Gönderen Konu: M1 (Muhteşem 1)  (Okunma sayısı 88564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
M1 (Muhteşem 1)
« : 12 Ağustos 2017, 02:43:38 »
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere bir süredir üzerinde çalıştığım yeni ürünümüz M1 modelini sunmak istiyorum.
Arkadaşlar bu ürünün tasarımına başladığımda aklımdaki olan şey, sektörde bulunmayan(eşsiz olan) ve tek başına bir definecinin tüm ihtiyacını giderebilecek bir ürün yapmaktı. Çalışmalarımın sonucunda ortaya M1 (Muhteşem 1) çıktı.

Not: Videoyu tam ekran izlemenizi tavsiye ediyorum.

Diğer videolar da peyderpey gelecek.

Ürünün eşsiz olmasını sağlayan başlıca özelliklerinden bahsedecek olursak,

1-Görüntüleme Tarafı
-          EMF sensörü desteklemekte
-          EMI sensörü desteklemekte
-          Gradiometre desteklemekte
-          Rezistivite desteklemekte

Tüm bu desteklediği sistemler ile hem kendi ekranında voltaj ya da sensörün kendi ölçüm birimine göre rakamsal olarak görüntüleme yapılmaksızın bilgi alınabilinmekte, hem de istenirse 3D görüntüleme yapılabilinmekte.

1-Dedektör Tarafı
-          DD tek para bobini desteklemekte
-          Mono derin arama bobini desteklemekte

Dedektör tarafında desteklediği DD bobin ve Mono bobinin her ikisi ile de muhteşem toprak ayarı yapabilmekte. Bu sayede minerale hiçbir şekilde tepki almadan arama gerçekleştirebilmekte. Beraberinde DD bobin ile mükemmel metal ayrımı sunabilmekte.

1-Teknolojik Tarafı
-          4,3” Renkli Dokınmatik ekrana sahip. Bu sayede muhteşem kullanım kolaylığı sunmakta. Ayrıca istenirse tuşlar ile de kullanılabilinmekte.
-          Üzerinde yer alan tek bir konnektöre ne takılırsa tanıyarak ona uygun sistemi otomatik olarak çalıştıran otomatik ekipman tanıma istemine sahip. Bu sayede ilk açılışta ve kullanımda ayar karmaşasını ortadan kaldırmakta.
-          Takılan ekipman eğer bir sensör ise, istenirse renkli dokunmatik ekranında rakamsal seviye takip imkanı sunabilmekte.
-          Android işletim sistemi ile çalışan ileri seviye yer altı görüntüleme programı ile sensörler ya da bobinler ile yer altı görüntüleme imkanı sunabilmekte.
-          Dahili yüksek kalite bataryası ve dijital açma-kapama sayesinde çok kompakt bir yapı sunabilmekte.

1-Diğer özellikler
-          Dedektör kullanımında tutma kolunun elcik kısmındaki butona basılarak bobinin pompalanması şeklinde çok kolay ve definecilerin çok aşina olduğu toprak ayarı yapama özelliğine sahip.
-          Bobinlerin boy ya da stillerine göre ana ünite tutma koluna takılabilmekte ya da boyna asılabilmekte.
-          Yüksek kalite renkli ekranıda algılamaya göre renk değişimi ile destekli rakamsal grafikler oluşturabilmekte.
-          Menüden seçilebilinen ses modları ile ihtiyaca göre değişik ses stillerinde çalışma olanağı sunabilme.

Arkadaşlar yukarıda özetle ve kendimce önemli görerek yazdığım özellikler ve yazma gereği görmediğim diğer özellikler sayesinde bu ürün bir defineci için yer altı yapı tesbiti, jeolojik çalışmalar, boşluktesbiti, su tesbiti, tek para arama ve derin arama işlemlerini tek cihazda yapma imkanı sunuyor. Yani tek ürün ile tüm ihtiyacı görmüş oluyor.

Ben elimden geldiğince ortaya güzel birşeyler çıkarmaya çalıştım. Umarım sizler de beğenirsiniz. Vatana Millete hayırlı olsun.

Saygılarımla

« Son Düzenleme: 01 Ocak 2018, 10:26:59 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: M1 (Muhteşem 1)
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2017, 02:44:02 »
Benden bu gecelik bu kadar. İnşallah beğenirsiniz.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı sleperd

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2017, 03:25:43 »
Bunu yapsan yapsan sen yapardın zaten usta..Bakalım nasıl olucak. 8)

Çevrimdışı mitology

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2017, 03:26:48 »
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere bir süredir üzerinde çalıştığım yeni ürünümüz M1 modelini sunmak istiyorum.
Arkadaşlar bu ürünün tasarımına başladığımda aklımdaki olan şey, sektörde bulunmayan(eşsiz olan) ve tek başına bir definecinin tüm ihtiyacını giderebilecek bir ürün yapmaktı. Çalışmalarımın sonucunda ortaya M1 (Muhteşem 1) çıktı.

Not: Videoyu tam ekran izlemenizi tavsiye ediyorum.

feature=youtu.be

Diğer videolar da peyderpey gelecek.

Ürünün eşsiz olmasını sağlayan başlıca özelliklerinden bahsedecek olursak,

1-Görüntüleme Tarafı
-          EMF sensörü desteklemekte
-          EMI sensörü desteklemekte
-          Gradiometre desteklemekte
-          Rezistivite desteklemekte

Tüm bu desteklediği sistemler ile hem kendi ekranında voltaj ya da sensörün kendi ölçüm birimine göre rakamsal olarak görüntüleme yapılmaksızın bilgi alınabilinmekte, hem de istenirse 3D görüntüleme yapılabilinmekte.

1-Dedektör Tarafı
-          DD tek para bobini desteklemekte
-          Mono derin arama bobini desteklemekte

Dedektör tarafında desteklediği DD bobin ve Mono bobinin her ikisi ile de muhteşem toprak ayarı yapabilmekte. Bu sayede minerale hiçbir şekilde tepki almadan arama gerçekleştirebilmekte. Beraberinde DD bobin ile mükemmel metal ayrımı sunabilmekte.

1-Teknolojik Tarafı
-          4,3” Renkli Dokınmatik ekrana sahip. Bu sayede muhteşem kullanım kolaylığı sunmakta. Ayrıca istenirse tuşlar ile de kullanılabilinmekte.
-          Üzerinde yer alan tek bir konnektöre ne takılırsa tanıyarak ona uygun sistemi otomatik olarak çalıştıran otomatik ekipman tanıma istemine sahip. Bu sayede ilk açılışta ve kullanımda ayar karmaşasını ortadan kaldırmakta.
-          Takılan ekipman eğer bir sensör ise, istenirse renkli dokunmatik ekranında rakamsal seviye takip imkanı sunabilmekte.
-          Android işletim sistemi ile çalışan ileri seviye yer altı görüntüleme programı ile sensörler ya da bobinler ile yer altı görüntüleme imkanı sunabilmekte.
-          Dahili yüksek kalite bataryası ve dijital açma-kapama sayesinde çok kompakt bir yapı sunabilmekte.

1-Diğer özellikler
-          Dedektör kullanımında tutma kolunun elcik kısmındaki butona basılarak bobinin pompalanması şeklinde çok kolay ve definecilerin çok aşina olduğu toprak ayarı yapama özelliğine sahip.
-          Bobinlerin boy ya da stillerine göre ana ünite tutma koluna takılabilmekte ya da boyna asılabilmekte.
-          Yüksek kalite renkli ekranıda algılamaya göre renk değişimi ile destekli rakamsal grafikler oluşturabilmekte.
-          Menüden seçilebilinen ses modları ile ihtiyaca göre değişik ses stillerinde çalışma olanağı sunabilme.

Arkadaşlar yukarıda özetle ve kendimce önemli görerek yazdığım özellikler ve yazma gereği görmediğim diğer özellikler sayesinde bu ürün bir defineci için yer altı yapı tesbiti, jeolojik çalışmalar, boşluktesbiti, su tesbiti, tek para arama ve derin arama işlemlerini tek cihazda yapma imkanı sunuyor. Yani tek ürün ile tüm ihtiyacı görmüş oluyor.

Ben elimden geldiğince ortaya güzel birşeyler çıkarmaya çalıştım. Umarım sizler de beğenirsiniz. Vatana Millete hayırlı olsun.

Saygılarımla
Ustam bu ne böyle ya. Voltran gibi birşey olmuş. Ne ararsan tek makinada. Hayırlı olsun. Tanıtım videosu da MUHTEŞEM olmuş. Tebrik ediyorum. Bu makinada YOK YOK!

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2017, 03:32:26 »
Muhtesem icin ne soylense uygun olur diye dusundum;muhtesem demenin ötesine gecemedim:)
Ben öncelikle ustamizi bu sektore katkilarindan dolayi tebrik etmek istiyorum.Cok emek verdiginide yillardir bilen biri olarak emeklerin bosa gitmez insallah...
Camiaya yeni bir soluk getirecek bu cihaz kullanicisi icin bir cok  imkani bir arada sunuyor.Bizler icin bu muhtesem bir yenilik.Birde bu duruma uzulecek,aglayacak bir omuz arayanlar olacak.Onlarda uzulmesinler Muhtesemi alip keyif sursunler.
Fazla uzatmadan bir fotograf ekliyorum....
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2017, 04:05:51 »
Ustam Allah emeklerini zayi etmesin harika görünüyor..
Tanıtım videosuda on numara olmuş..
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı emrahemrah

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2017, 06:23:39 »
Hüseyin ustam vallahi hızına ulaşılamıyor birine sahip ola madan baska bir ürün ile ortalığı sallıyor Sun çok şahane bir şey olmuş ellerine sağlık hay maşallah ustam TE ailesinin yeni bir ürünü daha. Ustam bir eksigi var gördüğün kadarı ile çanak anten çıkışı takmamis sin çekemeyen Ler için oda

Çevrimdışı albatrose20

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2017, 07:26:57 »
Hayırlı uğurlu olsun.ellerine sağlık abi.piyasayı tepe taklak ettin :)

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2017, 07:57:49 »
Allah cc çalışmalarının karşılığını versin bu hizmetin karşılığı ödenmez muhteşem ile sezon kapanmadan dağ bayır gezmek için sabırsızlanıyorum bu gidişle dağdan inmeyecez ellerine sağlık ustam

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2017, 08:08:36 »
Tüm dünyaya sesleniyorum bu cihazdan sonra artık üretimlerinizi durdurun bence çünkü Karadağ usta İSVİÇRE ÇAKISINI ELEKTRONİĞE DÖKMÜŞ . Abi nasıl bir cihaz bu anlamadım. Sen bütün bunları bir sisteme nasıl entegre edebildin şaştım doğrusu. Yani şimdi bu cihazı alacağız dağda bayırda ne istersek bulacağız hem de tek cihazla. Ustam bu cihazı yabancı menşeili bir firma üretse ülkemizde 100.000 tl den aşağı satmaz. Yerli üretse en az 50.000 tl ister. Gerçi şu ana kadar zaten böyle bir cihaz ne duydum ne gördüm ne kullandım, ne de üretebileceklerini sanıyorum. İnşallah sendeki fiyatlarda bu kadar olmaz.  :D :D :D  Sen bu cihazı piyasaya sürdün mü artık telefonların susmaz ustam...Saygılarımla

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2017, 09:11:09 »
Hayırlı olsun ustam.

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2017, 09:55:16 »
Ustam ellerine sağlık hayırlı olsun
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

Çevrimdışı ercan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2017, 10:30:54 »
Hayırlı olsun.

Çevrimdışı said_jarrah

• Yüzbaşı
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2017, 10:39:36 »
Az kalsın uzay mekiği çıkcak zannettim videoda :D
Eline koluna sağlık.
Engineer

Çevrimdışı deniz_efe

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2017, 11:07:54 »
Hayırlı uğurlu olsun.

Çevrimdışı _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #15 : 12 Ağustos 2017, 11:59:44 »
Hayirli ugurlu olsun.

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2017, 12:03:51 »
Ustam ellerine emeğine sağlık herşeyin bir cihazda olması büyük bir kolaylık maşallah cok güzel olmuş tebrik ederim. Rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun Allah CC utandırmasın Allah CC işini rast getirsin.
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı divan

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #17 : 12 Ağustos 2017, 12:16:46 »
hayırlı olsun

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #18 : 12 Ağustos 2017, 13:09:03 »
Tüm dünyaya sesleniyorum bu cihazdan sonra artık üretimlerinizi durdurun bence çünkü Karadağ usta İSVİÇRE ÇAKISINI ELEKTRONİĞE DÖKMÜŞ . Abi nasıl bir cihaz bu anlamadım. Sen bütün bunları bir sisteme nasıl entegre edebildin şaştım doğrusu. Yani şimdi bu cihazı alacağız dağda bayırda ne istersek bulacağız hem de tek cihazla. Ustam bu cihazı yabancı menşeili bir firma üretse ülkemizde 100.000 tl den aşağı satmaz. Yerli üretse en az 50.000 tl ister. Gerçi şu ana kadar zaten böyle bir cihaz ne duydum ne gördüm ne kullandım, ne de üretebileceklerini sanıyorum. İnşallah sendeki fiyatlarda bu kadar olmaz.  :D :D :D  Sen bu cihazı piyasaya sürdün mü artık telefonların susmaz ustam...Saygılarımla

Her ücretini ödeyenin sahip olabileceğinden ziyada özel bir kitleye verilecek bir cihaz M1.
Kutunun icersindeki her tasarim nakış gibi dokunmuş.Piyasada kolayca bulunabilecek driver,modül,kod vb. her sey tamamen bizlere ait.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #19 : 12 Ağustos 2017, 13:57:33 »
Insallh ustam,umarIm basarIlI bir urun olur.Siz yaparsInIzda olmazmI zaten. ;)
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk