Gönderen Konu: Definecilik Ve Mafyacılık  (Okunma sayısı 4610 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Definecilik Ve Mafyacılık
« : 16 Eylül 2017, 16:15:57 »
Merhaba arkdaşlar.
Son günlerde sosyal paylaşım sitelerinde dolanan bir video var.Bu gün izleme fırsatı buldum.Ve birkaç kez izleyerek elle tutulur bir yanı var mı diye baktım ama bulamadım.
Fukara gradyometreyi ağzına dolamış ve bir makale üzerinden yürümeye çalışmış onuda becerememiş.Benim önerim teknolojinin günümüzde ne kadar hızlı geliştiğini takip etmesi ve güncel makalelere de göz atmasıdır.Anlamadığı durumları da bu siteye üye olarak bizlere sorması yeterli olacaktır.
Basit bir örnek vereyim ısı ölçümleri için eskiden civa kullanılırdı günümüzde artık bu işi sensörler yapmakta.Daha doğrusal ve ekonomik olarak.

Çamur at,tehdit et mantığıyla bir şeyler kazanmak.bir yerlere gelmek cidden artık zor.T.E. den açıklama bekliyormuş.T.E. nin yapacağı açıklamayı anlamak için o seviyede olmak lazım.En iyisi sizin bir açıklama yapmanız olur.

Ama şu mantık iyi falanca firma varya eee o firma milleti dolandırıyor diye video çek.Benim adresim telefonum bu ulaşın de sonrada ulaşmak isteyen ulaşamasın.Yapılan yorumlar silinsin.Bak bu yemiyor artık.
Dürüst insanların arkasında alan tarama görünce ben bir tuhaf oluyorum.Benden alan tarama isteyen firmalar oldu onları burada yazmak istemiyorum.Ve hiç birine vermedim.Neden mi bence boş iş.İlla kaşıntım var diyene de bir şey diyemem.
Ve bu firmanın kendi cihazları için verdiği derinlikler inanın tam seyirlik.
Bakın bu sitenin arge gurubu kadar kalabalık merak ediyorum kaç firma vardır.Her cihazın gelişim sınırı ve inebileceği derinlik bellidir.Poposunu yırtsa bu sınırı aşamaz,teknoloji buna müsade etmez.
VLF ile 2-4m ler.
PULSE ile 5-7m ler.
Gradyometre ile 10-25m ler.Biz maden aramıyoruz.Bize hizmet eden gradyometrenin ve maden sektörüne hizmet edeni bir kefeye koyamazsınız.Görüntü analizleri,hassasiyetleri ve yazılımları farklıdır.
Bunlar hayali cizgi filim cihazlarında olan derinlikler dir.
Nerenin ürünü olursa olsun.

videolarının başlığı da dikkat kandırılıyorsunuz.Bu site yokken asıl milleti nasıl düdüklüyorduk diyen yok.Bir gün onuda izleriz inşallah.

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Definecilik Ve Mafyacılık
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2017, 18:16:47 »
Evet milletin neden bu durumlara düştüğünü anlamak zor değil.Her zaman demişimdir buradaki fiyatlara bakın birde çamur atanların fiyatlarına bakın.zaten milletin derdini anlarsınız.kıskançlık .çekememezlik.gelir azalması.aynı teknolojiyi başaramamak.dertleri bunlar arkadaşlar.bu site kurulana kadar gariban halkın cebindeki parayı sömürenlere bir dur denildi.mesele budur.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2017, 19:32:39 »
ustam valla bu olaydan öncede ben kendisi ile konuştum  tehditden başka birşey yapmıyor facebook da yöneticisi olduğum sayfanın birisinde arkadaşın birisi onun cihazını sormuş aynı cihazı kullandım Arex 17 bi abimizde haylen mevcut hatta u son olaylardan sonra istedim şuan elimde ilk fırsatda makinesi ile kullanıcı videosu çekecem
makine satılırken alan şahısa 6 metre görüyor denilmiş
eşik ayarını metre olarak tarif edilmiş eşik 3 ise 3 metre 5 ise 5 metre görür denilmiş
makine açıldıktan sonra toprak ayarı yapıyorsunuz ana ekran gelmeden topragın mineral seviyesine göre + - olarak orta noktaya getiriyorsuz
ama makine kullanırken arazide mineral seviyesi toprak yapısı değişince iz bu makineyi tekrar kapatıp açıp tekrarmı toprak ayarı yapacağız
bana yazdığı mesajında bobininin IB başlık olduğunu söylüyor ve bende ıb bobin ile 3.5 metre 6 metremi görüyorsunuz dedim cevap yok
1 tl hava testinde 27 cm de kalıyor
arazide taşa toprağa sürekli ötüyor
graund balance olayı zaten yok
kallkmış bana diyorki belkide senin kullandığın makine arızalı

şimdi saygı çerçevesi içerisinde sizlere soruyorum UĞUR KULAÇ

bizlerde sorun var ise saydam şeffaf test videolarınızı paylaşın

1tl testi

kola kutusu testi

20 litrelik yağ tenekesi testi

çeyrek altın ve bilezik testi

bu testleri toprak altında cep yöntemi yapılıp ve toprak kapatılarak yapmanızı rica ediyorum

gelelim sahtekarlığa sizin makineniz sattığınız metreleri haylen biliyoruz

paylaştığınız videoda diyorsunuz ya 25 metrede sonuç aldım diye u sonucu paylaşırmısınz

gradyo metre ile bizlerin aldıkları sonuçlar sayfamızda olca mevcut

bakın sizlerde yerli üreticilersiniz sizleri karalamak değil amaç    amaç daha iyi cihazlar üretmek

konu definecilerin kandırılması ise bi aynaya bakıp ilk önce kendinizi sorgulayın derim

bizler bu halkın ta kendisiyiz ve bizler makine kullanıcılarıyız bizler arazici bizler tektekçi bizler toncular ve bizler argecileriz sosyal medyada buna benzer eylemleriniz

kimseyi değil sizi karalar kimseye artık birşey anlatamazsınız sosyal medya internet sonucunda uyuyan halk uyandı ve neyin ne olduğunu herkes biliyor

yaşınıza bilginize ve teknolajinize güveniyorsanız herkes hodri meydan diyor ya sizler o videoları çekin şeffaf ve güvenilir bir test alanında yada ben sizin yerinize çeker

ınstagram, facebook, youtube, twitter gibi tüm sosyal medyalarda paylaşıp makinelerinizi tanıtacam birazda biz reklamınızı yapalım

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2017, 00:23:51 »
6M yersen.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2017, 14:34:07 »
Ustam altın ayrımı yazmış ama videoyu izledim altın ayrımı olan cihaz yok dünyada diyor  :D :D :D
Bunlardan hangisini yiyicez şimdi derinlikmi yoksa ayrımmı  :D :D :D

Atalarımız ne demiş "Meyve Veren Ağaç Taşlanır"

Karadağ ustaya buradan sesleniyorum kendine bir Koruma Tut....
Sen yükseldikçe tırmanmaya çalışan ya da tırmalamaya çalışan çok olur.
Hata sende Karadağ ustam yaaa ..yapsaydın cihazların fiyatını 50 bin lira kimse
sana sataşamazdı. Yapıyorsun, ucuz ucuz satıyorsun halka,  millet çekemiyor seni. 8) 8)

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2017, 12:01:37 »
Ben merakla 3. videosunu bekliyorum.Biz açıklamazsak o açıklayacakmış.Başınıza çok büyük sıkıntı olurum diyor.Ama kanunlar çerçevesinde diyede ekleme yapıyor.
İnşallah sıkıntı ol bizlere diye dua ediyorum...
Oldu ki bunlar açıklamadı işte o zaman ben açacağım ağzımı. 

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2017, 13:39:15 »
Zamanında millete çok dedektör kakaladılar, biride ben olmak üzere. Şimdi yavaş yavaş piyasadan dışlanınca, insanlar doğru bilgiye ulaşınca artık çamur atmaya başladılar.

İftirayla, yalanla başlıyorlar karalamaya, sonra kendileri de inanıyor.

Netice de Allah doğruyla beraber..
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2017, 18:50:32 »
Video çekmiş bağırıyor arayın beni diye. Arıyoruz karşımıza çıkan kimse yok.. Benim bildiğim onlarca kişi hodrimeydan diye aradı ama fıs. VLF dedektör ile 4 metre net 7 metreye kadar çeker şeklinde ilanları var ve bunu şu anda inkar etmesine rağmen hala kanalında vlf dedektörle 4 metre videosu var. Höykürdüğü videoda 25 metreden sonuç aldım ben kendi ürünümle diye sallıyor. O da yetmiyor internet sitesinde ve tüm satış ilanlarında altın ayrımlı diye tüm ürünlerine yazıyor. Şimdi ben tüm bu yazdıklarıma bir vasıf bildirmeyeceğim. Varın siz bildirin yerleştirin o vasfı.. Sonra da gelmiş bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor... Hadi ordan... Artık tüm insanlar kimin ne olduğunu biliyor.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2017, 19:01:52 »
Yalancının .......... Diyecen olmiyacak.