Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9911420 defa)

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Puhu

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4500 : 31 Temmuz 2014, 23:40:28 »
Yoruk egrinin fotosunu eklermisin

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4501 : 01 Ağustos 2014, 00:58:07 »
Sayın Hüseyin Ustam,  çok teşekkür ediyorum; demode olarak göndermiş olduğun  'delta pulse 3 s kitinin montajını tamamlayıp  başarı ile çlıştırdık. ilk anda biraz naz etmiş olsa da...   Selâmlar, saygılar. 

Ben tesekkur ederim. Sizden de video izleriz artik.

Yoruk bir resim olursa daha kolay olur
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4502 : 01 Ağustos 2014, 09:24:17 »
Murat usta görüntüler gerçekten çok net görünüyor. Sanki 38 lik başlık değilde manyometre kullanılmış gibi geldi bana. O kadar net . Derinlik konusuna gelince arazi şartları ne yazık ki evde yapılan hesaba kitaba pek uymuyor. 38 lik başlıkla 5m gerçekten çok uç bir nokta. Sizi yanıltan bir şey olabilir. Şimdi burada fazla açıklama yapmayalım ama çekim yaptığınız tünel ve odanın ait olduğu medeniyetin bu alanı inşa ettikleri dönemleri araştırmak lazım. Bu alan belki 2 katlıdır ve siz yüzeye yakın olanı çekip derin de olanı ölçüyorsunuz dur. toprağın 20cm altından başlayan oda tavan taşları var. 38 lik başlık 1.7 - 2 m arasında max derinlik  de algılama yapıyor. buda daha önce açılmamış alanla sabittir. Bende ki başlık en azından öyle.

Fakat şunu da söylemem gerekir ki inşallah sizin dediğiniz gibidir. Bu makine , bu sitede , farklı versiyonlarda yaklaşık 6 senedir yapılıyor. Her yapıldığında yok olmaz denilen bazı özellikleri olduğunu gösterdi. Bunu ancak ve ancak kullananlar bilir. Eminim ki bu yazıları sadece okuyan ve hiç sesini çıkartmayan bir sürü kullanıcı var. Umarım sizde aradığınızı bulur ve bu kervana katılırsınız. Kolay gelsin... 

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4503 : 01 Ağustos 2014, 14:39:54 »
sağolun tivos usta manyometrem yok 38 lik başlıkla çekim yapıyorum hüseyin usta yarışma yapacaktı manyometre hediye edecekti kazanana bu yarışmada rakip tanımam o kadar eminim yarışma olursa hüseyin ustam

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4504 : 01 Ağustos 2014, 15:29:05 »
murat ustam bosluk olmadigina emin oldugun bir noktada cihazi denesene. bence senin cihazda bir anarmallik var 5m filan

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4505 : 01 Ağustos 2014, 17:25:11 »
karadağ ustam bir  DP s3 kartı rica edeceğim, pic i içerisine koydum onu da son versiyon ile güncellersen memnun olurum. modül vs hepside var sizden almıştım kartı elimde basamadım. zarf  eline geçince bir zahmet ilgilenirsen sevinirim. ( bendeki pic   +  - olarak değerleri göstermeyen ilk versiyon)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4506 : 01 Ağustos 2014, 18:20:53 »
karadağ ustam bir  DP s3 kartı rica edeceğim, pic i içerisine koydum onu da son versiyon ile güncellersen memnun olurum. modül vs hepside var sizden almıştım kartı elimde basamadım. zarf  eline geçince bir zahmet ilgilenirsen sevinirim. ( bendeki pic   +  - olarak değerleri göstermeyen ilk versiyon)

Özel mesaj buradan gönderilmiyor :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4507 : 01 Ağustos 2014, 20:26:10 »
denedim boşluk olmayan biryerde yoksa yok varsa var diyor

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4508 : 01 Ağustos 2014, 20:41:37 »
karadağ ustama teşekkür ederim, gönderileri yapmış. büyük ihtimal c.tesi elime gelir. emekliliğe 11 ay kaldı biraz mıntıkacılık yapayım :-)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4509 : 02 Ağustos 2014, 11:01:11 »
ustam sağol kargo geldi. teşekkür ederim

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4510 : 02 Ağustos 2014, 17:35:18 »
Arkadaşlar artık dp3s için hakettiği yere çıkarmak için gerçek arazi testleri alacak yada araştıranın aklında her.gi bir soru işareti kalmaması için seri ve gerçek testlere başladım.

İlk testlerde cihaz gerçekten beni fethetti. İnş. videolarla alacak kişileride fetheder.Sırada diğer arazi gezisi ve testleri var.

A dan Z ye dp3s  konu başlığı ile olarak ilerleyeceğim.

Ve videolarda hangi başlık kullanıldı ve ne kadar etkili oldu onlarıda belirteceğim.

www.youtube.com/watch?v=gkONdtVI94o

https://www.youtube.com/watch?v=HBYgrWtnPNw
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2014, 17:37:55 Gönderen: kripto55 »

skynet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4511 : 02 Ağustos 2014, 21:54:05 »
Merhaba

Eline sağlık Kripto usta emeklerin boş olasın inşallah.

Sağlıcakla.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4512 : 02 Ağustos 2014, 22:54:49 »
Tekim murat 3 d siz dp3s un ekraninda bu tünel boşluğunu görebiliyor musun peki

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4513 : 02 Ağustos 2014, 23:42:33 »
Siz Cumartesiyi bekleyin bakin neler olacak

Merhaba kayzer ustam bekliyorum sizden gelecekler bizim için önemli.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4514 : 02 Ağustos 2014, 23:48:54 »
   Kripto test arazin güzel eline sağlık sizden daha fazlasını bekliyorum nasibin bol olsun.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4515 : 03 Ağustos 2014, 00:26:15 »
kayzer usta 3 d haricinde cihazda o kadar derinde boşluk görmüyor nedendir anlamadım benim cihaz boşluğa gelince yani 3d de zırıl zırıl algılama yapıyor boşluktan çekince kesiyor  geçen gün bahçeler arasına gittim oraya camekanlara su dağıtan künk döşemişler insan beli kalınlığında orayı boşluk modunda çektim cihazın ekranı yetmiyor görüntü taşıyor boşluk alt ekrana doğru inip gidiyor oradaki adamın söylediğine göre 60 santim genişliği olan bir künkmüş benim tahmilerime göre  bir yada birbuçuk metre boşluğu görüyor boşluk modunda  ekrandaki siyah bölge ekran altını geçiyor oyüzden anlamanız gerek ekran altını geçerse 1 yada birbuçuk metre derinlik ustalar
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 00:28:36 Gönderen: TEKİM MURAT »

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4516 : 03 Ağustos 2014, 11:14:54 »
Karahasan iptal oldu bi aksilikten dolayı bidski haftaya kaldi

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4517 : 03 Ağustos 2014, 11:45:46 »
kripto ustam emegine saglik guzel olmus

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4518 : 03 Ağustos 2014, 13:13:17 »
tşk ederim ustam ama gerçekten bu işe anlatımlı olarak teknolojı ekıbı için açılmış gerçek bir mezarda metal tespiti ve boşluk tespitini çekeceğim bu sefer iyi olacak inş..acemiliğimizi atıyoz yavaşca

D X X

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4519 : 03 Ağustos 2014, 21:35:45 »
salaamınaleykum usta bu tekim usta ne diya la 5 mera 4 metra olumu doğrumudu dalga falan geçermi  aslında olabülir dedektörün yapısı müsyüt ustası yapmış manyumetre demişiniz o ne ustalar tekim usta neyle çekmişki yoksa başka cihazla çekipte öylemi koyuyor videoyu  ama kakaten tekim ustam iyi çalışıyur şu sitede sayılı kişillerden kripto usta sizzzde takip ediyorum tekim usta ıspatını yaparım dedi mesaş yoludım ona am başım ağrır dedi kendisi ne bulldusa müze vermiş gerceten örnek davranıya  bana çektüğü yerlerin resmini yolamış harbiden mesavesi derin