Gönderen Konu: Kablosuz EMF  (Okunma sayısı 38662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Kablosuz EMF
« Yanıtla #80 : 04 Aralık 2020, 12:54:06 »
Merhaba karadağ, yorumunuzu yeni gördüm. bahsettiğiniz videonun çekimiyle birlikte acele ettiğimin farkına vardım. Bu konuda hatalı olduğumu biliyorum. Belki evvela sizlere danışsaydım daha iyi olurdu.
Kusura bakmayın, cihazlar konusunda umduğumuzu bulamamamız yüzünden çok canım yandı.
Ancak, hala sizin cihazlarınızla devam ediyor olmam, size olan güvenimi de gösteriyor demektir. Bu sıralarda emf ile yine devam ediyorum ve yine sıkıntılarım var.
Yukarıda ki yorumunuzu cihazın tanıtım kısmına yazmış olsanız daha iyi olmazmıydı? belki sizinde düşünmeniz gereken konu bu.
Yani herkes, herşeyi hemen anlayabilecek, bir cihazın ismine bakarak o cihazın tüm çalışma prensiplerini bilebilecek seviyede olması mümkün değil. Ancak, buna rağmen, bir yeni kullanıcı için o cihaz, toprak, aranılan metayla ilgili bilinmeyen çok sayıda şey olabilir. YAni herkes anında bir profesyonel gibi algılayamaz, bu mümkün değil.
Ancak, bazı belirgin ve öncelikli bilgileri ilk önce bildirmek gerekiyor. Belki, sizlerin konuya bakış açısı o seviyeden olmayabiliyor. Yani çok sayıda ve detayı olan bir alan içerisinde belki bizim önceleyeceğimiz ve prensip olarak bilmemiz gereken bir konunun da farkında olamayabilirsiniz. Bunu bilmenizi isterim.
Şunuda söyleyeyim; ben videoyu çektikten sonra birçok kişinin size karşı düşmanca hareket ettiğinide gördüm. HAtta özel yazışmalarıda oldu. Ancak, bu kişiler arasında olmadım ve bu kişilerin niyetlerini iyi anladım.
O gruptan olmadığımı bilmenizi isterim.
saygılar.

Ürün tanıtımında zaten konu bu şekilde anlatılıyor. Eğitiminde de bu şekilde anlatılıyor. Bu gizli saklı bir şey değil ki.

Ben sizin o gurupta olmadığınızı, düşmanca hareket etmediğinizi biliyorum. Bu nedenle zaten size karşılık veriyorum. Yoksa düşmanlık peşinde olanları adam yerine koymuyorum açıkçası. Lütfen bu yazışmaları atışme gibi düşünmeyin.

Burada sizin aracılığınızla herkese bir cümle yazmak isterim.
Neden en ufak bir anlaşılmazlık, problem ya da arızada insanların avazı çıktığı kadar sesi çıkıyor, videolar karalamalar kötülemeler gırla gidiyor da memnuniyette kimsenin sesi çıkmıyor ya da çok az çıkıyor. Bu durum bir de yerli üreticiye müstahak görülen bir durum. Yabancı üreticiye bunu yapan göremezsiniz.
Şimdi EMF özelinde ele alalım, bu ürün EMP400 muadili bir ürün. EMP400 hakkında sitesinden ya da firmasında benden EMF için talep edilen hiç bir açıklama yok, yapılmamış. Üretici kullanıcının zaten bunları bilerek ürünü aldığını varsayıyor. Ve üreticiye karşı hiç bir şekilde bize yapılanlar yapılmıyor. EMP400 için karalama videosu ya da yazısı göremezsiniz. Şimdi bu durumda ne yapalım biz üretimi durduralım da millet 20 katı paraya EMP400 mü alsın? Öte yandan adamlar 20-30 yıldır üretim yapıyorlar, devlet destekli ürün geliştiriyorlar. Biz kendi çabamız ve sermayemiz ile bu ülkeye teknoloji sunmaya çalışıyoruz ve bunu adamların yarı süresinden az zamandır yapmaya çalışıyoruz. Bir ürün için ileri geri sallamadan bunları göz önünde bulundurmak gerekmez mi?
Ahmet Bey tekrarlıyorum bu yazdıklarım sizin sorunuza cevaben yazdığım ama tüm herkese yazdığım şeyler. Lütfen bu nedenle sert tepki vermeyin. Konu açılmış iken bi içimi dökmek istedim.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı AHMET ÖZDEMİR

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #81 : 04 Aralık 2020, 21:08:16 »
Hüseyin Bey, neden sert tepki vereyim ki. Ben yazdıklarınızı anlayışla karşılıyor ve hak veriyorum size. Zaman zaman konulara tepkisel yaklaşsam da, kötü niyetli birisi olmadığımı bilmenizi isterim. Bizleri zamanla çok daha iyi teknolojik ürünlerle buluşturacağınıza da eminim. Herkesin farklı görüşleri mutlaka olabilir. Yeterki eleştiriler yapıcı olsun öyle değil mi. Tabi bizlerin olduğu kadar sizlerin beklentileri de var. sizlerde büyük bir çabanın içerisinde çok yoğun olarak çalışıyorsunuz. Bu kolay bir iş değil. Yazılım başlı başına çok özel bir konu. bunun yanında bir ürünün ortaya çıkması ve pazara sunulması için bir çok aşamadan geçmesi gerekiyor. bunca yoğun çalışmanın sonunda tabiki bizlerde bencil yaklaşarak yalnızca eksiklikleri dile getirerek moral bozucu tavırlar sergilememeliyiz. Bence çalışmalarınız, tüm ekip arkadaşlarınızla birlikte teşekkürü hak ediyor.
saygılar.

Çevrimdışı veycellk

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #82 : 19 Mart 2023, 20:47:05 »
Selamün aleyküm. Herkese iyi geceler. EMF mi yeni aldım. İkinci el kablosuz bir EMF inşallah kazasız belasız kullanırım. Benim Merak ettiğim birkou var çok aradım ama bulamadım. EMF veya gradiyometre, manyetometre boşluk buluyor ama kaç metrede olduğunu nasıl anlıyoruz. TEM3D yazılımında 3 boyutlu olarak çevirdiğimizde gösterir mi yaklaşık derinlik. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.