Gönderen Konu: felezjoo hazır devre satılık  (Okunma sayısı 3017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
felezjoo hazır devre satılık
« : 31 Ocak 2019, 16:15:04 »
felezjoo hazır devre satılık resimde görüldüğü gibi 300 kullanımlık atmega ile sınırsız yüklemedim sahibine saygı gösterelim diye görüldüğü gibi metal lf 356 üzerinde 300 liradan bu şekilde eğer resimde görülen başlığı isteyen olursa onu da 150 liradan veririm 1 lira 35 cm daha butonları bağlanıp ayar yapılmadı bile lf356 yanında 1mohm ayarlı dirençile a300 b700 c800 değerlerine yaklaşılıyor zaten metal lf ile ayar bile gerektirmeyebilir.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
Ynt: felezjoo hazır devre satılık
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2019, 16:17:40 »
diğer resimler

Çevrimdışı aldere42

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2019, 21:18:02 »
elinde varmı şuan
İnanmak; parça pinçik.
Güvenmek; yarım adam tımarlı hastanem tek yataklık son suçum psikopatlık...

Çevrimdışı pesinus

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2019, 20:54:32 »
Kardeş senden smw kit almıştık sağlam diye sattın fakat kartta hem eksik parçalar var çalışmayan kartı sattın bize telif bileacmiyorsun 150 TL'ye tamah ediyorsun yazık bu arkadaş sağlam malzemesiyle sözünün arkasında değil

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2019, 16:27:22 »
Ya bana sattıgı kartı görseydin nederdiniz hatta resimlerini yükleye bilsem bi üstüne azar işittik demekki bu kişinin kişiligi bu aslında ben şahsen daha öncede buradan burada birkaçtanesine satış yaptım lakin alankişiler ya işte param çıkışmıyor v.s gibi şeyler söylediler güvenip inanıp verdim seneler oldu 3 kuruşu veremediler o şahıslar hala bu formda satışda yapıyorlar merak ediyom acaba hiç aklılarına gelipte utanmıyorlarmı neyse benim aklıma geçenlerde birşey gelmişti bit pazarı bölümüne bir konu açalım hayin ark niyetli kişileri burada açıklayalım hic olmasa kim kimden nasıl kişiden bir şey alacagı iyi düşünüp karar verir
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2019, 17:20:40 »
Ya bana sattıgı kartı görseydin nederdiniz hatta resimlerini yükleye bilsem bi üstüne azar işittik demekki bu kişinin kişiligi bu aslında ben şahsen daha öncede buradan burada birkaçtanesine satış yaptım lakin alankişiler ya işte param çıkışmıyor v.s gibi şeyler söylediler güvenip inanıp verdim seneler oldu 3 kuruşu veremediler o şahıslar hala bu formda satışda yapıyorlar merak ediyom acaba hiç aklılarına gelipte utanmıyorlarmı neyse benim aklıma geçenlerde birşey gelmişti bit pazarı bölümüne bir konu açalım hayin ark niyetli kişileri burada açıklayalım hic olmasa kim kimden nasıl kişiden bir şey alacagı iyi düşünüp karar verir

Aslında bir başlık altında yaşanılan sıkıntılar toplanabilir dediğiniz gibi.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2019, 19:25:23 »
Evet karadag usta bi konu açılsın magdur olan ve magdur edenler ifşa edilsin hicilmasa kim kimden ne alacagını iyice düşünür eminim bir çok kişi ortaya çıkacak magduriyetini dile gelirecek ama kim magdur etmiş ifşa olur
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 23 Nisan 2019, 22:55:26 »
Aslında bir bölüm açılıp şikayetim var diye buradan ne şikayeti olan varsa bildirebilir  8)

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2020, 12:03:56 »
şikayetleri yeni gördüm kimseyi magdur ettigimi düşünmüyorum 2 adet smw kit sattım başlıksız tanesi 150 liradan satarken söyledim başlık sarmanız lazım osiloskop yoksa zor olur diye maalesef sonuç alamayınca ben kabahatli oldum.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2020, 12:06:47 »
arkadaşlar maalesef başlık sarmaktan ayarlamaktan çok uzak durumdalar baştan bilseydim satmazdım

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2020, 12:30:00 »
Fiyat uygun fazlada on yargı yapmayana gerek yok ama satıcı urunun dediği gibi cıkmadı lazım cıkmasa on yargı olması normal hatta uc kagatcı diyede ismi çikabilir.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2020, 20:47:53 »
felezjoo hazır devre satılık resimde görüldüğü gibi 300 kullanımlık atmega ile sınırsız yüklemedim sahibine saygı gösterelim diye görüldüğü gibi metal lf 356 üzerinde 300 liradan bu şekilde eğer resimde görülen başlığı isteyen olursa onu da 150 liradan veririm 1 lira 35 cm daha butonları bağlanıp ayar yapılmadı bile lf356 yanında 1mohm ayarlı dirençile a300 b700 c800 değerlerine yaklaşılıyor zaten metal lf ile ayar bile gerektirmeyebilir.
Mesajda metal lf ile ayar gerekmez demiş. Eğer sattığı resimlerdeki  devre ise zaten metal lf357j  var . Eğer devre bu değilse sattığı devrenin resmini koyması gerekir
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #12 : 18 Şubat 2020, 23:50:13 »
evet vurun abalıya 2 tane smw sattım ilanı incelerseniz başlıksız olarak sattığım yazıyor geri almamamın sebebi de maalesef iki arkadaşta cihazın çalışmıyor bizi dolanduırdın diye atarlı davrandılar ama keşke geri alsaymışım adım lekelendiğinden değil yalnızca bu tür diyaloglara gerek yoktu.halbuki cihazları test etmiştim asla arızalı bir şeyi sağlam diye satmam.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #13 : 18 Şubat 2020, 23:51:49 »
bu arada resimdeki felez satıldı üzerindeki 357j değil h serisi.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2020, 23:53:24 »
j serisi seramik n serisi plastik h serisi metal diye biliyorum.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #15 : 19 Şubat 2020, 09:48:56 »

EVET H SERİSİ  BEN YANLIŞ YAZMIŞIM 

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #16 : 19 Şubat 2020, 10:05:35 »

USTAM SATILIK OLAN DEVRENİN RESMİNİ KOYARSAN  İNSANLAR  NE ALACAĞINI GÖRÜR