Gönderen Konu: TeknolojiEkibi Ahalisi, gelin toplanın bişey konuşcaz. Forum için proje yapmaya  (Okunma sayısı 15077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Plus u proje olarak açma niyetim var. Ama adını değiştirirz belki. Ne zaman olur derseniz valla ne zaman boş kalırsam diyelim.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
Plus u proje olarak açma niyetim var. Ama adını değiştirirz belki. Ne zaman olur derseniz valla ne zaman boş kalırsam diyelim.

Abi önce proje olarak Scubayı yapalım derim neticede başlık atıp başlamıştık. Benim şahsi fikrim, ben yabancı 2-3 tane yaptım ama scubayı da denemek yapmak istiyorum, performans olarak nasıl, nerelerde filan.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi

Abi önce proje olarak Scubayı yapalım derim neticede başlık atıp başlamıştık. Benim şahsi fikrim, ben yabancı 2-3 tane yaptım ama scubayı da denemek yapmak istiyorum, performans olarak nasıl, nerelerde filan.

Olabilir. Neden olmasın.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com

Ustam demekki hiç olmayacak ne zaman boş vaktin olduki ama.....Forumu canlandırmak lazım doğru bir proje şart...wtrk dediğine katılıyorum scuba bir göründü bir kayboldu...belkide 2 proje aynı anda da çalışma yapılabilir. Çünkü plus ile scuba ya ayrı ayrı ilgi duyanlar var.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ben digital vlf yapalım sonrada gpr yapalım derim birde ayrımlı pinpoint  bu projeler siteyi canlandırır gpr herkes yapamaz ama bı başlayalım dijital vlf bence zaten herkes yapıyor vlf başlık IŞİD'e basit değil herkes yapamaz ve mesela rx veya tx katı gene özel modül olarak yapila bilinir bir proje baslanacaksa bende yardımcı olurum

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ayrıca bı onerimde tasarım ekibi veya ARGE ekibi oluşturup bizler arka planda toplantı odası gibi umuma açık olmayan yerde geliştirip sonuclandirip sonra direk paylaşalım derim çünkü bu ARGE surecinde birçok cihazı incelemek onlara göre şekil almak gerekir diyorum incelediğimiz ürünler iki gün sonra başımıza dert olabiliyor ve herkes işin teknolojik boyutunun detaylarını öğreniyor sonra her taraf üretici kaynıyor amaç burada amatör kullanıcılara hizmet etmek kendine dedektör yapmak isteyeni desteklemekse destek olalım ama burdan bilgi alıp iki üç nokta değiştirip piyasaya ziplayacak olanlara engel olalım demonte kit konusunda tedbirler alinabilinir çıkartılan ürün SMD ve dip versiyonlar yapılabilinir ve demonte ürün piyasada satilmasin diye çok büyük ibareler şeklinde açılışta verile bilinir geçmiş demontelerde bunlar az geldiki millet demonteden sattı bu noktada milleti suçlamak yerine biz nasıl.onlem alabiliriz bu tartışılabilinilir

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi

Ustam demekki hiç olmayacak ne zaman boş vaktin olduki ama.....Forumu canlandırmak lazım doğru bir proje şart...wtrk dediğine katılıyorum scuba bir göründü bir kayboldu...belkide 2 proje aynı anda da çalışma yapılabilir. Çünkü plus ile scuba ya ayrı ayrı ilgi duyanlar var.

Sıkıntı aslında şu ki biz bir bayi ağı işine girdik ve çok sıkıntılı 2 sene geçirdik. Beklediğimizin çeyreğine bile ulaşamadık. Ama artık bu sıkıntıdan adım adım sıyrılıyoruz. Artık zaman olabilir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ben digital vlf yapalım sonrada gpr yapalım derim birde ayrımlı pinpoint  bu projeler siteyi canlandırır gpr herkes yapamaz ama bı başlayalım dijital vlf bence zaten herkes yapıyor vlf başlık IŞİD'e basit değil herkes yapamaz ve mesela rx veya tx katı gene özel modül olarak yapila bilinir bir proje baslanacaksa bende yardımcı olurum

VLF yaparım sorun değil ama pulsenin kalibrasyonunu yapamayıp bana dolandırıcı diyen insanları hatırladıkça vlf nin başlığını yapamayanların neler diyeceğini düşünüyor ve korkuyorum.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ayrıca bı onerimde tasarım ekibi veya ARGE ekibi oluşturup bizler arka planda toplantı odası gibi umuma açık olmayan yerde geliştirip sonuclandirip sonra direk paylaşalım derim çünkü bu ARGE surecinde birçok cihazı incelemek onlara göre şekil almak gerekir diyorum incelediğimiz ürünler iki gün sonra başımıza dert olabiliyor ve herkes işin teknolojik boyutunun detaylarını öğreniyor sonra her taraf üretici kaynıyor amaç burada amatör kullanıcılara hizmet etmek kendine dedektör yapmak isteyeni desteklemekse destek olalım ama burdan bilgi alıp iki üç nokta değiştirip piyasaya ziplayacak olanlara engel olalım demonte kit konusunda tedbirler alinabilinir çıkartılan ürün SMD ve dip versiyonlar yapılabilinir ve demonte ürün piyasada satilmasin diye çok büyük ibareler şeklinde açılışta verile bilinir geçmiş demontelerde bunlar az geldiki millet demonteden sattı bu noktada milleti suçlamak yerine biz nasıl.onlem alabiliriz bu tartışılabilinilir

Kime nasıl güveneceksin mehdi? Sen ben ve 2-3 kişi daha. Geçmişe dön bak düne dön bak en yakınımız dediklerimiz değil miydi bize kazık atanlar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Evet ustam doğru söylüyorsun yıllar önce Karadağ ustamın peşinden ayrılmayıp forumdan 24 saat çıkmayanlar meğer başka planlar peşinde koşmuşlar.
Dost görünüp dost kazığı attılar. Karada ustam ticaret hayatında kimseye güvenmeyeceksin, kimseye acımayacaksın. işini sağlam doğru yapıyorsan zaten kimseye ihtiyacın olmaz Allah seninledir.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ustam kimseye tabikide guvenmeyeceksin bu ticari bir çalışma olmayacağı için sadece form için yapılacak bir proje elbette sorunlu olanlar çıkacak olacak sıkıntı olacak ama bu bu formun tadı tuzu olmalı diye düşünüyorum

Çevrimdışı _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi

Hüseyin bey 10 senedir sizlerle birlikteyim çok kişi gördüm ve tanıdım sitede velakin çok üç kağıt gıda tanıdım. Bu size öz eleştirimdir siz aslında kimin ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorsunuz bu türdeki kişileri daha önce neden siteden uzaklaştırmadınız. Modülü kopyalamaya çalışanımı micropici kopyalamaya çalışanımı sizden aldığı kiti özel imalat diye satmaya çalışanımı modülü ve picin kodlarını açıkla diyenimi kimleri görmedik

Kime nasıl güveneceksin mehdi? Sen ben ve 2-3 kişi daha. Geçmişe dön bak düne dön bak en yakınımız dediklerimiz değil miydi bize kazık atanlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi

Hüseyin bey 10 senedir sizlerle birlikteyim çok kişi gördüm ve tanıdım sitede velakin çok üç kağıt gıda tanıdım. Bu size öz eleştirimdir siz aslında kimin ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorsunuz bu türdeki kişileri daha önce neden siteden uzaklaştırmadınız. Modülü kopyalamaya çalışanımı micropici kopyalamaya çalışanımı sizden aldığı kiti özel imalat diye satmaya çalışanımı modülü ve picin kodlarını açıkla diyenimi kimleri görmedik

Gördüğüm bildiğim adamları engelledim gitti. O dönemde bana cephe olanların sayısı yanımda olanlardan fazlaydı.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Karadağ ustam sana her zaman söyledim. Dost gözüyle gör ticari iş yap diye. Sattığın ürünü değil kalitesi düşük cihazlar üzerinde çalışmalar ver daha mantıklı. Şema falan piyasada açık olan şemaları değerlendirip geliştirip kullanılır hale getirip bunlar üzerinde bir birliktelik oluşturulabilir. Ama sattığın para kazandığın sana silah olarak kullanılacak gece uykularını kaçıracak işler yapma bence. Zaten bir kere değil bir kaç kere bunlar başına geldi bir daha gelmeyecek şekilde tedbir almalısın. Sen hiç bir tane kendi şemasını yayınlayan firma gördünmü ben görmedim.Karar verecek olan sensin ben bir dost olarak gördüklerimi söylüyorum.