Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921914 defa)

0 Üye ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5300 : 08 Ekim 2014, 12:16:03 »
Dostlar 60 lik bobin 30 cm lik taşın altındaki metali algilamadi. metalin boyutu 5 cm. cihazdan çok memnunuz ama buna anlam veremedim. küçük olduğu için mi algilamadi yoksa toprak içinde olmadığı için mi. saygılar
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5301 : 08 Ekim 2014, 12:18:56 »
Dostlar 60 lik bobin 30 cm lik taşın altındaki metali algilamadi. metalin boyutu 5 cm. cihazdan çok memnunuz ama buna anlam veremedim. küçük olduğu için mi algilamadi yoksa toprak içinde olmadığı için mi. saygılar

Toprakta tune yapıp taşın üzerine tuttuysanız bu nedenden olabilir. Birde metal ince tel gibi bişeyse de olabilir.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5302 : 08 Ekim 2014, 15:29:51 »
ustam yüzünüzü özledim bir iki kare de siz gözükseniz daha iyi olurdu.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5303 : 08 Ekim 2014, 17:09:49 »
şahbaylar usta akünüzü konrol edin bitmiş yada bitmeye yakın olabilir bu cihazı çok etkiliyor eşik ayarınıda düşürmeyi unutnayın

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5304 : 08 Ekim 2014, 20:18:54 »
Merhaba Arkadaşlar,

3D de ayrım işçin küçük bir örnek video ekledim. Bakalım beğenecekmisiniz.

3s3D Discrimination

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

nights_judge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5305 : 08 Ekim 2014, 20:19:19 »
Başlık yukarıda olacak şekilde cihazı açıyoruz.Arama yapacağımız modu seçiyoruz.Tune yapıyoruz,toprağa tutup tekrar tune yapıyoruz.Eşik seviyesini 005 civarına kadar düşürüyoruz tekrar tune yapıyoz.Temiz bir topraksa eşiği dahada düşürebilirsiniz.
Zayıf sinyal alınan bir noktada tune yapar sanız hedef sinyali kesilir.Başlığı topraktan kaldırıp tune yapın tekrar hedefe tutun.Ötme varsa yan taraflarında bir iki tune daha yapın.Tekrar kontrol edin ısrarla bir noktadan sinyal almaya devam ediyorsanız kazıp bakın...

Zayıf sinyalleri tune ile egale edersiniz bunu unutmayın.
Saygılar.

sağol ustam bilgiler için peki cihazın diğer ayarlarıyla oynamaya gerek yok mu?

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5306 : 08 Ekim 2014, 22:40:33 »
Karadağ ustam benim dilimde bu yemede yanında yat gibisinden.Çok çok beğendim gerçekten.Maşallah subhanallah derim bu ayrıma

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5307 : 08 Ekim 2014, 22:58:16 »
 ;) mükemmel bir çalışma ,,ayrım başlı başına bir bölüm olsada bu aşılmaya çalışıldı ve başarı var
saygılarımla
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5308 : 09 Ekim 2014, 09:23:33 »
            Gayet güzel olmuş  iki tıkla ayrım açıkça ve net başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5309 : 09 Ekim 2014, 10:46:48 »
Başlık yukarıda olacak şekilde cihazı açıyoruz.Arama yapacağımız modu seçiyoruz.Tune yapıyoruz,toprağa tutup tekrar tune yapıyoruz.Eşik seviyesini 005 civarına kadar düşürüyoruz tekrar tune yapıyoz.Temiz bir topraksa eşiği dahada düşürebilirsiniz.
Zayıf sinyal alınan bir noktada tune yapar sanız hedef sinyali kesilir.Başlığı topraktan kaldırıp tune yapın tekrar hedefe tutun.Ötme varsa yan taraflarında bir iki tune daha yapın.Tekrar kontrol edin ısrarla bir noktadan sinyal almaya devam ediyorsanız kazıp bakın...

Saygılar.

Hayır gerek yok.Uygun eşik düzeyini bulup.Bir kez toprak ve havada tune yapın sonra gezin.
Ama tecrübe açısından kazanç ayarlarını da değiştirebilirsiniz.Yeni versiyonda bu menü yok.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5310 : 09 Ekim 2014, 11:25:56 »
Bayramda koyde cektim usta daha resim var zip olarak atiyorum
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

nights_judge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5311 : 09 Ekim 2014, 20:09:25 »

Saygılar.

Hayır gerek yok.Uygun eşik düzeyini bulup.Bir kez toprak ve havada tune yapın sonra gezin.
Ama tecrübe açısından kazanç ayarlarını da değiştirebilirsiniz.Yeni versiyonda bu menü yok.

eline sağlık ustam sağolasın

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5312 : 10 Ekim 2014, 10:43:00 »
üstteki resim bir lahit kapağı alttaki doğal olabilir kardeş araziyi detaylı resimleme yaparsan çok farklı şeyler çıkabilir

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5313 : 10 Ekim 2014, 17:33:16 »
üstteki resim bir lahit kapağı alttaki doğal olabilir kardeş araziyi detaylı resimleme yaparsan çok farklı şeyler çıkabilir

Usta 10 15 tane acik lahit vardi biraz arastirdim devami var bakalim 1 2 aya tekrar gitcem elimde 168 adet resim var telden atamiyom pcden atacamda is dolayisiyla vaktim olmuyo
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

karacan48

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5314 : 10 Ekim 2014, 17:38:22 »
Değerli büyüklerim ve ustalarım öncelikle merhaba,
Sitenize bugün üye oldum ve delta pulse 3 için çok yazı okudum, kullanmak nasip olmadı ama okuduklarımdan sonra Allah izin verirse 1 hafta içerisinde 1 tane almayı düşünüyorum.
Daha önce o 100 metrekare alanda bir çobanın parasını gömüp gittiği ve geri dönmediği bilinmektedir.Şimdi sizlere sormak istediğim , bu kayanın altında bir şey olup olmadığını delta pulse ile bakabilir miyim ? saygılarımla....
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2014, 18:04:48 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5315 : 10 Ekim 2014, 18:00:03 »
Sitenize bugün üye oldum ve delta pulse 3 için çok yazı okudum, kullanmak nasip olmadı ama okuduklarımdan sonra Allah izin verirse 1 hafta içerisinde 1 tane almayı düşünüyorum.
Siz bilgi ve deneyim sahibi kişilere şunu sormak istiyorum, ben genelde bir kaç defa bakır L tipi çubuk kullandım ve avucumda altın varken sadece bir noktada kırılma yapıyor, altını bırakıp başka metal alınca kesinlikle kırılma yapmıyor ve altın varken de çubuk resmen 180 derece dümdüz olup, açılıp açılıp kapanıyor kendi kendine...
Esas ilginç olan tam bir kayanın üstünde yapıyor bunu ve kayada kesinlikle mineral vs... yok. Daha önce o 100 metrekare alanda bir çobanın parasını gömüp gittiği ve geri dönmediği bilinmektedir.Şimdi sizlere sormak istediğim , bu kayanın altında bir şey olup olmadığını delta pulse ile bakabilir miyim ? Ve çubuk hakkında yorumlarınızı belirtirseniz minnettar kalırım saygılarımla....

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. İrtibat bilgilerimiz ana sayfada yer alıyor. Dedektör için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mail adresim teknolojiekibi@gmail.com

Çubuk konusunu burada hiç açmayın isterseniz. Mesajınızın bu kısmını sildim. Bu başlık delta pulse 3s ile ilgili. Alan tarama için LRL bölümüne yazabilirsiniz bu konuyu.

Saygılar

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5316 : 10 Ekim 2014, 19:34:40 »
karacan48 sitemize hoş geldiniz size tek bir şey söyleyeceyim birtane münübüs düşünün doğal kaya üzerine çekiç oyması var hemen yanındada ikitane münibüs büyüklügünde horasandan yapma kaya görünümlü yapma horasn var ben 3si oraya tuttum algılama yaptı 3d çektim hem sinyal hemde görüntü verdi sanki bir oyuk dikdörtgen  içinde metal var köşeli möşeli emin olmak için defalarca çektim kesin orada metal vardı ama çalışma yapmak için müsayit olmayan bir alandı yani karacan 48 usta ben iki yıldır 3si kulanıyorum ilk alanlardan biriyim ister al ister alma bu cihazı almayan pişman alıpta elinden kaçıranlar perişan ben 3s olmadan arazide kendime asla güvenmiyorum hele şuanki durumu mükemmel oldu manyometre falan daha söyleyecek söz bulamıyorum.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5317 : 10 Ekim 2014, 19:36:14 »
Daha önce o 100 metrekare alanda bir çobanın parasını gömüp gittiği ve geri dönmediği bilinmektedir.Şimdi sizlere sormak istediğim , bu kayanın altında bir şey olup olmadığını delta pulse ile bakabilir miyim ? saygılarımla....
Hoş geldiniz;
Bahsettiğiniz kaya ve metal büyüklüğüne göre değişir ;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5318 : 10 Ekim 2014, 19:37:39 »
Gitmesek de,görmesek de güzel bir köy olduğu kesin ;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

karacan48

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5319 : 10 Ekim 2014, 20:36:34 »
Tüm herkese verdiği cevaplardan dolayı ayrı, ayı teşekkür ederim... Aylardır internette geziyorum , bu foruma nasıl denk gelmemişim hayret valla :(