Gönderen Konu: DEDEKTÖR İNCELEMELERİ.  (Okunma sayısı 2750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
DEDEKTÖR İNCELEMELERİ.
« : 16 Haziran 2017, 00:32:08 »
  Herkese merhabalar.Bu başlık altında piyasada bulunan ve elimize geçen dedektörlerin incelemesi yapılacaktır.
Amaç kullanıcılara tarafsız ve doğru bilgiler vererek,doğru dedektörün seçiminin yapılmasını sağlamaktır.

KURALLAR:
hiç bir firmanın ürünü doğrudan hedef alınarak karalanıp kötülenerek ticari faliyetlerine darbe vurulamaz.
dedektörler hakkında yapılan görüşler ve yorumlar.yazıyı yazan kullanıcılara aittir kimseyi bağlamaz.
firma sahiplerinin buradaki yorumlara küfürlü sataşmaları ve konuyu tartışma alanına çevirmelerine müsade edilmeyecek silinecektir.Yanlızca yapılan yanlış yorumlara düzeltici bilgiler vermeleri durumunda,yazı kalacak kendilerine teşekkür edilecektir.

dedektörler teknik özellikleri ve arazi performansları incelenerek sunulacaktır.
Ayrıca kullanıcı rahatlığı bakımından dedektörlerin ergonomisi incelenecek beş yıldız üzerinden puan verilecektir.

arkadaşların katkılarını bekliyorum.herkese iyi çalışmalar.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: DEDEKTÖR İNCELEMELERİ.
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2017, 01:00:08 »
Ben de bu konuda size destek olabilirim elimde çok farklı cihazlar var hepsiyle ayrı ayrı test edip bağımsız bir şekilde elimizden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım güzel bir konu olmuş katılım ve talep arttıkça güzel bir konu olabilir

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2017, 01:20:20 »
  Mehdi06 katkılarını beklerim. beğendiğin için sağol.Ayrıca karadağ bu konuyu bir alt başlık altında toplarsa çok daha güzel olur.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2017, 01:32:46 »
İsabetli bir konu olmuş.Bolum içersinde yeni bir başlık ile daha görünür ve ulaşılır olur.Pi,vlf gibi alt basliklarda zenginlesir.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2017, 10:37:08 »
Bu konuyu konu değilde bir bölüm yapıp incelenen her dedektörü bir konu yapmak lazım bence.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2017, 00:08:31 »
 Onur600 beğendiğin için sağol.Karadağ bölüm yapman daha iyi olur.ben bir dedektör için hazırlık  yapıyorum.