Gönderen Konu: EMF  (Okunma sayısı 6086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daywalker0123

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
EMF
« : 01 Haziran 2018, 09:15:42 »
teknoloji ekibi değerli yonetici ve uyeleri.emf ile ilgili sorum olacak ve bu konuda kullanıcı ve ureticilerden cevap bekliyorum.cunku videolarda izlediğimiz kadarıyşa basarılı ama bunlar test sahasında.
1-emf sistemi etkili derinlik mesafesi nedir?
2-anlık cekimde aynı gpr sistemi gibi derinlik gorebilecegimiz bı program uretilebilir mı?
3-emf hangi toprakta daha verimli?
4-emf cekimleri datalarında sayısal degerler cok ve voxlerde baktığımız zaman bayagı bi fark ediyor .boyle olunca yapı ve metalde nasıl tepkimesi var?
5-mezar değilde yapıya yada kiremit turevlerine denk geldiğinde nasıl sayısal tepki veriyor?
6-kil katmanlaırındaki sayısal deger nasıldır anlık cekimde?
7-acık mezar yapı ve tunelerde gayet iyi durumda performans ama hiç açılmamıs alanlarda sayısal değerler yine aynı mı?
şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: EMF
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2018, 03:59:25 »
Sorularınızı tek tek cevaplayım kendi tecrübelerim ile

1ben derinlik olarak 3d çekimde 7 metrede tüneli gördüm

2 anlık çekimde derinlik gözükmüyor ama üretile bilir daha sonraki versiyonlarda

3emf aslına bakrsanız sert zeminlerde daha iyi ama ben yumuşak toprakdada mezar gördüm tepkiside çok iyiydi

4evet sayısal değerler yüksek bu aşınan datanın daha fazla çözünürlüğü olduğu için ben voxler şuan önermem teddede normal zemine bakılmalı ve içindeki anormaliye bakılmalı bi anomali yoksa zaten değerler hep küçük çıkıyor ben anlık ile güzel sonuçlar aldım 3d bakmıyorum artık zorda kalmadıkça

5mezar dediğinizde bir yapıdır yapıda boşlukda olsa bi yapı varsa pozitif değer veriyor hatta 3 metrede külk bulduk boru tarihi içi boş onada pozitif değer verdi normal sadece boşluk ve kaya boşluk ve mermer gibi boşluklara negatif veriyor

6anlık çekimde hangi katmanda olursa olsun anlık çekim gayet stabil hareket ediyor ör 2.4volt dolayında açıyorsa bu 2 veya 2.6 arasında dalgalana biliyor ama ne üstüne ne altına yapı metal boşluk olmadıkça inip çıkmıyor baya baya stabil bu konuda

7inan açılmamışda değerler dahada güzel ben açışmamış mezarlarda tespit ettim ve şaşışacak gibi doğru değer veriyor

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2018, 13:06:57 »
Bu cihaz gradyometre gibi açık ve kapalı mezar yada odalarda farklılık gösteren bir cihaz değil. Sanki topraktan hiç etkilenmiyormuş gibi çalışıyor. Ama benim tavsiyem cihazı kendi yazılımı ile kullanın. Voxler yada surfer gibi cihazlar çok stabil değil. Yanlış kullanımlarda bu programlar size olmayan bir yapıyı var gibi göstere bilir. Eğitimlerini iyi almadan bu programlarla çekimlerinize yorum yapmayın...

Çevrimdışı privateer

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2018, 21:22:51 »
EMF kaliteli bir cihaz ama fiyatı çok pahalı , yakında rakip firmalar benzerini yapıp yarı fiyatına satmadan fiyatının düşürülmesi lazım bence.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2018, 22:24:00 »
EMF kaliteli bir cihaz ama fiyatı çok pahalı , yakında rakip firmalar benzerini yapıp yarı fiyatına satmadan fiyatının düşürülmesi lazım bence.

Şaka yapıyor olmalısın. Teknoloji ekibi fiyatları piyasadakilerin neredeyse üçte biri hatta dahada ucuz. millet bu EMF nin aynısı yapsın ki imkansız fiyatı emin ol buradakinin en az  4 katı daha pahalı olacaktır.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2018, 17:55:28 »
Evet fiyat bir tek para dedektörü seviyesinde değil. Ama muadilinin yani EMP400 ün kaç para olduğuna bakarsak aslında çok uygun fiyatlı sattığımızı görebilirsiniz.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı privateer

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2018, 00:25:55 »
bence en azından 5 bin tl altında olması lazım herkesin alma gücü yok  bu fiyata..

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2018, 17:37:10 »
bence en azından 5 bin tl altında olması lazım herkesin alma gücü yok  bu fiyata..

Malesef o fiyata düşme şansı yok.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı zeus2004ht

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2018, 18:02:14 »
Merhabalar Karadağ Usta;
Emf ve Emp 400 arasındaki artı ve eksi avantajlar hakkında bilgi alabilirmiyim? Aynı işi yapıyorlarsa neden aradki far ucurum gibi? Şu anda
Electromagnetic profiller alma arayışı içerisindeyim bilgileri o yüzden rica ediyorum
Teşekkürler

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2018, 18:53:03 »
Merhaba,

EMP400 de çoklu frekans var. Bizimkinde bu yok. Bizimkinde canlı yürüme ve derinlik bilgisi var EMP400 de de bunlar yok. Gerisi aynı teknoloji. Aslında ben ilk tasarımda multi frekans koydum ama testlerde hiç bir artısını göremeyince kaldırdım. Fiyat farkı avrupa ürünler ile yerli ürünler arasın da her zaman oluyor. Biz mesela pulse üretiyoruz M1 model isimli fiyatı 9000tl. Muadili avrupa ürünü Lorenz Z1 40 000 tl bandıda sanırsam. Benim size nacizane tavsiyem EMP400 ü deneyin. Sonra da gelin bizim ürünü deneyin. Sonrasında karar verin. Amacına uygun kullanıldığında iki üründe sizi tatmin edecektir.

Saygılar

Çevrimdışı zeus2004ht

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2018, 16:45:57 »
MERHABA Karadağ Usta;
Samimi cevabınız için teşekkür ederim öncelikle! Bir Arkadaşımda EMP 400 var ve başarısını yaptığımız ölçümlerle biliyorum ama gerçekten EMF cihazınız aynı işi yapıyorsa neden ülkem kazanacakken yabancı sermayeye katkımız olsun diye düşündüm.Cihazı nerde nasıl test edebilirz?
İyi günler

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2018, 17:58:05 »
MERHABA Karadağ Usta;
Samimi cevabınız için teşekkür ederim öncelikle! Bir Arkadaşımda EMP 400 var ve başarısını yaptığımız ölçümlerle biliyorum ama gerçekten EMF cihazınız aynı işi yapıyorsa neden ülkem kazanacakken yabancı sermayeye katkımız olsun diye düşündüm.Cihazı nerde nasıl test edebilirz?
İyi günler

Merhaba,

Bakın bu çok güzel bir fırsat. Eğer imkanınız varsa arkadaşınız ve EMP400 ile beraber gelin. İki ürünü arazide kıyaslayalım hatta video çekelim. Herkese ışık tutsun.

Saygılar

Çevrimdışı zeus2004ht

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2018, 17:02:17 »
Selamlar Karadağ Usta;
Telefonla görüşme imkanımız var mı ?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2018, 17:24:13 »
Merhaba,

Tabiki var. Şirket numaramız 0216 379 2 379