Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921280 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kripto55

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1780 : 17 Ocak 2014, 19:49:20 »
insan allahtan korkmazsa herşeyi yapar biraz kafa yorunca kırılamayacak şey yok ama önce saygı sevgi bunun yanında emek sahibini kollama bu işi yapacaksan zaten hüseyin usta malzeme parasına veriyor herkez hobisi ile ugrasması için .....daha hala art niyet arayaan varsa şu kelime yeter sanırım

ALLAH kimseyi kanı bozuk yapmasın...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1781 : 17 Ocak 2014, 20:58:18 »
karadağ ustam 3 d için bilgisayar ve dps3ü size pazartesi gönderiyorum inşallah cumartesi pazar arazideyim yarın ödeme yapacağım size inşallah aslında bu cihazın ve sizlerin hakkını ödeyemem ayrıca doğum gününüzü kutlarım nice yıllara inşallah

Çevrimdışı roj_bash

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1782 : 17 Ocak 2014, 21:41:52 »
باسلام خدمت دوستداران دلتاپالس هرکس سفارشي داره در خدمتم با تشکر دوغوبيازيت بازرگان

« Son Düzenleme: 17 Ocak 2014, 21:45:12 Gönderen: roj_bash »
arayan bulur

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1783 : 18 Ocak 2014, 09:49:44 »
Selam, roj_bash yazisi çevirisi

İslam Dostdaran Dlta پ als Hr ک s Svarchi evine Khaddemtem der Pas Ch ک r Dogobeazet Bazr گ bir Eşliğinde

http://arapca-turkce.cevirsozluk.com/

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #1784 : 18 Ocak 2014, 10:17:39 »
İleti farsça,arapça değil...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1785 : 18 Ocak 2014, 10:22:31 »
marhaba arkadaslar cihaz bazen kendi kendisine parazit gibi cz cz veya rrrr   rrrr   yaparsa acaba sorunm var  saygilar

86. sayfada yazmış

Merhaba;

benim dp3 de yaşadığım sorunun aynısını yaşamışsınız sorun çözüldü sayılır bir kaç gün içinde test bitsin dp3 konusunda açıklama yapacağım takip edin

"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1786 : 18 Ocak 2014, 10:56:29 »
roj_bash yazisinin çevrimi,
Düzeltiyorum,
arapça değil farsçaymiş,
Herkes Dvghvbyazyt Khdmtm sayesinde tüccar hizmet Baslam Dltapals severler özelleştirilmiş olabilir

http://farsca-turkce.cevirsozluk.com/

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1787 : 18 Ocak 2014, 12:04:58 »
باسلام خدمت دوستداران دلتاپالس هرکس سفارشي داره در خدمتم با تشکر دوغوبيازيت بازرگان
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
İslam Dostdaran Dlta پ als Hr ک s Svarchi evine Khaddemtem der Pas Ch ک r Dogobeazet Bazr گ bir Eşliğinde

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Herkes Dvghvbyazyt Khdmtm sayesinde tüccar hizmet Baslam Dltapals severler özelleştirilmiş olabilir

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

... Olur olmaz herşeye, gereksiz olarak kafa yorarım ama, bundan pek bir şey anladığım söylenemez ;) ;) ;)...

Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1788 : 18 Ocak 2014, 12:40:58 »
AYNEN makintel ustam,
Dvghvbyazyt Khdmtm kismini google de aradim bi şey çıkmadi. ı ve i gibi çevirilerde zorlayan karakterleri değişsek, Doğubeyazit Kud?t? şeklinde kişi adi olabilir, yaklaşik alsak, ya övgü var burda, ki şöyle demek istemiş

herkes ... kişi sayesinde, ticaret hizmetine başlamiş, Dltapals severler özeldirler.

yine de ne demek tam anlamadim. son mesaj böyleydi de, okuyunca çeviri yapmak istedim ve böylece kafam karışmış olarak kaldim ve karişmiş oldum bu konuya.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #1789 : 18 Ocak 2014, 12:46:57 »
Madem günün bilmecesi oldu okunmayan yeride ben tercüme edeyim ''Dltapals'' delta pulse olacak. ;)
Ticari olarak değerlendirme epeydir dile getirdiğim bir durum ama bunun önüne geçmek çok zor....
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 12:51:26 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1790 : 18 Ocak 2014, 13:00:45 »
onur600 hocam,
hak hukuk bilmeyen, iman kul hakki gözetmeyen, vicdani sorumluluk duymayanlar ile zaten muhatap olunmamalı, zararlari kendine. bu site paylaşim sitesi diye üye oldum. ayrica ticari hesap yapanlari da hoş görüyorum da tabii bilgi paylaşıldıkça güzeldir diyordu biri aklimda kalmiş. bi zamanlar programcilikla azcik uğraşmaya çalişmiştim. kopyalamalari önlemeye çalişmiştim bir zamanlar. şimdi düşünüyorum da gerek bile yokmuş, zaten kiriliyor güvenlik önlemleri. sonuçta şu sonuca çıktım kim ne yaparsa kendine, iyi ya da kötü. varsin alsinlar hakkimi, daha iyi benim için, her şey para değiş ya yani, şeklinde diye düşünüp bu konuyu geçmiştim.

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1791 : 18 Ocak 2014, 13:43:03 »
Madem günün bilmecesi oldu okunmayan yeride ben tercüme edeyim ''Dltapals'' delta pulse olacak. ;)
:::::::::::::::::::::::

Onur Usta, iyi yakıştırmışsın hani haaa ;)...
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı YILDIRAY

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1792 : 18 Ocak 2014, 17:55:53 »
s.a arkadaşlar 3s montaj işini bitirdim.  bütün voltajlar ok. lcd siyah bir görüntü ayrıca alt kısmında 3-5 tane nokta çıkıyor.  hiçbir ses yok pic bozulmuş olabilirmi bunu nasıl anlayabiliriz . bc546 kısa devre yapınca lcd ışıkları yanıyor  . skopum var. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1793 : 18 Ocak 2014, 19:51:50 »
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

... Olur olmaz herşeye, gereksiz olarak kafa yorarım ama, bundan pek bir şey anladığım söylenemez ;) ;) ;) ...
    Selamlar herkese dughobiazit işadamı hizmet sayesinde, deltapals'ın aşıklar emretti.
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı roj_bash

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1794 : 18 Ocak 2014, 20:09:06 »
Merhaba arkadaslar benım yazdıgım farsca ono ıran vatantaslarıma yazdım kı eger sıfarıs verırseler be ırana goturmeye yardımcı olabılırım. Dedektoro ırana gotormek yasakdır. Saygılar
arayan bulur

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1795 : 18 Ocak 2014, 20:33:01 »

Selamlar herkese dughobiazit işadamı hizmet sayesinde, deltapals'ın aşıklar emretti.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Ben bu gün ters tarafımdan kalkmışım anlaşılan... hiç bir yazıdan  hiç bir şey anlıyabiliyorsam arap olayım  :-[ :-[ :-[...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #1796 : 18 Ocak 2014, 20:45:49 »
ustam gunun bilmecesiydi  arkadaslar sagolsunlar güzel yorumladılar )

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1797 : 18 Ocak 2014, 20:46:53 »
    Selamlar herkese dughobiazit işadamı hizmet sayesinde, deltapals'ın aşıklar emretti         anlamı bu demek istedim makintel kardeşim :) :D     farsça harflerden oluşan bi arapçayı hiçbir çeviri   anlamını çeviremez   saygılar
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 20:51:20 Gönderen: acemi-usta »
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1798 : 18 Ocak 2014, 20:52:34 »
ortalık baya karışık sanırım arapça farsca birbine girmiş halde.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1799 : 18 Ocak 2014, 20:55:11 »
kuzey ırak yazısı