Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9911420 defa)

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5060 : 10 Eylül 2014, 11:57:59 »
sağolasın snaypır teşekkür ederim. Allah hüseyin ustaya  hayırlı uzun ömür , ahirette de cennetine iletsin inşaallah ..
japonlar, japonlar, japonlar. ;)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5061 : 10 Eylül 2014, 11:59:39 »
hüseyin ustam kargo geldi, çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, tuttuğunuz altın olsun ...
Sabrın sonu selamettir demişler hayırlı olsun saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5062 : 10 Eylül 2014, 12:17:01 »
şakir ustam gözünüz aydın olsun. nihayet senin kargoyu da serbest bıraktılar  :D
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5063 : 10 Eylül 2014, 13:49:47 »
hepinize saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5064 : 10 Eylül 2014, 14:11:49 »
3s ilk yazım galiba delta pulse3s Phonejack Stereo SW  bu manzemeyi nerden bulabilirim r43...ce49r yerine 47r direnc kullanabilirmiyim bulu mavide jack göremedimde saygılar

Bu jack piyasada çok çok zor bulunur. Modül alacağınız zamana bana hatırlatın göndereyim. 47R yi kullanabilirsiniz. sorun teşkil etmez.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5065 : 10 Eylül 2014, 16:01:40 »
krıpto ustama kişisel ileti  var galiba  ;)  bakabilir misin ustam. saygılar
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5066 : 10 Eylül 2014, 16:55:17 »
Arkadaslar 3d programi nokia lumia da calisiyormu deneyen varmi veya calisiyorsa hangi modelde gerci hepsi windows ama 8)

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5067 : 10 Eylül 2014, 20:55:10 »
Deneyen yokmu yav  ::)

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5068 : 10 Eylül 2014, 21:30:41 »
Sniper usta bence bu soru foruma degil direk cihazi tasarlayan usta karadag a yonelmis gibi geldi.

C diliyle derlendigi icin hangi versiyon isletim sistemlerinin tabanlarina tam uyumlu oldugunu ancak karadag dan olumlu cevap alabiliriz.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5069 : 10 Eylül 2014, 22:03:25 »
Karadag ustam top sende kripto ustam topu sana atti sendde artik goolmu atarsin pasmi  ^-^

Tnr-01

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5070 : 10 Eylül 2014, 23:59:54 »
Arkadaşlar herkese slmlar.foruma yeni üye oldum bende delta pulse 3s3d cihazla ilgileniyorum sipariş nasıl verilir kaç günde elimizde olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sewinirim.(not;sipariş bölümünden bilgi istedim ama geri dönen olmadı)yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5071 : 11 Eylül 2014, 01:14:48 »
Aramiza hoş geldiniz cihazi yapan ve tasarlayip satan karadağ ustadir kişisel ileti atin yine ulasamazsaniz size cep tel verim ulasirsiniz ozaman.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 01:17:07 Gönderen: kripto55 »

Tnr-01

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5072 : 11 Eylül 2014, 01:57:52 »
Hoşbulduk ilginize çok teşekkür ederim.umarım yarın dönüş yaparlar ve size zahmet vermem.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5073 : 11 Eylül 2014, 07:58:15 »
Hoşbulduk ilginize çok teşekkür ederim.umarım yarın dönüş yaparlar ve size zahmet vermem.
sayın Tnr-01 teknolojiekibi ailesine hoşgeldiniz şimdiden hayırlı olsun cihazınız diyorum saygılar.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5074 : 11 Eylül 2014, 09:18:34 »
Arkadaşlar herkese slmlar.foruma yeni üye oldum bende delta pulse 3s3d cihazla ilgileniyorum sipariş nasıl verilir kaç günde elimizde olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sewinirim.(not;sipariş bölümünden bilgi istedim ama geri dönen olmadı)yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Bana her.gi bir mesaj yada mailiniz ulaşmadı. Sizin mail adresinize iletişim bilgilerinizi gönderdim. Bizi arayın lütfen.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5075 : 11 Eylül 2014, 09:35:01 »
Karadag ustam top sende kripto ustam topu sana atti sendde artik goolmu atarsin pasmi  ^-^

Bu aletlerde CE işletim sistemi oluyor. Bu işletim sisteminde deneme yapma fırsatım olmadı. Bunu denese denese Mustafa dener :) (Topu göğüste yumuşatma ve orta)

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5076 : 11 Eylül 2014, 09:40:54 »
Mustafa ustam busefer top sende ;D kale gozuktu sakin pas atma at su goolude gorelim

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5077 : 11 Eylül 2014, 10:08:31 »
Karadag ustam konumuzla ilgili degil ama yuksek musadelerinle bi cihaz hakkinda yardim isteyecegim...........
 arkadaslar gecenlerde arkadas bi cihaz duymus daha dogrusu birileri onermis anlattigina gore cihazin adi yok ist da bir musevi (ermeni) yapiyormus siparis uzerine telsize benziyormus bildigi bu
 fiyat olarakta 6000tl diyor. Alacak arkadasin durumu iy degil babadan kalma bisileri satip almak istiyor hatta pazar gidip alcam diyor .
 uzunlafin kisasi colugunun cocugunun parasini carptirmasin
eger bu cihazi bilen birisi varsa insanlik namina bana ozel mesaj atsin hatta arkadasla gorussun .saygilar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5078 : 11 Eylül 2014, 10:32:12 »
Karadag ustam konumuzla ilgili degil ama yuksek musadelerinle bi cihaz hakkinda yardim isteyecegim...........
 arkadaslar gecenlerde arkadas bi cihaz duymus daha dogrusu birileri onermis anlattigina gore cihazin adi yok ist da bir musevi (ermeni) yapiyormus siparis uzerine telsize benziyormus bildigi bu
 fiyat olarakta 6000tl diyor. Alacak arkadasin durumu iy degil babadan kalma bisileri satip almak istiyor hatta pazar gidip alcam diyor .
 uzunlafin kisasi colugunun cocugunun parasini carptirmasin
eger bu cihazi bilen birisi varsa insanlik namina bana ozel mesaj atsin hatta arkadasla gorussun .saygilar

Benim bir firma için ürettiğim ürünü firmadan alan bir müşteri ile tesadüfen tanıştım. Bu ürünü benim yaptığımı bilmeyen kişi ürünün israil malı olduğunu falan anlattı bana :) Sonrasında ben de ilgili firma ile ilişiğimi kestim...
Bu arkadaşınızın alacağı ürünü de yapanı da tanımım. Net konuşmak istemem ama elinde iyi bir ürün olan bir kişi 6000tl gibi bir fiyata da satmak istiyorsa neden hiçbiryerde ürününü duyurmaz? Neden satmak için ilanlar vermez? Neden el altından gizemli havası oluşturmaya çalışır? Bunlar büyük soru işareti. Tahmini olarak yazıyorum ürün zaten çubuk, alan tarama gibi bişeydir. Genelde böyle işlerde işin içinden ya çubuk, ya alan tarama, ya cep telefonu çıkar :) Ben bir amcaya yandex maps in ruscasını bilgisayara yükeyip uzaktan define bulma cihazı diye sattıklarını gördüm...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5079 : 11 Eylül 2014, 10:41:16 »
Karadag ustam gel bunu anlat .okadar soyledim kafasina yer etmis insallah carpilmaz gercegi gorur.yazik gunah