Gönderen Konu: enteresaan  (Okunma sayısı 3477 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
enteresaan
« : 17 Nisan 2017, 20:40:05 »
Haber gerçek mi bilmem ama.. Çook eskilerden kalan hiyerogliflerdeki çizimlerin şuanda keşfedilenlerle benzerliği şaşırtıcı. İlgi alanında astronomi de var bu arada
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
Ynt: enteresaan
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2017, 20:48:42 »
Şu siteyi bir inceleyin isterseniz...
http://www.sitchiniswrong.com

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2017, 22:11:27 »
eyvallah ustam. sitchin kelimesi yanlış hatırlamıyorsam kuran da da geçiyor.. ortaya çıkmasını istemedikleri herşeyi gizliyorlar ...dmt diye bi madde var.. mevlana nın kovalarla içtim ama onların yudum yudum içtiğini yakalayamadım dediği ve tabiri caizse fasulye kadar cenin e uzuvların oluşmasını sağlayan hormon.. ve sadece anne karnında oluyor.. zamanında bu kaynak her ortamdan anında kaldırılıp siliniyordu.. bilmediğimiz çok şey var.. vardır yoktur diye tartışılır.. ama araştırmak da güzel.. saygılar ustam..

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2017, 23:27:20 »
Araştırmak güzelde, sıkı bir tenakuz ile kritik seçicilik çok önemli burada.Zacharia sitchin'in kitaplarınıda okuyun, eleştirileride okuyun.Çok büyük bir emek ürünü kitaplar hiç şüphesiz.Birçok şey katıyor insana ama sümerlerdeki tabletlerde, çevirilerdeki hatalardan tutta, isabetsiz tespitler, dayanaksız teorilere kadar birçok ayıklanacak konu ile birlikte bilgiler yığını olarak kendinizi kaptırmadan okursanız kendinizce ihtiyaçınız olan bilgiyi alırsınız.Teoriyi hepten reddetmek yanlış olur.Ama bazı konular var ki inanmasıda reddetmesi de çok zor.Başka alternatif fikirler tatmin etmiyor insanı çünkü sitchin'nin birçok hipotezi doğruluğu yüksek ihtimaller dahilinde.O yüzden sizi sitchin'in kitaplarından uzaklaştırmak istemem bilakis kendi kitaplarından okuyarak birinci elden tetkik edin.Bence buna değer...

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2017, 00:04:33 »
az önce pc de birkaç sayfanın çevirisine baktım.  evde net yok ama araştıracağım ustam. teşekkür ederim. saygılar ustam.

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2017, 16:29:44 »
Daha neler çıkacak.