Gönderen Konu: Delta VLF  (Okunma sayısı 63117 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta VLF
« Yanıtla #20 : 04 Eylül 2016, 19:21:22 »
 :D
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2016, 23:06:11 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #21 : 04 Eylül 2016, 22:04:22 »

Çevrimdışı kara1453

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #22 : 05 Eylül 2016, 03:39:49 »
yakında two box ta  yaparsınız-hayırlı  satışlar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2016, 05:45:00 »
:)

two box ne ki

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2016, 05:53:05 »
Ustam zaten bu gidişle hızına yetişemeyip evde kuş beslemeye başlayıp onlarla ilgileneceğim
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı kara1453

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #25 : 06 Eylül 2016, 05:59:40 »
:)

two box ne ki
fişher gemini tipi cihaz

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #26 : 06 Eylül 2016, 06:41:36 »
ben neler kaçırmışım öle   O0     süpersin   hüseyin bey 
hayırlı olsun

bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #27 : 07 Eylül 2016, 00:39:42 »

Çevrimdışı mguleryuz

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #28 : 07 Eylül 2016, 02:07:05 »
ustam sürekli yenisini üretmek yerine  aynı cihazın sınırlarını zorlayıp dahada iyileştirmeye çalışsanız bence  daha mantıklı dimi

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #29 : 07 Eylül 2016, 02:18:02 »
ustam sürekli yenisini üretmek yerine  aynı cihazın sınırlarını zorlayıp dahada iyileştirmeye çalışsanız bence  daha mantıklı dimi

Çıkan her model zaten kendi sınıfında sınırları zorluyor :)

Çevrimdışı mustafacosgun

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #30 : 07 Eylül 2016, 02:49:26 »
Alet demiri de görse farklı ses verse  daha iyi olur,parazit artsa bile derinlik ayarı olsa ...Test videolarında 1TL  ve metre kullanılırsa ortak ölçümüz olabilir.Bizim buradakilerin ortak fikri.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #31 : 07 Eylül 2016, 05:20:19 »
Alet demiri de görse farklı ses verse  daha iyi olur,parazit artsa bile derinlik ayarı olsa ...Test videolarında 1TL  ve metre kullanılırsa ortak ölçümüz olabilir.Bizim buradakilerin ortak fikri.

Dediğiniz gibi bir ürünü 2. bir model olarak yapacağım. Siz daha çok işe hakim kullanıcılar için istemişsiniz. Bu daha çok yeni başlayan, yada uğraşmak istemeyenler için.

Çevrimdışı serkan.mg

• Yüzbaşı
« Yanıtla #32 : 07 Eylül 2016, 10:48:42 »
müsade ederseniz bende her ne kadar uzman olmasamda şahsi fikrimi söylemek isterim.
cihaz basit ve kullanışlı olmuş yani cihaz kullanma konusunda acemi olan arkadaşlar için harika başlığı tak aç yürü bu kadar basit
eğer aşağıda değerli bi metal varsa bak yoksa devam zaten amaçta bu değilmi değerli bişeyler bulabilmek
iyi çalışmalar
saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #33 : 07 Eylül 2016, 12:32:55 »
müsade ederseniz bende her ne kadar uzman olmasamda şahsi fikrimi söylemek isterim.
cihaz basit ve kullanışlı olmuş yani cihaz kullanma konusunda acemi olan arkadaşlar için harika başlığı tak aç yürü bu kadar basit
eğer aşağıda değerli bi metal varsa bak yoksa devam zaten amaçta bu değilmi değerli bişeyler bulabilmek
iyi çalışmalar
saygılar
Bu modelde amaç da tam olarak bu. Aç ara sıfır ayar. Tepki aldığında kaz.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #34 : 07 Eylül 2016, 15:53:34 »
Kazma aparati hediyelimi bu modelde
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #35 : 07 Eylül 2016, 16:42:36 »

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #36 : 07 Eylül 2016, 23:07:33 »
Çok ama çok basit yapılı olmuş tektekçilerin beklentilerini karşılamaz ama yeni cihaz kullanıcıları için ideal.Boş zamanlarını değerlendirir ama benim kanaatimce toprak ayarı veya otomatik toprak ayar arası geçiş sens ayırım potu gibi eklenirse profesyonel kullanıcılarında tercihi olabilir hem yeni kullanıcılar içinde daha ilerisini de düşünmüş olursunuz başka vlf cihaz arayışlarına girmez ben böyle bir cihaz bekliyorum açıkçası karadağ usta senden.Ha yine aç ara imkanı olsun ama diğer ayarlarıda kullanıcıya hakim olacak şekilde kullanıma sunulmalı.Pulse cihazlarda tektekçilik çok geliştirilsede bence vlf her daim ağırlığını koruyacaktır yine ihtiyaç olacaktır benim için böyle açıkçası...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #37 : 08 Eylül 2016, 00:59:27 »
Çok ama çok basit yapılı olmuş tektekçilerin beklentilerini karşılamaz ama yeni cihaz kullanıcıları için ideal.Boş zamanlarını değerlendirir ama benim kanaatimce toprak ayarı veya otomatik toprak ayar arası geçiş sens ayırım potu gibi eklenirse profesyonel kullanıcılarında tercihi olabilir hem yeni kullanıcılar içinde daha ilerisini de düşünmüş olursunuz başka vlf cihaz arayışlarına girmez ben böyle bir cihaz bekliyorum açıkçası karadağ usta senden.Ha yine aç ara imkanı olsun ama diğer ayarlarıda kullanıcıya hakim olacak şekilde kullanıma sunulmalı.Pulse cihazlarda tektekçilik çok geliştirilsede bence vlf her daim ağırlığını koruyacaktır yine ihtiyaç olacaktır benim için böyle açıkçası...

Yeni cihaz arayışına girmezler emin olabilirsiniz. Birkez kullansanız böyle yazmazdınız. Öte yandan peki telefonda bunun en iyi ayarı nedir söyle onu ayarlayalım kalsın başka ayar yapmayalım diyenleri ne yapacağız :) Kullanıcıların %80 i bu durumda. İleri sizin dediğiniz gibi bir model de yapacağım. Ama bence o konuda da IB varken çok da gerek kalmayabilir.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2016, 01:04:07 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #38 : 08 Eylül 2016, 12:45:20 »

Yeni cihaz arayışına girmezler emin olabilirsiniz. Birkez kullansanız böyle yazmazdınız. Öte yandan peki telefonda bunun en iyi ayarı nedir söyle onu ayarlayalım kalsın başka ayar yapmayalım diyenleri ne yapacağız :) Kullanıcıların %80 i bu durumda. İleri sizin dediğiniz gibi bir model de yapacağım. Ama bence o konuda da IB varken çok da gerek kalmayabilir.
Olsun usta pro vlf'de olsun vlf vazgeçilmezdir hep ihtiyaç olacaktır bu pro cihazdada aç ve yürü sistemi koyun daha önceki mesajımda belirttiğim gibi.Herkeze hitap edebilen bir cihaz olsun saygılar...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #39 : 08 Eylül 2016, 23:07:48 »
Arkadaşlar ilk mesaja kullanım klavuzu ekledim.