Gönderen Konu: En iyi işletim sistemi?  (Okunma sayısı 3455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sekizbesim

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
En iyi işletim sistemi?
« : 08 Aralık 2015, 17:31:54 »

Selamlar, hem forumu canlandırmak hem de kullanıcı olarak çok hoşuma giden anket tarzında bir konu açmak istedim arkadaşlar. :)
Sorum en iyi işletim sisteminin sizce hangisi olduğu?

Benim için en iyi işletim sistemi tabii ki kullanıcı sayılarına bakınca da görüleceği gibi hepimizin göz bebeği windows. Ben şu an 7 kullanıyorum ama tez zamanda 10’a geçeceğim.Bir de yeni videolarını gördüm acayip etkilendim... görme engelli yazılım uzmanı Hasan bey’in hikayesi bu yazılımın hayatımı nasıl kolaylaştırdığının en iyi göstergesi heralde. Aslında hepinizin hayatını bu kadar etkilemiyor sanabiliriz ama o küçük gibi görünen uygulamalardan, programlardan biri hayatımızdan çıkıverse ne kadar zorlaşır. Her şey? O yüzden bende bu basit gibi görünen programlardan bahsedeceğim bir hikaye göndermeye karar verdim. Bence 4. Video benimki olur, olursada en mutlu ben olurum heralde. :) https://www.facebook.com/WindowsTK/app/684492978353861
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2015, 17:36:12 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı UNIQUE - TA5DF

• Administrator
  • Binbaşı
  • TA5DF
    • www.teknolojiekibi.com
Ynt: En iyi işletim sistemi?
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2015, 23:41:48 »
Linuxmint, pardus, ubuntu, windows zorunluluktan :)
TA5DF

Çevrimdışı leo46

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2015, 19:53:52 »
İki bilgisayar im var zayıf konfigürasyon lu olan mınt yada Fedora  nispeten yeni PC de mecburen win10

Çevrimdışı ckaya

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2016, 17:27:21 »
kullanacağınız linux tabanlı işletim sisteminin ubuntu temelli olmamasına dikkat edin. yıllardır backdoor (arka kapı) güvenlik zaafiyeti olduğunu duyuyorum.