Gönderen Konu: Forumun birinde gordum gulmemek elde degil allttakinim tipine bir bakarmisiniz :)) şaka bir ya  (Okunma sayısı 2198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı grasviti

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com

Bahaneye bak gömdüğüz patatesleri cikarmaya geldik :)

grasviti

Çevrimdışı durmaz

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
Ynt: Forumun birinde gordum gulmemek elde degil .
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2017, 09:17:46 »
1 çuval patates götürüp patates gömeceğiz deselerdi daha mantıklı olurdu.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Bunu haber sitelerinde görmüştüm :) Patates de değişik bahane :)
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı grasviti

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Aynenen  adamin bakışına bittim :) birde odanin içinde :)

grasviti

Çevrimdışı VENOM

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
yanıt
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2017, 21:24:46 »
Ustam bu haber dünya da sadece Milas ta çıkarılan diaspor kristali haberi. Doğal taşları da kültürel miraslara dahil edecekler nerdeyse
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı BERK

• Moderator
  • Yüzbaşı
Başa gelmeyince durumun vahamiyeti pekte anlaşılmaz .Kolluk kuvveti tutanağını tutar, savcı/nöbetci savcıya kolluk kuvvetlerinin nezatinde yollanırsın .Savcı bi tipine bide yaptığın içraata bakar çıkartır seni  hekim amcanın karşısına .Hastalığına bakar yaz kızım der şu şu maddelerden şu şu karın ağrısından 3,5 -5 yıl arasında bir istirahat.Birde bakmışsın kodestesin ak olan kara olmuş.

O yukarıda oturan şahsın masumane oturuşu bulunduğu çıkmazın içine verdiği acıyı ona o anda sormak lazım

Çevrimdışı onur600

• Moderator
  • Albay
  • ne çektin be...
Boyle bir duruma dustus biri olarak soyleyeyim tarifi imkansiz bir miyde kirampi gecirilen bir an bu.
Sanki ucunda olum varmis gibi hayatin gozunun onunden akip gittigini resmen izliyorsun.
Gecenin bir vakti etrafimizi sarmislar,biz muhabbet ve hayal icerisinde calisirken;aslinda tamamen masumane kimseye zarar vermeden.Daha bir mezar icindeki kemigi dahi yerinden kipirdatmadik
Cihazla tara geri kapa prensibi.Hatta cam bilezikleri bile almadan.Almaya kiyamadan
Kimbilir ne hatirasi vardir diye...
Tabi bu durumu kolluga veya savciya izah edemezsin.Butun faili mechul kazilari sana yikmaya calisirlar...
Cok sindiyen iclerine baliklama daldim.Zor sanattir bu is ama deger mi deger o macaraya.Ev ahalisi sorar noldu diye,tamam yarin sonuca ulasiyoz diye gecistirmeler.Evdeki kolluk kuvvetide ayri bir sorun iste;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı grasviti

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
ALLAH bu durumla kimseyi karşilaştirmasin.dediginiz gini ecel teri dokersin o an ama adamlari savci serberst birakmis

grasviti

Çevrimdışı durmaz

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
Ynt: Forumun birinde gordum gulmemek elde degil
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2017, 08:52:55 »
Arkadaşlar 8-9 yıl önce klasik delta pulseyi denemek için hisar dediğimiz yere gitmeye karar verdik.
Maksat hem gezme hem deneme olsun. Aracla gidelim,bahçelerin olduğu yere bırakıp ordan geçeriz diye düşündük.
Tam bahçelerin olduğu yere vardık park yeri arıyoruz,bir baktık arkada jandarma. Bir an panikledik fakat cihazı çıkarmamıştık.
Jandarma yanımıza gelip hayırdır gençler ne arıyorsunuz dedi. Biz bir birimize bakıyoruz ne diyeceğiz diye.
Sonra buralı olduğumuzu bahçeye geldiğimizi söyledik. Hepimize bir baktı, içinden bunlar gariban köylü diye düşündü her halde tamam dedi.
O günden sonra deneme için bile gitsem aklıma gelir.10 dk daha geç gelselerdi biz çihazla deneme yapacaktık. O zaman ne diyecektik.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Bu yaz benim de başıma ilginç bişey geldmişti. Bizim test arazisinde fidan motoru ile delik açıyorum. Amacım 150cm ye toplu para koymak. Arazi açık. Videolardan bilirsiniz zaten. Kurban bayramının 4. günü. Millet evde olduğundan ve bölgedeki sote yer bizim test arazisinin etrafı olduğundan kısa sürede arabalarla alkol almak için gelenler etrafı doldurdu ve bizi gören yarı ayık şekilde yanımızda bitti. Bir anda 20-25 kişi oldular :) Peşine de polis. Ekipdeki arkadaşlar doğal olarak 20-25 kişilik bir ekiple kazı yapılıyor sanmışlar :) Daha sonra işi anladılar ama bizim için de ekipdeki arkadaşlar için de değişik bir tecrübe oldu :)

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı durmaz

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
Ynt: Forumun birinde gordum gulmemek elde degil.
« Yanıtla #10 : 18 Şubat 2017, 10:11:10 »
Usta yanınızda bir kaç fidan götürseydiniz. :D

Çevrimdışı grasviti

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Bizim milletimiz cok meraklidir hemen başina üşüşürler :)

grasviti

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Usta yanınızda bir kaç fidan götürseydiniz. :D

Memur arkadaşları zaten tanıyoruz. Biz test yaparken zaman zaman selamlaşıyoruz. Bazen sohbet ediyoruz. Ama manzarayı bir düşüsenize 20-25 kişi öbek olmuş :)

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Çevrimdışı grasviti

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
:))) allahtan taniyordunuz ya tanimsaydiniz aldiklari gibi karkol :) anlat anlata bilirsen

grasviti

Çevrimdışı human

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com

Çevrimdışı türkelli

• Söz Sahibi
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Yurdumun insanı iyidir aslında hüseyinimize bişey olursa yardımımız dokunur diye gelmiştirler yalnız bizim sarhoşumuz bayramda pek içmez hüseyin usta ekibi toplamış kazı yapacaktı amma polisi görünce tevekelliğe vurdu galiba sanursam :D