA ASLA
ÖTMEZ.MANUEL TOPRAK AYARI
YAPABİLİRSİNİZ.
.................................................. ................................................

GND: 2
FILTER:0-1

ÇOK YÜKSEK DUYARLILIK DERİNLİK
HARİKADIR.TUĞLAYA ÖTMEZ.
MİNARALDEN ETKİLENMEZ.
MANUEL TOPRAK AYARI YAPABİLİRSİNİZ.

.................................................. ..............................................

GND: 3

ORTA HASSASİYET BÜYÜK DEĞERLİ MADDELER İÇİN.
TUĞLAYA ÖTMEZ.MİNARALDEN ETKİLENMEZ.
MANUEL TOPRAK AYARI YAPABİLİRSİNİZ

.................................................. ..............................................

GND: 4
FILTER:2
AUDIO: 0

YÜKSEK HASSASİYET KÜÇÜK DEĞERLİ MADDELER İÇİN
TUĞLAYA ÖTMEZ.MANUEL TOPRAK AYARI YAPABİLİRSİNİZ.
MİNARALDEN ETKİLENMEZ.

.................................................. ...............................................

GB GROUND BALANS AYARI):

BAŞLIK YERE PARALEL 50 CM HAVADA İKEN BU TUŞA BASIN OK İŞARET RESMİ AŞAĞI GÖSTERDİMİ BAŞLIĞI TOPRAĞA KOYARAK ZEMİNE YAPIŞTIR TEKRAR GB TUŞUNA BAS. EĞER PARAZİT OLURSA BAŞLIĞI KALDIR 50 CM YERE PARALEL DÜZGÜN TUT ZERO TUŞUNA BAS BALAS AYARI TEKRAR DÜZELİR. ZERO TUŞU KULLANIRKEN METAL ORTAMDA SIFIRLAMA VE TOPRAĞA YAKLAŞTIRARAK SIFIRLAMA YAPMA 50 CM YUKARI KALDIR BAŞLIĞI ÖĞLE YAPMAYA ÇALIŞ.

MANUEL TOPRAK AYARINI VEYA MİNERAL AYARI:

İLK OLARAK GB TUŞU İLE TOPRAK BALANS AYARI YAPILDIKTAN SONRA (G 1) VE (G 2) YAZAN DÖĞMELERİ KULLANARAK TOPRAK,MADEN,TAŞ,TUĞLA,MİNARALİ GİBİ MADDELERİN ÜZERİNE KOYARAK SİNYALLERİNİ YOK EDEBİLİRSİNİZ.

DEL:1 HASSASİYETİ EN YÜKSEKTİR (2-3-4 BU AYARLARI KARE BAŞLIKLARDA KULLANILIR)

FILTER:ÇEVRE ŞARTLARI İYİ İSE OLUMSUZ SİNYAL YOKSA (0) SIFIR OLMASI İYİDİR DAHA SERİ ÇALIŞIR KENDİNİ DARALTMAZ. PARAZİTLENME OLUMSUZLUK VARSA 1 VEYA 2 İYİDİR. BU AYAR YÜKSEK GERİLİM HATLARINA YAKIN YERLERDE KULLANILIR.

AUTO:BU AYAR SADECE ( GROUND) GND 2 AYARI İLE YAPILAN ÇALIŞMADA KULLANILMASI DAHA UYGUN AUTO AYARI (1) YAPILIRSA MAKİNE İSTİKRARLI ÇALIŞIR ANİ ZEMİN VE SICAKLIK DEĞİŞİMİ MAKİNEYİ ETKİLEMEZ PARAZİTLENME OLMAZ SIK SIK ZERO TUŞUNA BASMAZSINIZ.

SENS: 5 EN YÜKSEK DUYARLILIKTIR. ARAZİDE EN İYİSİDİR.

VOLUME:KULLANICININ TERCİHİ SES AYARI İSTER KAPAT İSTER AÇ.

DLOG:GPS MODÜLÜ İÇİN KULLANILIR YANİ TOPRAK ALTI KAYIT YAPMAYA YARAR.

FREQ:PARAZİTLENMELERİ BU AYAR YAPAR. AŞIRI PARAZİTLENME VE MAKİNADA OLUMSUZ ÇALIŞIYORSA EN YÜKSEK OLAN 9 UNCU NUMARAYA GETİR YOKSA 1-2 VEYA 3 YETERLİDİR. MAKİNA NE KADAR RAHAT ÇALIŞIRSA DERİNLİK O KADAR ARTAR.

AUDIO: BU AYAR MAKİNENİN GB TUŞUNA BASMADAN YANİ TOPRAK BALANS AYARI YAPMADAN (0) SIFIR KONUMDA OLSUN. AYARI YAPTIKTAN SONRA NE KADAR + SAYILARDA YÜKSELTİRSENİZ DERİNLİK ARTAR FAKAT SES TIRLAMASI YÜKSELİR KARE BAŞLIKLARDA ÇOK ETKİLİDİR.35 DD BAŞLIKTA +2 VE YUKARISI MAKİNENİN ÇALIŞILABİLİR DURUMUNA GÖRE AYARLAYIN.

1 X 1 - 1,5 X 1,5 - 2 X 2 - 3 X 3 BÜYÜK BAŞLIKLAR İÇİN PROGRAMLAR

DEL: 1
FREQ:1
AUDIO: +2+3+4.....

TUĞLAYA ÖTER ZERO İLE SİLEBİLİRSİN
BU PROGRAM KÜTLEDE HARİKADIR.
MİNARALDEN ETKİLENİR.ZERO İLE
TOPRAKTA SIFIRLA DÜZELİR.ASLA BİR
DAHA ÖTMEZ.ÇOK YÜKSEK HASSASİYETLE ÇALIŞIR.
MİNARAL VE TUĞLA OLMAYAN YERDE KULLAN.

.................................................. .................................................

DEL: 2

TUĞLAYA ÖTMEZ BU PROGRAM KÜTLEDE HARİKADIR.
MİNARALDEN ETKİLENMEZ.ASLA BİR
DAHA ÖTMEZ.ÇOK YÜKSEK HASSASİYETLE ÇALIŞIR.
MİNARAL VE TUĞLA OLAN YERDE KULLAN.

.................................................. ................................................

DEL: 3

MİNARALDEN ETKİLENMEZ.
ASLA BİR DAHA ÖTMEZ.ÇOK YÜKSEK HASSASİYETLE ÇALIŞIR.
KÜÇÜK İSTENMEYEN PARÇALARI GÖRMEZ.
ÇOK GÜÇLÜ SİNYALLER AYNI ZAMANDA ÇALIŞIR.YÜKSEK
GEÇİKTİRME AYARIDIR.

DEL: 4

MİNARALDEN ETKİLENMEZ.ASLA BİR DAHA ÖTMEZ.ÇOK YÜKSEK
HASSASİYETLE ÇALIŞIR.
KÜÇÜK İSTENMEYEN PARÇALARI GÖRMEZ.
ÇOK GÜÇLÜ SİNYALLER AYNI ZAMANDA ÇALIŞIR.EN YÜKSEK
GEÇİKTİRME AYARIDIR.

BU ARADA BOŞLUK ASLA GÖRMEZ BU MAKİNE GPR YER RADARI DEĞİL METAL DEDEKTORÜDÜR.
[/font]
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2013, 11:40:27 Gönderen: Karadağ »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...