Gönderen Konu: UFO OLAYLARI GERÇEKMİ,  (Okunma sayısı 5007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
UFO OLAYLARI GERÇEKMİ,
« : 04 Ekim 2019, 11:01:28 »
 Herkese selamlar.Ufo  söylemlerine genelde aslı olmayan hikayeler olarak bakar herkes.Bende aynı kanaati taşıyordum.
Fakat dinlediğim bir olay bende şaşkınlık oluşturdu;
70 yaşında okuma yazması olmayan dahası sadece koyunlarını otlatan bilimle kültürle hiç bir ilişkisi olmayan bir kadın.bu konuda yalan söylemesi imkansız.
evlerinde radyo TV gibi her.gi bir cihaz yok.Zamanının büyük kısmını yüksek yayladaki derme çatma toprak damlı evlerinde koyunları ile geçiriyor.anlattığı olay;
Herkesin yayladan köye göç ettiği güz aylarında sadece bunlar kalmışlar.O gün kadın yanlızmış.Yanında sadece küçük bir çocuk varmış.Ocağın başında ısınırken insanın tüylerini ürperten vızıltı şeklinde bir ses duymuş.Bir anda dışarda beyaz bir ışık oluşmuş.
merakla dışarı çıktığında ,tarifine göre yumurta gibi uzun silindir bir nesnenin var olduğunu görmüş.Bu cismin karnını altından beyaz bir ışık yayılıyormuş.Daha sonra cisim yayladaki toprak evlere onun deyimi değercesine alçaktan uçarak,yavaşça karşıki tepenin arkasında kaybolmuş.
yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: UFO OLAYLARI GERÇEKMİ,
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2019, 14:04:20 »
Ufo demeyelimde uçan cihazlar diyelim. Bunlar için yok demek büyük hata olur. 100 ihbardan en az 50 tanesi bilinen objelerin yanlış algılamasıdır.25 tanesi ise ısı dalgaları falan yani serap veya göz arkası elektrik hücre algılamasında sorunlar sebebiyle görüldüğü sanılan şeylerdir. Geriye kalan 25 tanesinin ise 24 tanesi yalandır kişinin hayal dünyası ile ilgilidir. Ama bir tanesi kesinlikle görülen ve bilinmeyen bir cisimdir. Bunun ne olduğu önemli. Yani bu nedir ve kimindir. İki ihtimal vardır.Ya dünya dışı ya dünya teknolojisidir. O zaman görülen her 200 cisimden mutlaka birisi dünya yapımı birisininde dünya dışı olma ihtimali vardır. Ufo motor teknolojileri dünya içi dünya dışı yaşamlar yerçekimi konusunda çok çalışmalarım oldu çok deneyler yaptım. Sormak istediğiniz veya katkı yapmak istediğiniz bir husus olursa yazabilirsiniz cevaplarım.

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2019, 20:39:26 »
 Teşekkür ederim ankebut.Üstte söylediğim gibi bu konuda bende hikaye diye düşünürdüm.
fakat anlatan kişinin bu könuda en ufak bir ilgisi yok.benim ona bu şekilde bir soru sorma ihtimalim hiç yok.
işin daha ilginç olanı kadın korkusuz biri korktuda diyemem.

Bu konuyu dinleyince,eskiler geriymiş de şimdiki toplum çok ileride diyenlere inanmaz oldum.Dünya yüzünde eski uygarlıklardan kalan bugün dahi gizemi çözülemeyen çok fazla eser mevcut.İnsan herzaman aynı insan.

anlatılan olaydaki araçla alakalı bir şey dikkatimi çekti.Onu kullananlar kimlerse sanırım yerçekimi olayını çözmüşler.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2019, 01:06:00 »
Ben 1.agizdanda dinledim.ucan cisimler var.yercekimi konusu ise degisik bir mevzu.antigravite farkli bir konu yani bir cismin agirligini azaltmak ayri bir konu dunya gibi gezegenlerde seyahat imkani saglar birde cekimsiz boslukta hareket etmesini saglayan farkli bir sistem gereklidir.yani agirlik azaltmak kolay istir zeplin bile yercekimine karsi gelen bir aractir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2019, 11:44:10 »
Bu evrende yalnız mıyız sorusunun bilimsel olarak net cevabını hala veremediler. Bana kalırsa yalnız değiliz ama evrenin büyüklüğünü düşündüğümüzde acaba neredeler sorusu çok büyük bir soru olarak kalıyor.

Bir de acaba bizim gibi 3 boyutlu bir algılama ve yaşama pozisyonundalar mı? Ya onlar 3 boyutlu evrende 5 boyutlu yaşam formlarıysa ne olacak? Olsalar bile biz göremeyeceğiz bilemeyeceğiz.

Bugüne kadar hep bizim gibi 3 boyutlu az göbekli bi taraflarından ışık saçan bize göre 3 boyutlu evrende daha yetenekli formlar olarak benimsedik. Ya öyle değilse, zaman da onlar için bizim 3 boyutumuz gibi bir şeyse ne olacak?

Ne bileyim derin sorular bunlar. Benim gibi aklı kıt birinin düşüneceği şeyler değiller.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2019, 11:53:49 »
Evet ufo'lar gerçek. Yani uzayda gezegen gezegen gezen birileri var. Olmasıda gayet normal.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2019, 12:13:06 »
ıspatım olmasa da var olduklarını düşünüyorum, bir diğer ilgi alanım yıldızlar ve gökyüzü, arada çatıya çıkarım,, teleskopla Ay'a bakmak için tabi :) geçen aylarda biraz baktım, ertesi gün kısa süreli bir video yayınlandı, ay' da patlama diye, sonradan kayboldu, bir süre daha izlesem belki denk gelecektim. derin uzay fotoları çeken hocalarımızın fotolarını da takip ederim, gaza gelip dslr lensinden zoomlu bir optik tüp yapmayı denedim, vazgeçtiğim günlerde fark ettiğim özellik hala aklımda, yine uğraşmamı bekliyor, :)
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2019, 01:11:10 »
Kur an da hersey yazıyor Yaradan kitabinda her seyı acıklamıs zaten soyle dusunursek saglıklı olur bu dunya ve içindekileri Allah yarattı ve bi duzene kodu peygamber indirdi kitabda indirdi insanlar uysun diye simbi bu kıtapta kur anda doğrular yazıyor kafirler uydurmus bi ufo yani yaratılan mahluk pasif ve basit kişilerin uydurdugu seykere aldanmamak lazım kur an dururken konusursak insan oglunun hava civa oldugunu yalandan ibaret oldugunu anlatmaya gerekyok ufak bi sikintida zaten ver yansın yapan zayıf mahlukatların uydurdugu ufo yalanı diyelim kısaca.

Çevrimdışı galaksi

• Yüzbaşı
« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2019, 12:01:42 »
Yok un ispatı imkansızdır. Hele ki insanın duyma ve görme kabiliyetleri çok sınırlı. Cin = mahiyeti bilinmeyen, gizli demektir. Işıktan hızlı hareket edebildikleri için göremiyoruz. Televizyon kumandalarında ki IR led ışığını göremediğimiz gibi. Ancak yardımcı araçlarla varlıklarını test edebiliyoruz. Cep telefonunun kamerası, IR alıcı, Orta dalga radyo vb. Gün gelirde 3000 - 5000 Mhz ve üzerini gösteren kameralar yapılabildiğinde görüş açımız çok değişecektir.

Bir şeyin yokluğunu ispat etmek için kainatın her tarafını aranılan eşyanın ebatı kadar yer kalmayacak şekilde konrol edilmesi, dolaşılması, aranması gerekir. Bu da imkansızdır...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2019, 13:56:44 »
Kuran-ı Kerim açık ve gizli bilgiler içerir her okuyan verilen her mesajı anlayamaz herkes kendi bilgisine göre olanı alır. Annemin amcası köyde  alim birkişiymiş. 1945 yıllarda gökyüzünden kısa boylu varlıkların geleceğini ve insanların aya çıkacağını söylemiş yıla dikkat ediniz 1945 adam ne internet görmüş ne televizyon ne radyo. sadece ayetleri okuyarak bunları açıklamış. Sadece ilk insan Adem as ve biz onun soyundan geliyoruz. İnsan türü olarak biz tek olabiliriz ama milyonlarca canlı yaşıyor sadece dünyamız sınırlarında. Kainatta neden olmasın ki. Kuran-ı Kerimde dünyadan başka yerde yaşam yoktur diye bir ibarede yoktur. Muhyiddin arabi mars konusunda bahsetmiştir okumanızı tavsiye ederim.

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2019, 00:11:38 »
Ufo filimlerde uydurulan bişeydir gerceklım payı yok amerikan filimlerinde goruruz bunları bu filimleri yapanlar bile gerceklıgı olmadıgını biliyor masal yanı bi deli kuyuya tas attı 40 kişi tası cıkarmaya calısıyor misalı ufo degilde ufo benceri ucak turu seyler olabilir cın aleminde bilemiyoruz gormediğimiz için ama bizim gibi yasamları oldugunu biliyoruz defineci olan zaten cinlerden hasır nasırdır az cok bilir ufo diye bişey yok abd film senoryalarında yazılan uydurılan ucak turu bisey .

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2019, 00:15:47 »
Cinler aldatıcıları vardır bişeyi ufo olarakta gosterebilir ben mesela degirmende istiksesi duyuyordum yerin dibinde gormuyorum ama istik sesini duyuyorum bu sekıldede cınlerin oyunu olabilir .

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2019, 16:59:07 »
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]. Cinlerden bir ifrit(4), "Sen yerinden kalkmadan ben onu sana getiririm ve şüphesiz ben, buna güç yetirecek güvenilir biriyim" dedi.[/color][color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size][size=0px](4) İfrit, "Şeytanî özelliklerde ileri gitmiş, tuttuğunu devirir, güçlü, becerikli, ele avuca sığmaz" demektir. İfade, hem insanlar hem de cinler için kullanılır.[/size][/color][color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]. Kitaptan bilgisi olan biri, "Ben onu, gözünü kapayıp açmadan önce sana getiririm" dedi. Süleyman, tahtı yanında yerleşmiş hâlde görünce şöyle dedi: "Bu, şükür mü, yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni denemek için, Rabbimin bana bir lütfudur. Kim şükrederse ancak kendisi için şükretmiş olur. Kim de nankörlük ederse (bilsin ki) Rabbim her bakımdan sınırsız zengindir, cömerttir."[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size][/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]arkadaşlar bir cismin bir yerden bir yere ışınlanması geçekmi desek olmaz böyle bir saçmalık dersiniz.[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]oysa kuranı kerimdeki ayetlere bakarsak imkansız diye bir şey olmadığı anlaşılıyor.[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]Kuran söylemişse kesin olarak doğrudur.[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]o zaman mahiyetini bilmediğimiz olaylarda var olabilir.[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)][/size]sadece bizim onları kavrayacak yeterli bilgimiz yok.[/color]

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2019, 17:01:01 »
bu yazı niye böyle çıktı anlamadım.

Çevrimdışı defineciii

• Yüzbaşı
  • ...boş bir kafa şeytanın calışma odasıdır.......
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2021, 14:53:52 »
 bilimle  teknolojiyle uğraşanlar olarak   sizin böyle şeylere inanmanız hayret veriçi   şaşırdım     ufo uzaylı yada adı her neyse    amerikanın oyunu  gizli projejesidir  bunu her türlü ıspatı mevcut       bu olay  aslında tesla ve söbergerin deneylerine kadar gider   bir ufo düştümü diyuelimki  ,,  uzaylılardan önce nedense  amerika askerleri yada alman askerleri orayı  kusatır ve cisim yok edilir  hokus pokuz   bu cihazın bilinmesini cözülmesini istemiyorlar  ikincisi  uzaylılar  önce  dünyanın dışındaki havasız ortama göre yaratılmış olması gerekir   boyle bişiy olsa bile  dünyaya girer girmez canlıysa dönüşür  cansizsa  degişime ugrar   yani ufolar  ters yercekimi kanununa ve  kısmen hava yı kullanarak  saatte 900 kilometre hızda uzarlar   uzayda yercekimi ve hava yok o yuzden uzayda göremessiniz     oyle bişiy olsa adamlar  roketleri niye kullansın  yercekiminden kurtulmak için devasa roketle itme güçü elde edilir***  yardımcı bilgi olarak  katkım olsun istedim

Çevrimdışı getho35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2021, 15:37:27 »
Uzaylıların olup olmaması sorun değil ancak hiçbir canlı ışık yılı ile onlarca yıl süren bir yolculukla gideceği yere canlı olarak varamaz zannedildiği uzaydan gelen birşey eğer varsa teknolojisi korkutucu derecede gelişmiş olmalıdır. Ayrıca insan gibi görünüyor bile olabilirler yani binlerce komplo teorisi var bu hususta

Çevrimdışı defineciii

• Yüzbaşı
  • ...boş bir kafa şeytanın calışma odasıdır.......
« Yanıtla #16 : 26 Kasım 2021, 17:10:18 »
Mantık dışı şeyler eninde sonunda Bir gün çıkar UFO isimli teknoloji bir şekilde yakın bir zamanda anlaşılacak  dünyanın dışına çıktınız anda ölürsünüz ne dışarı çıkmaya nede içeri birşey girmeye izin vermiyo yaradan       kurandan örnek verenlerin kur ,anı anladini sanmiyorum?..    mısır pramitlerin altında giza sfenksin altında gözleri büyük farklı bi insan türü yada yer altında yaşayan farklı genetik deneyler yapmış olabilirler  buldular isminide uzayli diye inandirdilar ?

Çevrimdışı herdaim

• Teğmen
  • *
  • Game Over
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2022, 19:00:43 »
Form da böyle  konular görmek güzel  :=) .  apartmandaki  komsusundan haberi  olmaayn bir nesil için   uzayın derinliklerinde kim var acaba sorusu biraz  abes kaçıyor diyorum ben :=) . ancak  onların var  olması  yada  olmaması biizm  için bir tehdit  unsuru  olusturmadı sürece  hiç bir anlam  ifade etmiyor. tabiki  onlar varsa  bize tekneloji sunup  üst    segment  bilim   araç gereçleri  kazanacaksak  o başka  :D  . halen  dunyada  inekelre güneşe tapan   tanrı yok diyen  ve birbirleriyle  kavga eden  bir  nesil   yeryüzüne hakim iken bu  uzak  konuları  malisef ikinci  planda bile  kalamıyor  ..  insan  lar ısınlanamyı bulsa  hiç  yüremeze  fala nfilan tarlayı   otomatik robot sürse   her şeyi robot  yapsa   bizde obezler olsak .  farkındamısınız  türkiyede  obezlik  almış başını gitmiş.  tekneloji bilim  yada uzay  lılar dan  önce  sanırım  çok sorunumuz var.  hele ki  yakıt 20 tl civarında iken  :=)  . hataydan  selamlar
Kimin Gücü Yeter Ki ! Zamanı Geri Çevirmeye

Çevrimdışı situart

• Genel Yönetici
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #18 : 28 Mart 2022, 20:42:13 »
ufolar tabiki gerçek ama önce ufo ne demek onu bilmek lazım ufo denilince herkesin aklına uzaylı yaratıklar geliyor ufo (unidentified flying object ) Tanımlanamayan uçan cisim demektir.

Yani bu dünyada icad edilmiş gizli bir ucan nesnede olabilir illa uzaydan gelmiş uzaylıların gemisi olmaz hitler nazi zamanında çalışmalar vardı belgeleri hatta internete düşmüştü
İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur ,ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Çevrimdışı Dogan54

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #19 : 13 Ekim 2022, 16:24:19 »

Viktor Grebennikov - Viktor Schauberger
Bu isimleri araştırdınız mı
Ben 1.agizdanda dinledim.ucan cisimler var.yercekimi konusu ise degisik bir mevzu.antigravite farkli bir konu yani bir cismin agirligini azaltmak ayri bir konu dunya gibi gezegenlerde seyahat imkani saglar birde cekimsiz boslukta hareket etmesini saglayan farkli bir sistem gereklidir.yani agirlik azaltmak kolay istir zeplin bile yercekimine karsi gelen bir aractir.