Gönderen Konu: butceye uygun arac  (Okunma sayısı 5584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hatem_a

• Ziyaretçi
butceye uygun arac
« : 27 Aralık 2011, 20:11:05 »
bılıyorsunuzkı turkıye sartlarında yakıt dunyada en pahalı turkıyede dogal olarak arac alıcagımız zaman ılk sorumuz acaba ne kdar yakar sıze onerım benzınlı ve gazlı araclar ıcın marka olarak mazda 323 sedan 16 valf mukemmel konfor mukemmel saglamlık ve suan uzun yolda 150 kurus yakmakta serılşıgıne gelınce super kulanana varsa yorum yapsın lutfen

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: butceye uygun arac
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2011, 08:57:33 »
Merhaba,

Ben bu aracı biliyorum. Bir ara almak için niyetlenmiştim ama kullanıcılarının memnuniyetinden dolayı hep yüksek fiyat istemeleri yüzünden vazgeçmiştim. Gerçekten zamanından ileride bir araba.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2011, 20:40:48 »
94 model kırmızı 323 HB hastasısıyım. alamadım zamanında 7-8 lira istediler. Yokluğun gözü körolsun R-9 a devam
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

hatem_a

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2011, 08:04:46 »
su an ben kullanmaktayım 7100 tl ye aldım tamamen orjınal sanyıye on takım yaptırmaya gıttım sanayıcı kendısı 9500 verdı adam satmadım ama arcım mukemmel kendım bınıcıyım jant5ları celıktı degıstırdım kendı tasarladıgım arac oldu yakıtta mukemmel acayıpde serı gaza dokun fırlıycak altından ben baska bı arac bınmem artık benı mezara goturur bu arac

Çevrimdışı UNIQUE - TA5DF

• Administrator
  • Binbaşı
  • TA5DF
    • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2011, 07:21:38 »
su an ben kullanmaktayım 7100 tl ye aldım tamamen orjınal sanyıye on takım yaptırmaya gıttım sanayıcı kendısı 9500 verdı adam satmadım ama arcım mukemmel kendım bınıcıyım jant5ları celıktı degıstırdım kendı tasarladıgım arac oldu yakıtta mukemmel acayıpde serı gaza dokun fırlıycak altından ben baska bı arac bınmem artık benı mezara goturur bu arac
Allah Kaza Bela vermesin. Güle güle kullanın. Maşallah diyelim Nazar değmesin.
TA5DF

hatem_a

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2012, 20:05:32 »
amın cumlemıze