Gönderen Konu: Garret Euro Ace Hakkında  (Okunma sayısı 5937 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muco35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
Garret Euro Ace Hakkında
« : 19 Temmuz 2017, 16:47:22 »
Merhaba arkadaşlar bi yerden ikinci el euro ace aldım arazide çalışma yaptık eski mezarlık. cihazın değerli olarak söylediği yerleri açtığımızda kermit parçaları çıktı bidaha arama yaptığımızda ötmedi. soldan 2 kareyi kapatıp tekrar arama yapıyorum başka yerde gene ötüyor açıyoruz gene kermit parçaları çıkıyor. bu cihazı almadan önce herkes çok met etti ne hikmetse bizemi denk geldi anlamadım. böyle boş şeylere ötmesini nasıl engelleriz. yada bu şekilde değersiz olan şeylere nasıl kapatırız. yardımcı olursanız sevinirim. maddi durum elvermediği için bu cihazı alabildik. cihazın üzerinde nell  başlık var.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
Ynt: Garret Euro Ace Hakkında
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2017, 16:58:00 »
bende de 350 modeli var deligibi kiremit küp parçaları olan yerde bende hiç ötmedi, bence başka şeylerde sıkıntı vardır.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2017, 17:08:08 »
geçmiş olsun ustam 2 yıl kadar önce kuzenım 2250 tl verip garret sea hunter mark 2 aldı bir işe yaramadı dogru düzgun ayrım bile yapmıyordu cok pişman oldu bilmeden alınan cıhazlar insanın canını yakıyor marka var diye adamlar temiz arazıde kullandıkları için makına iyi diyolar ama minarele girince iş degişiyor garretin bir değişik modeli daha şimdi aklıma gelmiyor videosunu izledim youtubede adamlar kazdılar kazdılar bişi bulamıyolar halbukı ilk baş kıremit parcaları cıktı cıhaz minarele ötüyor sonra yorumlarda adam tamire gönderdim beyni arzalı imiş beynını değiştirdiler diyor yani denemeden makina almayın mineralli tuglayı al yanına minerale etkilenmez diyen satıcıya var cıhaz alacaksan getir deneyelim de dene öyle alın
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2017, 19:52:04 »
Ürünün normalde küp ya da tuğla algılayıp algılamadığını bilmiyorum. Eğer normalde algılamıyor ve sizdeki ürün algılıyor ise bobininizn kalibrasyonu bozulmuş olabilir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2017, 22:06:08 »
Garrat euro ace.350 kardes bu cihazdan bende var cihazin.otmesini istemediyiniz.  Nesneyi silebiliyorsun.orneyin metale mesala demir siliyorsun otmuyor ama ekrana baktigin zama n orda demir olfugu barlar anlasiliyor.  Tuglayida bu sekilde silebilirsin.  Sadece birdusunce saygilar

Çevrimdışı muco35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2017, 00:16:05 »

Kalibrasyonu bozuk ise nasil duzelte bilirim yardimci olurmusunuz

bende de 350 modeli var deligibi kiremit küp parçaları olan yerde bende hiç ötmedi, bence başka şeylerde sıkıntı vardır.

Çevrimdışı muco35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2017, 00:18:11 »

Ustundeki kutucuklarin tamaminin ne ise yaradığını tam olarak bilmiyom kullanma kulavuzu yok. Yardimci olurmusunuz ayarlari konusunda

Garrat euro ace.350 kardes bu cihazdan bende var cihazin.otmesini istemediyiniz.  Nesneyi silebiliyorsun.orneyin metale mesala demir siliyorsun otmuyor ama ekrana baktigin zama n orda demir olfugu barlar anlasiliyor.  Tuglayida bu sekilde silebilirsin.  Sadece birdusunce saygilar

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2017, 00:26:25 »
https://www.manualslib.com/manual/764136/Garrett-Euro-Ace.html?page=7#manual

muco35 buraya bak burada kullanma kılavuzu var ingilizce çözemezsen türkçeye çevir az çok işini görür.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2017, 09:07:41 »
Kardeşim Türkiye'deki distribütörünü ara sor durumu anlat en iyi cevabı o verir.

Burada nasıl delta pulse serilerine karadağ usta cevap veriyorsa, onlar da kendi ürünlerine cevap vermek zorundalar. Sorununun çözümü için firmasıyla görüşmen faydalı olacaktır.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı muco35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2017, 09:37:21 »
Ürünün normalde küp ya da tuğla algılayıp algılamadığını bilmiyorum. Eğer normalde algılamıyor ve sizdeki ürün algılıyor ise bobininizn kalibrasyonu bozulmuş olabilir.

kalibrasyonun bozuk olduğunu nasıl anlarız. bozuksada nasıl düzeltiriz ustam

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2017, 16:42:47 »
Kardes cihazinizorjinal amerikanmi onu bilmen lazim bunun taklitide varms. Taklit dedigim malesya uretimi not bu bilgi arastirma sonucu kulaktan dugmadir orjinal olup olmadigini gaeret tin seri numarasiyla ogrenebilirsin ben konyrol ettim orjiinal saygilar

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2017, 17:00:04 »
Seri numarasiyla garretiin sitesinden orjinal olup olmadigini ogrenebilirsin saygilar

Çevrimdışı densis

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #12 : 21 Eylül 2017, 18:49:33 »
Garret Euro Ace ilk makinamdı, bir heyecanla çıkar arazide her yere öterdi az kazdırmadı orayı burayı

Çevrimdışı ayhan37

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2018, 20:48:32 »

cihazınız orjinalse kesinlikle minerale ötmez 2 yıldır kullanıyorum taktıgınız nell başlık uyumlu olmayabilir büyük ihtimalle orjinal başlıgını tak öyle dolaş aten bu cihazın 2. elini bulamazsın alan herkes memnun satmaz tek sıkıntı tabanca mermileri başka sıkıntı yok