Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922251 defa)

0 Üye ve 270 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #2980 : 15 Nisan 2014, 20:03:20 »
arkadaslar benim 3snin yeni kutusu nasil gozukuyor 8)

Ellerinize sağlık. Çok güzel görünüyor.

Saygılar.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #2981 : 15 Nisan 2014, 20:38:54 »
tskler arkadaslar inslh artisi bol olur birde 3d li olursa daha iy olcak 8)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2982 : 15 Nisan 2014, 20:41:58 »
tskler arkadaslar inslh artisi bol olur birde 3d li olursa daha iy olcak 8)

Sizden 3D de ekranda TE yazısını görmeyi bekliyoruz ;)

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2983 : 15 Nisan 2014, 20:53:54 »
wcoos2005 usta bu kiremtlerde demir minarali var başlığı  üzerine tutup sıfırlayın minarel modda arama yapın birdaha ötmez ben aynı şekilde 38 başlık ile bu kapağın altından tek parayı buldum arzide bu parçalardan var ise minarel mod uygun olur toprak altındayken bu kapaklar daha çok oksit yayar mutlaka altında bir obje aramanız gerekirdi en azından tek para bu kapaklar roma dönemine ait
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 21:15:59 Gönderen: TEKİM MURAT »

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #2984 : 15 Nisan 2014, 21:53:49 »
te isi kolay ustam hele bi gelsin 3d ben senin adini topragin altina yazip. okutturacagim cihaza  8)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2985 : 15 Nisan 2014, 23:18:25 »
Sipariş için yaptığım bir dedektörle küçük bir test videosu çektim. Şu anda yükleniyor. Bakalım VLF gibi ayrımı beğenecek misiniz ;)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2986 : 16 Nisan 2014, 00:34:24 »
3s full discrimination

Yorumları alalım:)

iyi seyirler.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2987 : 16 Nisan 2014, 01:02:22 »
Güzel iş çıkarmışsın ellerine sağlık karadağ usta,cihaz stabil ve ayrım gayet başarılı
ceryan3200

Çevrimdışı e_z_e_l

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2988 : 16 Nisan 2014, 01:06:17 »
mükemmel olmuş karadağ kardeşim ellerine sağlık.
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır.

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2989 : 16 Nisan 2014, 01:15:13 »
Karadağ hocam ayrım kararlı ve stabil gözüküyor.Delta Pulse 3S'ü daha yapmak nasip olmadı.Dp3s'de değersizi kapatabildiğini okumuştum bir yazında.Şimdiden başarılarının devamını diliyorum.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2990 : 16 Nisan 2014, 01:17:50 »
Ustam tebrikler ellerinize sağlık.

Çevrimdışı wcoss2005

• Teğmen
  • *
  • www.wcoss.com
« Yanıtla #2991 : 16 Nisan 2014, 02:26:59 »
wcoos2005 usta bu kiremtlerde demir minarali var başlığı  üzerine tutup sıfırlayın minarel modda arama yapın birdaha ötmez ben aynı şekilde 38 başlık ile bu kapağın altından tek parayı buldum arzide bu parçalardan var ise minarel mod uygun olur toprak altındayken bu kapaklar daha çok oksit yayar mutlaka altında bir obje aramanız gerekirdi en azından tek para bu kapaklar roma dönemine ait
. Kiremitin alt kisimlarini ve cevresini Altini detayli olarak taradim fakat hic algilama yapmadi.dikkatimi ceken nokta alti islenmemis toprakti.sol bolum ise bos toprak sanki ozel olarak doldurulmus gibi.dedektoru tekrar calistrip kalibrasyon yaptim fakat algilama 0.

Çevrimdışı wcoss2005

• Teğmen
  • *
  • www.wcoss.com
« Yanıtla #2992 : 16 Nisan 2014, 02:38:41 »
s.a
Hüseyin ustam bugun; cihazımı test etme şansı bulduk.Sizin üretiminiz 60cm lik başlık ile deneme yaptık.Bölgede dedektor gayet stabil çalıştı.Az mineralli ortamdı.Sadece bir noktada tık tık şeklinde ses uyarısı verdi.Ne algılayıp uyarı verdiğini merak ettik.Yaklaştıkça algılama arttı.Algılama ayrım modunda - değerdi.Yani değersiz.Farklı arama ve eşik değerlerindede aynı sonuçu elde ettik.yaklaşık 2mtde 40x30cm dikdörtgen bir kremit tabakaya rastladık.Kiremiti çıkardıktan sonra algılama sona erdi.
Dedektörü toprakta resetleyip kremite tuttum 30cmden değersi metal olarak algıladı.
Sorum şu ; Kiremit aynı kremit toprak altında 2mtden alıyor.Fakat toprak ustunde 30cmden daha uzakta algılamıyor.Numunenin resmi ektedir.Normalde açık havada daha fazla mesafeden algılama yapması gerekir.Bunu nasıl yorumlarsınız

s.a.
Ustam,bu kiremit fotodaki gibi tek parçamı çıktı.Aynı ölçülerde bir başka kiremit daha varmıydı.
Neden diye  sorarsanız eski roma bizans döneminde bu tip mezar kapakları kullanılmış.Genellikle  bunlar kırılmış halde çıkar zamanla toprağın uyguladığı baskıdan dolayı...
Birde bu kiremit aldıtıcı mezar taşı olarakda denk gelmek mümkün genelde altı boş çıkıyor....

Bu arada Mustafa ustam 3d niz hayırlı olsun.Bi torpil bekliyodum sizdenden bileydim bende gelirdim :) :)
Saygılar
.
Evet tek parca halinde cikti.fakat duz degil egik duruyordu.bolgede mezar yada mezarlik olmasi soz lonusu diil.forumun defineci forumuna cevirilmemesi adina bu tip yorumlara dikkat edelim.huseyin bey ve kullanicilarin zarar gormesini istemeyiz

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2993 : 16 Nisan 2014, 05:18:47 »
Tebrikler Huseyin usta, guzel test olmus.Dikkatimi ceken tune yaptIktan sonra esik ayarI yapmaman.Esigi ayarlasaydIn daha uzun mesafeden algIlardI.AyrImIda cok net.

SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2994 : 16 Nisan 2014, 07:14:24 »
Merhaba Arkadaşlar,

Dikkat etti iseniz pulse dedektörlerdeki en büyük handikap olan aniden yakından algılamadaki sapıtma için özellikle metalleri aniden yaklaştırdım ve hiçbir sapıtma olmadı. Yani artık vlf gibi ayrım yapabiliyor dedektör. Şimdi sizlerden arazi denemeleri bekliyorum ;)Amaç mesafe testi olmadığı için  eşiği bilerek düşürmedim. Ne dersiniz şimdi birde bunu 3D de değerli değersiz olarak yapalım mı?

Pro-TR ye beni bunu yapma konusunda beni zorladığı ve kendi elde ettiği bilgileri benimle paylaştığı için teşekkür ederim.

Saygılar

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2995 : 16 Nisan 2014, 07:28:13 »
Merhaba Arkadaşlar,

Dikkat etti iseniz pulse dedektörlerdeki en büyük handikap olan aniden yakından algılamadaki sapıtma için özellikle metalleri aniden yaklaştırdım ve hiçbir sapıtma olmadı. Yani artık vlf gibi ayrım yapabiliyor dedektör. Şimdi sizlerden arazi denemeleri bekliyorum ;)Amaç mesafe testi olmadığı için  eşiği bilerek düşürmedim. Ne dersiniz şimdi birde bunu 3D de değerli değersiz olarak yapalım mı?

Pro-TR ye beni bunu yapma konusunda beni zorladığı ve kendi elde ettiği bilgileri benimle paylaştığı için teşekkür ederim.

Saygılar
Merhaba ;
ürün gelişimine hızla devam ediyor ve bence çok müklemmel ve söylemeliyimki henüz elime alıp gezmesemde arkadaşların gerek se sizin video larınızdan edindiğim intiba bu yönde yerli yerinde ;)elinize sağlık
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2996 : 16 Nisan 2014, 09:17:30 »
Karadağ ustam ellerine sağlık birde şu eklentiyi yapsak güzel olurmu?

Cihazı direk
  • buton tuşu ile 3D veri aktarım modunda bobinsiz direk çalıştırma eklentisi....

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2997 : 16 Nisan 2014, 09:21:01 »
+ tuşu yazmıştım değişik
  • bunu yazmış

ustam mesajları düzenleme işinide halledelim......

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2998 : 16 Nisan 2014, 09:35:17 »
3s full discrimination

Yorumları alalım:)

iyi seyirler.

bir çok alman malı dedektör kullandım ayrımı bu kadar net  ve kararlı olanını görmedim allah yolunu açık etsin

bizim aygıtada bundan  yükleme olup durumu :)

Çevrimdışı ercan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2999 : 16 Nisan 2014, 10:03:44 »
Sipariş için yaptığım bir dedektörle küçük bir test videosu çektim. Şu anda yükleniyor. Bakalım VLF gibi ayrımı beğenecek misiniz ;)

Aleminyumuda ayırması ve ses vermemesi vlf dedektörlere nazaran S3'ü avantajlı hale getirmiş.kullanıcısını bira tenekelerine kazdırmaz.elerine sağlık bence süper!!bu kadar işin arasında sana zahmet verecez ama...valla hemen yeni versiyona geçmeli..
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 10:07:30 Gönderen: ercan »