Gönderen Konu: El yapımı dedektör kullanımı yasal boyutu  (Okunma sayısı 23615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aykurtelektronik

• Yüzbaşı
  • merhaba
Ynt: El yapımı dedektör kullanımı yasal boyutu
« Yanıtla #20 : 05 Aralık 2011, 08:54:14 »
arkadaşlar anlatmak istediğim şu (anlatmak isteğim sosyal yaşantınız alt üst olur huzurunuz kaçar  birde maddi olarak bunalıma girersiniz kısacası huzurunuz kaçarrrr ) ben armayın ndemiyorum arayın ama öyle alel usul ol orta asla aramayın bu işte arkadaşlarınızı seçerken çok dikkatli olun güvenilir olsun arama esnasında gözcüleriniz olsun ucuz telsizler var onlardan alın uzakta dursunlar birisi gelir se haber versin yoksa huzrda kaçar moralinde bozulur mahkeme mahkeme sürünürsün değermi tedbir almak çok iyidir kalp kırmış isem özür dilerim saygılar sevgiler

Çevrimdışı elsidi

• Yüzbaşı
« Yanıtla #21 : 20 Aralık 2011, 20:19:00 »
Merhaba
Başımdan geçen olayı sizlere aynen aktarıyorum Üç ay önce el yapımı dedektörümü şehir dışına çıkıp
kontrol edeyim dedim çıktığım yer hesapta sota bir yer. Oraya genellikle birasını alıp kafasını dinlemeye
gelenler olur, sadece ben dedektör denemeye geldim. Zaten içki kullanmıyorum Dedektörüm kutulanmamış
vaziyette aküyü krokodil kablolarla tutturdum sadece başlık ve plaket var, o şekilde denemelerimi yapıyordum
sık sık etrafı kolaçan ediyorum sözde, dalmışım, bir baktım polis arabası yanımda hemen hüviyetimi istediler
bir yerlerle konuştular ne yaptığımı sordular bende hobi olarak bununla uğraştığımı söyledim dedektörümün
başlığını deniz tutkalı ile yapmıştım dikkatini deniz tutkalı çekmiş olacak'ki bu nedir dediler deniz tut.dedim
ve olay yerinden ayrıldılar.
Bitmedi üç ay sonra tabii ben dedektörümü tam tekmil arazide arayacak şekle getirdim bu sefer daha tedbirli
olmak için daha uzağa gittim arıyorum baktım uzaktan polis arabası geliyor, hemen alel acele dedektörü arabanın
bagajına koydum, gene ne yaptığımı sordular töngel (muşmula)aradığımı söyledim uzaktan görmüş olacaklarki
bagaja ne koyduğumu sordular bende dedektör koydum dedim aç bagajı açtım gene dedektörün kafasına
takıldılar bana'da yardımcı oluyorlar buraya dedektörün ne kadar derine çektiğini kontrole geldin değilmi dediler
evet dedim tamam dediler gittiler.Yorum sizin arkadaşlar.Saygılar

sahinzzr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 20 Aralık 2011, 23:45:47 »
sa gardaslarım size şunu diyebilirim definenin bu ülkemizde serbest olması emin olun ki bir hayalden başka birşey değil geçmişte yasaktı ama cezası azdı şimdi dahada ağırlaştırıldı bundan sonra dahada ağırlaştırılacak emin olabilirsiniz bu olayların hepsi derin bağlantıların bir ürünü define deyip geçmeyin dünyada hiç bir yer yoktur ki bizim topraklarımız kadar bu konuda zengin olsun yüce  MEVLAM öyle bolluk bahşetmiş ki faydalanılmasına imkan tanınmıyor tabi bu konuyu diğerleri bizden iyi biliyorlar ve araştırmalarını radarla yapıyorlar size bir örnek vereyim kırşehirde japonların kazı çalışmaları var ve halen devam ediyor yaklaşık 5 yıl oldu 100m2 alanla başladılar şu an bir köy büyüklüğünde alana yayıldılar çevresi çitlerle çevrili giriş çıkışlar üst araması yapılarak oluyor şimdi soruyorum size bu devlet  bu kanunlar kimin için yapılıyor risksiz hiçbirşey yoktur emeğinde karşılığı olmalıdır ALLAH yardımcımız ve yardımcınız olsun devam yılmak yok :) :) :)

Çevrimdışı dekoratör

• Yüzbaşı
« Yanıtla #23 : 13 Mart 2012, 23:01:22 »
iptal.
Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklal timsali olmuş bir milletiz.
Tam bağımsızlık denildiği zaman, doğal, siyasal, mali, adli, askeri, kültürel ve her alanda tam bağımsızlık anlaşılır.
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.(M.Kemal ATATÜRK)