Gönderen Konu: arkadasşlar yardıma ihtiyacım var kral mezarı sanıyorum ama bulamıyorum  (Okunma sayısı 11956 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Öm65r

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Taş doğala benziyor.fakat işaret mantığı zaten işaretlerin doğal ortama uydurarak gizlemek.göze çarpan bir işaret yoksa büyük kayalarda boşluk tespiti yapabilirsin.sanki o derenin ucundaki kaya mezar veya mahsen yapmaya uygun.horasanla kapanmış olabilir.taşlarda renk değişimi olan yerlere dikkatli bak.

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
buda karşı kayadan resim
Simdi bu en alttaki resmim sag tarafini cekermisin ayrica kral mezari var derken neye dayanarak kral.mezari var diyorsun ben kral mezari olacak bir bulguyu goremedim sadce bir insan yuzu var gibi dogal olup olmadigini reeimden anlayamdim gozleriyle insani yok edecek gibi gizemini saklamis ama senin o kayalrda bisey yok bilesin gordugum kadariyla yer tespiti yapsak bile seni aşar be ustam sana baya sıkıntı olur

grasviti
Yani yanlis anlama arkadasim daha once dedigim gibi dogal olup olmadigini resimden pek anlayamadim.hani diyelim.ki el yapimi zamnla tahriş olmuş sade yuz ne tarafa bakiyorsa ordaki tepede bir işaret ara tekrar soyluyorum eger bu yuz el yapimiysa bu zor bir calisma kardesim seni cok ama cok zorlar yani anliyacagin kolay mal degil

grasviti

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
grasviti sonunda çözdüm sanıyorum

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2017, 14:29:18 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Arkadaşlar

1 insan suratı karşıya bakıyordu ve baktığı kısma gittim oradan baktım ve sivri bir kaya ve ucu bir tepenin  hafif düz olan yere denk geliyor.

2 düzlükten tepede duran kayayı çektim ve deve sureti  belirdi  ve  hafif düzlüğe bakıyor 
3 sizce kaç metrede dir

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
bu lafima kizmayin ama bence dogal

Niye kızzınlar ki mehdi mezarla falan alakası yok zaten arkadaş kendini boşa yorar uğraşmasına gerek yok

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
kızcak bir şey yok bence doğal değil

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
birde tek ben mi deveye benzetiyorum

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
paintde çizmeye çalıştım

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Pek benzemiyor yakin cekim varmi

grasviti

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
iki resim yukarıda grasviti

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Dogal kardesim

grasviti

Çevrimdışı poliksi

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Poliksi dostum Eğer doğal ise doğanın  güzel simetrik ve  görsel eseri sayılabilir çünkü aynı yöne bakan iki yüz var gibi algılanıyor. Ama doğalda olmayabilir yani bir  çalışma yapılmış gibide görünüyor belkide doğal olaylardan fazla aşınmıştır. Kendini harap etmeden yüzeysel çalışmalar yapabilir ve araştırabilirsin neyin ne olduğunu asla bilemeyiz.

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Soyle diyelim bize gore dogal olanlar bazen yipranma payindan el yapimi olsa bile dogal gorulebilir sen cihaz yada iyi bir cubuk v.s kullanan bir arkadasin varsa bak simdi ozellikle sunlara dikkat et kayalarda murc izi traşlanmis kaya yuvarlak sunu canagi farkli bir işaret bitki otrusunde zeminlerde yesillik olan kisimda bir kismi kuruluk micirlar tumseklik çokuntu bunlardan biri varsa ve bunlardan birini buldugun yerde yakin civarinda dere su kaynagi tarla varsa dotografla kardesim ama hem.uzak cekimden al ayni  bolgeyi hem yakin cekimden yakinlastirdigimiz zaman bulgulari  bozmasin buyutunce netce bakalim.

grasviti

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Poliksi dostum deveyi ne yaptın araştırdınmı?