Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922682 defa)

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #8080 : 25 Şubat 2016, 11:26:11 »

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8081 : 25 Şubat 2016, 15:40:29 »
Arkadaşlar güzel fikirler ortaya çıkıyor. Bence bu ürün için vazgeçmememiz gereken şey isimde pulse geçmesi ve 3s geçmesi. Türkçe isim ben de istiyorum hemde öztürkçe istiyorum ama etkisi nasıl olur? Sonuçta isim ilk okunduğunda bırakacağı intiba önemli. Gavurlara baktığımızda yöre adları ile model belirlemek çok ünlü. Ya da kısaltmalar. Ya da apple de olduğu gibi rakam yanına plus eklentisi çok ünlü. Bu arada delta pulse nin marka başvurunu yapalı da 1 sene oldu. Yani o marka da bizde şu anda.
Karadağ ustam emin ol her üyenin bir fikri vardır, önemli olan senin gönlündeki nedir, şunu biliyorum ki; aslında bir kimse eser meydana getirirken önce beyninde bir isimde tasarlar ürün sonraki aşamadır, yani senin mutlaka bir tercihin vardır diye düşünüyorum,  bizlere soruyorsun ama sen bir isim verirsen daha uygun olur..Böylece yeni isim içine de sinmiş olur..Saygı ve sevgilerimle

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8082 : 25 Şubat 2016, 15:59:23 »
Ankebut, Ben öyle kafası ticari çalışan biri değilim. Aslında kafası pek çalışan biri bile değilim. O nedenle bu tür işlerde güzel seçimler yapamam. Genelde düz mantık yürütürüm. Nedir düz mantık, 3s insanlarda apple den bir çağrışımla akılda kalıcı oldu bence. O zaman apple gibi plus diyelim gitsin dedim. Ama yazdığım gibi ben pek başarılı seçimler yapabilen biri değilim bu konularda. İşi sizlere bırakıyorum.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8083 : 25 Şubat 2016, 17:17:15 »
Ankebut, Ben öyle kafası ticari çalışan biri değilim. Aslında kafası pek çalışan biri bile değilim. O nedenle bu tür işlerde güzel seçimler yapamam. Genelde düz mantık yürütürüm. Nedir düz mantık, 3s insanlarda apple den bir çağrışımla akılda kalıcı oldu bence. O zaman apple gibi plus diyelim gitsin dedim. Ama yazdığım gibi ben pek başarılı seçimler yapabilen biri değilim bu konularda. İşi sizlere bırakıyorum.
Çok değerli ustam senin ne kadar zeki olduğunu anlamak için yakından tanımak da gerekmiyor. Şöyle bir söz vardır "Her Şey Ortada". Ticari boyuta kafanın çalışmadığını söylemen tamamen alçak gönüllüğünle alakalıdır. Yani isteyip istememenle ilgilidir. Maddiyatı ikinci belkide üçüncü planda tutuyorsun. Seni tanıyan zaten tanır. Bir şeyi yapmıyorsan seni tanımayanlar bilsin ki; sen yapmak  istemediğin içindir, yoksa o işten anlamaman mümkünmü....Saygılarımla ustam..
İsim arayan üyelerimize küçük bir hatırlatma yapmak isterim; Bir üründe isim çok önemlidir, ilgi çekici olmalı, akılda kalmalı, ürünle uyumlu olmalı, basit ve herkesin söyleyebileceği kolaylıkta olmalıdır. Uzun kelimeler seçilmemelidir. Yabancı veya türkçe isim fark etmez ama isim ürünün satılmasında veya ilgi çekmesinde en önemli faktördür. Hatta ürünün kalitesinin yarısını teşkil eder. Kötü bir isim akılda kötü kalır, iyi bir isim her zaman hatırlanır.  koyulabilecek isim evrensel olmalı, yurtdışına da satışı düşünülürse yöresel isimler,kelimeler olmamalıdır. Birde kulakta iyi bir ahenk bırakmalı ses uyumu olmalıdır. Saygı ve Sevgilerimle..

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #8084 : 26 Şubat 2016, 13:59:05 »
Arkadaşlar benim Türkçe bir önerim var.
Teknolojiekibinin tuğrası(imzası) yani 3S TUĞRA.

Çevrimdışı şirinim

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8085 : 26 Şubat 2016, 19:16:14 »
bir isimde benden gelsin türkçe markalaşmasından yanayım şimşek nasıl olur

Çevrimdışı Azim

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8086 : 26 Şubat 2016, 19:26:59 »
Ustalarım konu ile alakalı değil ama benim cihazla ilgili bir sorunum var. Forumda biraz araştırdım. Ama sizede sormak istiyorum.  Cihaz açılıyor diyor 3 noktada kalıyor sonrası yok. Bobin metallerden uzak. Akü ve Adaptör ile denedim aynı. Kitin yanında verilen Bobin ve sonradan aldığım 45lik Bobin ile denedim. Aynı şuanda kutulanmış halde aynı sizce sorun neden kaynaklanabilir ustalarım yardımcı olurmusunuz. Saygılar...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8087 : 26 Şubat 2016, 19:45:14 »
Ustalarım konu ile alakalı değil ama benim cihazla ilgili bir sorunum var. Forumda biraz araştırdım. Ama sizede sormak istiyorum.  Cihaz açılıyor diyor 3 noktada kalıyor sonrası yok. Bobin metallerden uzak. Akü ve Adaptör ile denedim aynı. Kitin yanında verilen Bobin ve sonradan aldığım 45lik Bobin ile denedim. Aynı şuanda kutulanmış halde aynı sizce sorun neden kaynaklanabilir ustalarım yardımcı olurmusunuz. Saygılar...
Trimpotu yavaş,yavaş sağ,sol yapın.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8088 : 26 Şubat 2016, 20:07:24 »
Turkce isim vermek birsey degil ama yurt disindaki gavur takimininda dikkatini cekmek lazim. Onlarin biraz turk isimleriyle dalga gecmeleri meshur malum ulkmezin ismiyle dahi dalga geciyor.
Ben en basta plus demistim.. daha ergonomik hemde cok kisiye uyar.

Ama fovorilerden derseniz.
Delta pulse 3s pro plus
Delta pulse 3s r yada plus r. Gibi olabilir.

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8089 : 26 Şubat 2016, 20:18:14 »
Delta pulse 3s turko

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8090 : 27 Şubat 2016, 11:04:38 »
O zaman oylama yapalım ne dersiniz?
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı emrahemrah

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8091 : 27 Şubat 2016, 11:36:32 »
saygi deger kripto ustam r var zaten piyasada eyer ki r eki koyarsak o zamn isim calmak gibi bir sey olmaz bu sefer piyasada taklitcilik le dedikodular donmeye baslar

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8092 : 27 Şubat 2016, 13:04:02 »
saygi deger kripto ustam r var zaten piyasada eyer ki r eki koyarsak o zamn isim calmak gibi bir sey olmaz bu sefer piyasada taklitcilik le dedikodular donmeye baslar

Isim hakki alindi ise dediginiz dogru ama isim hakki alinmadi ise sorun olmaz ona bakarsaniz . Delta pulse de bir cok cihazin ismi ...
Bence anket acalim herkez kabul gormus birkac ismi oylamaya acalim bakalim hangi isim daha dikkkat ve ilgi cekecek ..
Benim onerim 3s pro plus

Çevrimdışı moonborn85

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8093 : 27 Şubat 2016, 13:10:43 »
Bir isimde benden Delta pulse 3S Deep

Çevrimdışı emrahemrah

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8094 : 27 Şubat 2016, 16:57:41 »
kiripto ustam deeiginiz cok dogru oylama ile en guzel isim belli olacagina inaniyorum bnm de bir dusun cem var delta pulse 3s frigya var :)

Çevrimdışı emrahemrah

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8095 : 27 Şubat 2016, 17:00:28 »
kiripto ustam isim hakkin alinmis bir cihaz var r pulse er. diye bir usta yapiyor du lorenz tarzinda herseyi ayniydi yanlis hatirlamiyosam uretimi bitirdi loren le mahkeme lik oldu doye biliyorum

Çevrimdışı okanjoy

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8096 : 27 Şubat 2016, 19:37:49 »
3s te niye olmasın hem bizim logomuz hem serinin devamı
Bir kelime ögretenin bin yıl kölesi olurum

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8097 : 27 Şubat 2016, 19:53:24 »
3ste veya 3s pro olabilir hocam

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8098 : 27 Şubat 2016, 20:20:28 »

Gecelere özel  :)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8099 : 27 Şubat 2016, 20:43:01 »
Arkadaslar 3s i tune ile acamiyorum menu tusu ile aciliyor sadece 2nokta gelip kaliyor ekranda neden olur pic mi arizali mosfet mi u4 ten supeleniyorum daha once basina boyle bisey gelen var mi