Gönderen Konu: ŞİKAYET , TALEP VE GÖRÜŞLERİNİZ  (Okunma sayısı 21372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
ŞİKAYET , TALEP VE GÖRÜŞLERİNİZ
« : 30 Eylül 2013, 01:15:20 »
 Merhaba  değerli forum üyeleri ;  bitpazarı bölümünde şeffaflığı artırmak için önceki zamanlardan bu güne  düşüncede var olan  bir konuyu  , gelen talepler doğrultusunda uygulamaya koymak isterim .

Bu uygulama sadece bu bölüm için geçerli olmayıp bir şekilde kişiler arasında gerçekleşmiş olan  , alış verişleri de içerir.
Bit Pazarı bölüm kurallarında da belirtildiği gibi kişiler arasında ki alış verişten sitemiz asla sorumlu değildir. Kişiler özgür iradelerini kullanarak ve kendi aralarında anlaşarak işlemlerini gerçekleştirmekte serbesttir.  İşte bu noktada ,  olması muhtemel  olumsuz  olayların önlenmesi amacıyla bu konuyu açmış bulunuyorum.Bu konuya ; yaptığı alış verişten bir şekilde mağdur olduğunu düşünen ya da mağdur olma aşamasında olay gerçekleşmeden   şikayet , istek , talep ve görüşlerini  bildirebilir.

Bu bildirimlerde ;  söz konusu olan alış verişin ya da benzer olayın  başlangıcından sonuna kadar nasıl olduğunu  anlaşılır bir şekilde ve mümkünse özetle  yapılması rica olunur.
Bahsi geçen kişinin ya da kişilerin  sitede kullanmış olduğu  takma adının kullanılması ve  eğer biliniyorsa bile ASLA gerçek adının yazılmaması gereklidir.

Şikayet eden ve şikayete konu olan kişi karşılıklı anlayış , sevgi ve hoşgörü içerisinde bir birlerine cevap verebilir . Diğer  uygunsuz hitap biçimleri gerçekleşirse  yazının içeriği ne olursa olsun direkt olarak silinir ve bu bölümde hiçbir faaliyette bulunamaz . Diğer uygunsuz hitap biçimlerinden anlatmak istediğimin ne olduğunu ve konuya ne kadar hassas yaklaştığımın farkında olmazını isterim  ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Burada bahsi geçen olaylara ,  bütün forum üyeleri  düşüncelerini yazmakta serbesttir. Bir anlamda forumumuzun vicdanı  olayları değerlendirecektir .

« Son Düzenleme: 30 Eylül 2013, 03:51:03 Gönderen: bay17 »
'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

Çevrimdışı Termograf

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: ŞİKAYET , TALEP VE GÖRÜŞLERİNİZ
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2014, 11:06:08 »
Merhaba, bit pazarı bölümüne, satışı yapılmış veya konu kapanmış birçok ilan var. Bu iletiler silinsin derim..

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2014, 00:43:33 »
Merhabalar ;  öncelikle şunu belirtmek isterim ki  uzun bir zaman zarfında aranızdan vatani görevimi yapmak üzere ayrılmıştım . Hayırlısıyla ilerleyen süreçte tekrardan beraberiz  ;) Bu bölümde olan ilanlar  , var olan kurallar çerçevesinde tekrardan değerlendirilip gerekeni uygulanacaktır .

Satışı sonlanmış olan ilanların silinmesi şu an için uygulama konusu değil , bunu belirtmek isterim . Fakat sonlanan ilanlar tarafımızdan kilitnecektir . Bu şekilde birazda olsa aktif olan ilanların farkındalığı artacaktır.

Saygılar..

'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2015, 22:28:52 »
sayın modaratör video yükleyemiyom 20mb mp4 formatında sorun nedir acaba
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı UNIQUE - TA5DF

• Administrator
  • Binbaşı
  • TA5DF
    • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2015, 01:09:27 »
youtube yükleyip linki mesajınıza ekleyin ;)
TA5DF

Çevrimdışı ases39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2015, 17:42:29 »
selam ustalarım kawizen adlı arkadaş 21/09/2015 tarihinde bana verdiği delta pulse klasik monte kit arızalı çıktı.bana yenisini göndereceğim dedi bende ev adresimi eksiksiz olarak verdim bana gönderdim dedi daha sonra kargo geri geldi diye beni oyaladı aradan 22 gün geçti hala yollayacak.bana monte kit,i 60 tl,ye sattı.sizden istediğim diger arkadaşları magur etmesin.saygılar

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2015, 18:05:39 »
Mevcut durum izleniyor . Cozum neyse o yapilir .

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2016, 22:48:26 »
ilan sahibinin söylemi üzerine kilitliyoruz fakat uzun zaman geçmiş konuları yakında elden geçireceğim .

Çevrimdışı TESTERE2727

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2018, 13:32:10 »
bide su ılan koymada bazı kurallları haıflestırsenız cok daha ıyı olur

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2018, 21:28:22 »
Hangi kural ağır geldi ? ☺

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2019, 15:49:20 »
s.a sayın modaretör geçenlerde bit pazarına ilan vermiştim ancak ilanımı görmez oldum sildinizmi acaba sildi,iseniz sebeb nedir?
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2019, 21:24:08 »
Merhabalar erik1 ; silinme sebebi bu bölüm kurallarına uyum sağlamadığı içindir. Başka bir sebebi olamaz . Öyle ki ilan açılmış yıllar olmuş , ilan açılmış 2 adetlik ürün bir türlü satılamamış , hep güncel olan ilanlar var mesela . Ben iyi niyeti ön planda tutuyorum fakat bazı ilanlar askıda kalıyor , iyi niyetli mi ya da başka bir planlama mı var düşüncesine sevk olduğumda , o ilanı siliyorum. Çok fazla ilan sildim , inanın sizin ilanınızı hatırlamıyorum bile .

Tüm üye arkadaşlarıma sesleniyorum , bu bölüme ilan verirken ucu alış veriş sitelerine dayanacak ilanlar vermeyin. Boşuna zaman harcamayalım.

Başka soru olan varsa yazabilir , vaktim oldukça cevaplarım . Saygılar