Gönderen Konu: El yapımı cihaz arıyorum Ustalar  (Okunma sayısı 1883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karacamaden

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
El yapımı cihaz arıyorum Ustalar
« : 20 Temmuz 2018, 10:42:53 »
Öncelikle herkese selamlar ustalar görselin gördüğüm cihaz var fakat hangi usta yapmıştır bilemiyorum, fakat tarifini yapım bir bileniniz olur.PVC Elektrik kumanda kutusuna yapmış ön kısmında Normal eski güvenlik kamera lensini kullanmış içinde RF bariyer alıcı verici var lensin arka kısmına bariyerin infirad gözünü koymuş,bunun gibi bir kaç parça bir bilen belkide bu sitededir yapan usta kullananlar iyi dediler böyle bir şey arıyorum yardım.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ynt: El yapımı cihaz arıyorum Ustalar
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2018, 13:56:36 »
Öncelikle herkese selamlar ustalar görselin gördüğüm cihaz var fakat hangi usta yapmıştır bilemiyorum, fakat tarifini yapım bir bileniniz olur.PVC Elektrik kumanda kutusuna yapmış ön kısmında Normal eski güvenlik kamera lensini kullanmış içinde RF bariyer alıcı verici var lensin arka kısmına bariyerin infirad gözünü koymuş,bunun gibi bir kaç parça bir bilen belkide bu sitededir yapan usta kullananlar iyi dediler böyle bir şey arıyorum yardım.
Yok oyle bir icad.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2018, 21:23:47 »
Ne işe yarıyomuş bu cihaz onu anlamadım. Hadi diyelim ki biri tasarlamış ne yapıyor peki bu ^-^ yani lensin arkasına rf alıcı verici koyunca ne değişiyor ki?

Çevrimdışı Karacamaden

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2018, 00:46:33 »
Ustalar birde içinde white dedektörün ana kartını kullanmış hatırladım kadarıyla birde flip,flop devresi bunlar siz çözün ne yapmış olabilir şayet resimlerini Bula bilirsem atcam nasıl bir şey yapmış olabilir hepsi bundan ibaret ustalar sonuçta bişey yapmış iyon cihazımıdır bir sitede buna benzer sistem minereo fg 90 gibi olma ihtimali varmıdır.

Çevrimdışı Karacamaden

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2018, 01:04:40 »
Ustalar belki bı fikir oluşmuştur ne yapmış olabilir ne gibi sinyal gönderip metal araması White ana kart metal ayrımlı bobin yerine infrared gözü kullanmış olma ihtimali varmıdır ona yoğunlaştım.