Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921458 defa)

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6340 : 27 Mart 2015, 22:56:30 »
Küp,tuğla  ,beton yani yoğun mineral içermeyen kapların içindeki metali illaki görür cihaz. Ancak dış kabı değersiz metal olan bir objeyi değerli algılamaz onu da değersiz algılar. Ayrıca üst üste duran metallerden de üstteki olan algılanır altta kalan perdelenir. Ayrıca gümüş içerikli malzemeleri de içindeki bulunan diğer alaşımı oluşturan metal oranına göre değerli algılar. Pulse cihazların gümüş oranı çok yüksek olan eşyaları değerli algılaması beklenemez.
Saygılarımla.

Eyw ustad o zaman ona göre hareket etmeli.
60 lık baslıgın ciddi sinyal verdigi o 3 nokta belkide dedigin gibi bir durumda.

Ve ufak bir sorum daha var ayıp kaçmazsa ; 60 lık başlıkla 30-40 cme kadar olan her cesit sikkeyi görme ihtimali nedir?
Yani kesinkez görmez diyebilirmiyiz?
Eger diyemiyorsak bu tek paradır demek icin neye dikkat etmemiz icap eder?

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6341 : 27 Mart 2015, 22:59:09 »
ayrım işine bu kadar kafa yoruyoruzda peki değerli bir metal demir bir kasa içerisinde saklanmış ise bizde - değer aldık diye bunun üzerindenmi geçeceğiz bence ayrım işi sadece küçük objelerde ve 30 cm ye kadar derinlikler için önemli çünki bu mesafelere kadar yeni   (son 30 yıl) atık lar çıkmakta daha derindeki objelerde - değer almak bence önemli değil bakmak gerek birde sinyal alınan objenin çapı önemli büyük ve derindeki objelere değersiz sinyal alınsa bile mutlaka bakmak şart benim görüşüm..
Sayın elc tabii bu durum tarama yapılan yere göre değişim göstermelidir. Örneğin değersiz ürünlerin bol çıktığı yerlerde her algılama için kazı yapılması uygun olmaz. Ancak bölge çok harikadır her algı bir şeyler vaad ediyorsa bu tür bölgelerde dediğin gibi her yer kontrol edilmelidir.
Saygılarımla

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6342 : 27 Mart 2015, 23:03:28 »
Karadağ ustam eklemiş olduğunuz resim de makinaya ait display vs. göremedim. Bana Android tabanlı DP4 prototip gibi geliyor acaba yanılıyor muyum?  ;D

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6343 : 27 Mart 2015, 23:04:19 »
Birde paslanmaz çelik vardır krom oranı yüksek tutulan nikel ürünler, bunlar mıknatıs tutmadıkları gibi, vlf olsun pulse olsun ayrımda altın olarak algınmakta veya karışıklığa meydan vermektedir. Bu başlı başına sorundur. Ne kadar kaliteliyse paslanmaz çelik o kadar sorun teşkil eder yer altında.....
Saygılarımla

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6344 : 27 Mart 2015, 23:54:27 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bu resimdeki ürün 2s. Yani nano geliştirilirken elde edilen bilgi ile ortaya çıkan bir model. Özetle ekransız, sallamalı modu ve sallamasız modu olan, büyük başlık takılabilen, hem vlf gibi hemde pulse gibi kullanılabilen tek para için uygun ve yine derin aramaya da uygun bir model. Yakında 2s olarak konusunu açarım. Şimdilik burada bir gün yüzüne çıksın istedim.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6345 : 28 Mart 2015, 00:09:00 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bu resimdeki ürün 2s. Yani nano geliştirilirken elde edilen bilgi ile ortaya çıkan bir model. Özetle ekransız, sallamalı modu ve sallamasız modu olan,
büyük başlık takılabilen, hem vlf gibi hemde pulse gibi kullanılabilen tek para için uygun ve yine derin aramaya da uygun bir model. Yakında 2s olarak konusunu açarım. Şimdilik burada bir gün yüzüne çıksın istedim.

Saygılar

usta sunu merak ettım baslıkların ıc yapılarında degısıklıge gıttınızmı yoksa bu makınelerı alacak arkadaslar 3s baslıkları ıle kullanabılecekmı en can alıcı sorulardan bır tanesı..

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6346 : 28 Mart 2015, 00:19:54 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bu resimdeki ürün 2s. Yani nano geliştirilirken elde edilen bilgi ile ortaya çıkan bir model. Özetle ekransız, sallamalı modu ve sallamasız modu olan,
büyük başlık takılabilen, hem vlf gibi hemde pulse gibi kullanılabilen tek para için uygun ve yine derin aramaya da uygun bir model. Yakında 2s olarak konusunu açarım. Şimdilik burada bir gün yüzüne çıksın istedim.

Saygılar

usta sunu merak ettım baslıkların ıc yapılarında degısıklıge gıttınızmı yoksa bu makınelerı alacak arkadaslar 3s baslıkları ıle kullanabılecekmı en can alıcı sorulardan bır tanesı..

Bu başlık 3s başlığı ile çalışır. Ama nano öyle değil.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6347 : 28 Mart 2015, 00:24:30 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saygılar

Ozaman nano cıhazımız herkeze sımdıden hayırlı olsun tamamen degısık ve herkesın ıstegıne cevap verecek bır cıhaz olacak..

rakıpler bellımı volex...gpx5000...gpx4800..adrenalın ...ıdx prolar bakalım meydana nano ıle kablıyetlerını yarıstıralım fıyat performans bakalım ne olacak...

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6348 : 28 Mart 2015, 00:27:11 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saygılar

Ozaman nano cıhazımız herkeze sımdıden hayırlı olsun tamamen degısık ve herkesın ıstegıne cevap verecek bır cıhaz olacak..

rakıpler bellımı volex...gpx5000...gpx4800..adrenalın ...ıdx prolar bakalım meydana nano ıle kablıyetlerını yarıstıralım fıyat performans bakalım ne olacak...

Bana kalırsa adrenalin ve minelab 3s bile yarışamaz.
2 seferdir adrenalinle araziye cıkıyorum nal topluyor boyna.
Demiri kısmen degersiz diyerek eleyebiliyor ama onun dısındakiler aynı,özelliklede kola tenekesine kesinkez altın diyor.
Minelabtada durum aynı.

Şu meretin borcunu ödeyim hiç beklemeden nano alıcam.
Hem vlf hem pulse hem 3d bi arada iyi bir secenek gibi duruyor.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6349 : 28 Mart 2015, 04:19:14 »
Sayın Karadağ saat 24 olnadan inşallah açıklar dedim 23:54 te açıklamış s2 yi dua kapım açıkmış keşke başka şeylerde dileseydim saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6350 : 28 Mart 2015, 20:26:48 »
Bugün elektronikten anlayan bi arkadaşımla konusuyorduk delta pulseden.
Sonra projeler havada uçuştu ve ALTINDAN BOBİN SARMAK ve BAŞLIK yapmak fikri geldi aklımıza.
Bu konuda fikriniz nedir?
Altın pahalı diceksiniz biliyorum lakin 24 ayar biraz altın olsa lastik gibi sündürüp tel yaptırabiirzi.
Veya olmadı 250 kg altından bir kilosunu harcarız bu işe ddiye düşündük .))
Vesselam fikirleriniz nedir nasıl olur acba bakır sarıma göre altın sarım?

Çevrimdışı fearless_035

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6351 : 28 Mart 2015, 22:36:25 »
Altin gibi bi fikir olmus ama maliyetli bi is olur. Bakirdan cok abarti bi farkta olmaz sanirim saygilr
"Hayat bir tecrubedir yasamak gerekir.." ;)

"T€kNoLojī €kīBī"

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6352 : 28 Mart 2015, 22:37:33 »
Arkadaşlar ben bugün arazideydim daha önceki söylediğim şeyleri aramak için.onları bulamadık ama birçok metal bulduk hemde arazi öyle bişeydiki makinenin performansına hayran kaldım bu kez.birkez olsun boşa ötmedi ve birkez olsun ayrım hatası yapmadı

Çevrimdışı fearless_035

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6353 : 28 Mart 2015, 22:41:50 »
Foto cektiniz mi
"Hayat bir tecrubedir yasamak gerekir.." ;)

"T€kNoLojī €kīBī"

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6354 : 28 Mart 2015, 22:48:54 »
Arkadaşlar ben bugün arazideydim daha önceki söylediğim şeyleri aramak için.onları bulamadık ama birçok metal bulduk hemde arazi öyle bişeydiki makinenin performansına hayran kaldım bu kez.birkez olsun boşa ötmedi ve birkez olsun ayrım hatası yapmadı

Şu ayrım olayını biraz açabilir misin kardeşim?
Yani hangi metalde barlar,+ - durumu,deger ve grafik ne konuma geliyor hangi degerlerde oluyor?

Ben o konuda yeniyim cünkü.
Bi kola tenekesinde deneyimim oldu,tüm bar ve degerler full oldu .))
Kolayca kola tenekesi diyebiliyorum.Cünkü ekran daki hersey full oluyor .)))

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6355 : 28 Mart 2015, 22:55:43 »
Biz dememismiydik ustam ;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6356 : 29 Mart 2015, 08:39:14 »
Onur ustam öyle bi araziydiki arama yaptığımız yer.yeri geldi bataklıkta çalıştık yeri geldi kayalıkta çalıştık hatta inanmazsınız akan ırmakta bile arama yaptık bobini suya değdirmeden.ırmakta bile metal bulduk.mümkün deyil bu şartlarda başka bir makine adım attırmaz insana.foto filan çekmedim çünkü çamurdan heryanımız battı resmen o şekilde tele el sürülmezdi.bulduğumuz metallerse eski bir kama olduğunu tahmin ettiyimiz bi metal algılama -30 cıvarlarıydı.teneke parçası -80 civarı.çürümüş metal tabak parçası -70 civarıydı.dikenli tel parçası -30 civarıydı.deodorant kutusunun değerine bakmadım direk kazdık.el arabasının teker jantı -85.parmak büyüklüğünde bi ilaç kutusu -15.bir adette baş parmak büyüklüğünde ırmak içinde -20 civarı sinyalle bir metal parçası bulduk.birtek asıl aradıklarımızı bulamadık.sonradan sorup soruşturduğumuzdaysa aradığımız şeyleri oraya koyanın bi yakını almış onları

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6357 : 29 Mart 2015, 16:44:27 »
Şu ekranı arazidede görsek olay bitmiştir saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6358 : 29 Mart 2015, 16:51:51 »
Maalesef ustam bazı yerlerde iş bitmiyor. Bir arazide üç kez gören kişiler var ama toprak sahibi öyle bir cins ki; neredeyse 10 yıl oldu. Üstelik arkadaşım olur kendisi ( yer sahibi). Demek ki; şu etkenler bir araya gelmeli:
1-Cihazın sağlamlığı
2-Verinin sağlamlığı
3-Yerin sağlamlığı
4-Kişilerin sağlamlığı
5-Çevrenin sağlamlığı
6-Ticaretin sağlamlığı
7-Karakterimizin sağlamlığı
8-Mutlu son........
Saygılarımla

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6359 : 29 Mart 2015, 17:32:27 »
Şu ekranı arazidede görsek olay bitmiştir saygılar
bu ekranı ilk  yüzey temizliğinden sonra görürsek kalp atışı 90 sana  kesin çıkar
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir