Gönderen Konu: T1 TeknolojiEkibinden yeni VLF tek para dedektörü !  (Okunma sayısı 2595 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: T1 TeknolojiEkibinden yeni VLF tek para dedektörü !
« Yanıtla #40 : 05 Nisan 2018, 09:42:31 »
Teşekkürler.

Ayrıca bir sorum daha var. VLF-1 ve VLF-2 var iken neden ayrı bir seri VLF (T1) çıkartma ihtiyacı duydunuz?

Diğer ürünlerden farkı nedir bunun?

VLF1 tek sesli bir üründü. Sadece değerli metallere ses veriyordu. VLF2 de sadece çift sesliydi. Bu iki özelliği birleştirmek ve smd ye geçerek daha kolay üretilir bir ürün elde etmek için VLF1 ve 2 yi üretimden kaldırıp T1 modelini yaptım.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz...

Ürünlerimiz:
Gradiometre
3S Plus Gradiometre
3S Plus
3S
Pulse IB-1
VLF-1

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #41 : 05 Nisan 2018, 17:40:19 »
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun

hüseyin ustamı tekrardan tebrik ederim

arkadaşlar ürünü yaklaşık bir aydır arazide test ediyorum ilk prototipinide son seri üretilenide test ettim ve sonuçlarını silerle paylaşmak isterim

ürün piyasadaki vlf lerden birçok artısı var

öncelikle mesafe olarak diğer vlf ler ile hemen hemen aynı bir çogundanda üstün diye bilirim
ayrım kolay kolay yanılmıyor ben hemen alıştım gayet başarılı ayrımda güzelde para topluyor
ufak parçalarada duyarlı değerli gördümü kaçırmıyor çok büyük paslı demirlere bir yerden değerli derken diğer açıdan tutunca değersiz diyor bunu birçok vlf değerli diyor bu çok güzel
en önemlisi hafif olması küçücük kutusu ve hafif olması arazide saatlerce yorulmadan gezmeye fırsat veriyor
şarjı birgünden fazla gidiyor
kullanımıda çok kolay aç kullan her.gi bir toprak ayarı gerektirmeden
sadece hasasiyeti istediğiniz gibi ayarlıyarak geze biliyorsunuz her.gi bir toprağa taşa minerale tepki vermiyor gayet stabil ve seri çalışa biliyor
hem şarjlı
hem hafif
hem kolay kulanımlı aç ara sistemli
hemde ucuz piyasada bu paraya böyle vlf yok
bence pulse cihazla gzenlerin bile yanında bulundurması gereken bir makine
hatta görüntüleme sistemleri kullananlarında örneğin bir oda açtınız veya mezar içinde ne var diye anında ufacıık parçaları tespit edebilir değerli değersiz ayrımı yapa bilrisiniz
ören yerlerinde kesinlikle kullanılmalı alan arkadaş pişman olmayacağına ve ekmeğini yiyeceğine eminim
kendini kısa sürede amorti edebilir ben keisnlikle önerebileceğim bir vlf cihaz
arazi test videoları kullanım ve performans videolarını hızlı bir şekilde ekleyeceğim sizlerinde görmesi için
tekrardan Hüseyin demir ustama Ve teknoloji ekibi ailesine teşekkür ederim

Vatana millete hayırlı olsun
çok büyük paslı demirlere değerli sinyali verip diğer açıdan baktığında değersiz sinyali alıyorsan bu vlf nin üstüne bence başka vlf yok onur usta çok güzel tespit etmişsin eline sağlık.

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #42 : 06 Nisan 2018, 20:58:48 »
cihazların ayrımları nasıl yaptığına çok iyi dikkat etmek gerekir. Mesele delta pulse ayrım yaparken her metali gördüğünde tune yaparak aynı metalin üzerinden tekrar geçince ben ayrım başarısının yüzde 90 olduğunu gördüm. vlf dedektörlerde ise cihazlara göre fark edebilen hususlar vardır. kimi metalin üzerinde uzun süre tutunca ayrımı iyi yapar, kimide metalin üzerinde fazla bekletmeyince, bu konulara dikkat ederek çalışmalar yapılırsa ayrımlarda sıkıntı olmayacağını görecektir kullanıcılar.

Çevrimdışı herdaim

• Teğmen
  • *
  • Game Over
« Yanıtla #43 : 07 Nisan 2018, 09:56:35 »
Ankebut   3s  içinde geçerli mi senini bu  tune  yapıp tekrar  bakma  ile  ayrım  olayı  ?  100 de  90   çok iyi bir  rakam   dün arazi denemesinde   tenekelere değerli diye diye  baya baya   metal nal  çivi  avcısı oldum  yok hani  o değilde    bir iki ay böle  giderse  baya bi    hurda demir   toplamış olucam   hatırı sayılır  bir  hurda demir işi  yapmayı dahi düşünüyorum yani :=)  senin  dediğin bu tekniği deneyeceğim yarın  bakalım  nasıl sonuç alacağım ...
Kimin Gücü Yeter Ki ! Zamanı Geri Çevirmeye

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #44 : 07 Nisan 2018, 13:35:04 »
elbette herdaim bu şekilde denemeler yaparsan net sonucu sende göreceksin. Her metali gördüğünde aslında cihazın tekrar resetlenmesi çok önemli ben bu şekilde bakıyorum. Her metalden sonra reset yaparak metali kontrol edersen şaşmadığını göreceksin.

Çevrimdışı egeli

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #45 : 07 Nisan 2018, 14:18:46 »
elbette herdaim bu şekilde denemeler yaparsan net sonucu sende göreceksin. Her metali gördüğünde aslında cihazın tekrar resetlenmesi çok önemli ben bu şekilde bakıyorum. Her metalden sonra reset yaparak metali kontrol edersen şaşmadığını göreceksin.
Her metalde cihazı tekrar açıp kapatarakmı çalışma yapıcaz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı herdaim

• Teğmen
  • *
  • Game Over
« Yanıtla #46 : 08 Nisan 2018, 09:18:48 »
egeli  tune yapıcaksın  yukarıdaki mesajlarda  açıklamıştı   ankkebut .   paylaştığı bilgiler için tşkler  . deneyeceğim   inş. perşembe günü saha  testi var
Kimin Gücü Yeter Ki ! Zamanı Geri Çevirmeye

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #47 : 16 Nisan 2018, 20:33:10 »
Arkadaslar gecenlerde T1 test icin gittim  kullanimi gayet guzel testte dikkatimi birsey cekti 160 cm derinlikte bir tenekeyi varla yok arasindada olsa aliyordu bu cok iyi bir derinlik

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #48 : 17 Nisan 2018, 11:48:24 »
Bu çok iyi bir değer. Maşallah diyelim. Toprak dedektör ile beraber biz de haftasonu bir test ve video yaptık. Yerli yabancı çok ürünle kıyasladım. Uçuyor kaçıyor denen her makinadan daha derin çıktı test sonuçları.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz...

Ürünlerimiz:
Gradiometre
3S Plus Gradiometre
3S Plus
3S
Pulse IB-1
VLF-1

Çevrimdışı cyrex_t

• Onbaşı
« Yanıtla #49 : 20 Nisan 2018, 14:02:46 »
videolar nerede? yüklenecek mi?