Gönderen Konu: Bilinen bir mali anlamamak yer değiştirme olayı  (Okunma sayısı 8375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Bilinen bir mali anlamamak yer değiştirme olayı
« : 16 Ağustos 2016, 18:26:26 »
Slm arkadaşlar nokta atışı yapılmış mal belli ama kazinca dedektör başka köşede otmeye başlıyor orayı kazinca başka köşede örtüyor ilk denemede tek noktada öten  dedektör kazinca başka yerde ötüyor bu alan bir eski bir ahir30 35 m2 bilan içinde köşe kapmaca oyunu z  sizce ne olabilir .bazı büyükler hoca işi bu iş diyorlar hiç başına gelen oldumu böyle bi olay yardım ederseniz sevinirim saygılar

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Bilinen bir mali anlamamak yer değiştirme olayı
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2016, 19:34:32 »
Kullanılan dedektörlerin küçük başlıklarda bazı yerleri daha hassastır, büyük başlıklarda ise metal yüzeye yakın ise boruların olduğu yerden derinde ise merkezden çeker. Öncelikle bunlara dikkat ederek kontrol yapmalısın. Mümkünse her yeri aynı başlıkla ve küçük başlıkla tarama yap. Yani kare başlık kullanma belki duvar içinde falan da metal olabilir bilmeden oralara ötebilir. Ben bile bütün bu çıkmazları bildiğim halde, metal dedektörü bir yolda kontrol esnasında kafayı yedi çalışmadı, yoldan uzaklaştım çalışmaya başladı tekrar çıktım aynı noktaya cihaz gene kafayı yedi geçici arıza yaptı. Yerleşimden çok uzak elektriksel alanlardan çok uzak bir yer. Sebebini anlayamadım. Ama bu tür yerler olabiliyor, bu tür yerler dinsel yaklaşımdan çok bilimsel yaklaşmak doğru olur. Her müslüman hocadır zaten. Ama alimlik başkadır. Nas ve felak biliyorsan veya ayetel kursi biliyorsan inanarak ve takvayla okuyorsan hacıya hocaya ihtiyaç duymazsın saygılarımla.

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2016, 20:17:04 »
Ankebut Usta teşekkürler çok şükür duaları n hepsini biliyorum ama 3 harfliler in yer değiştirme gibi bi olayı olamaz demi büyük bi abimiz böyle değince tereddüt de kaldik

Çevrimdışı ckaya

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2016, 21:05:18 »
Ankebut Usta teşekkürler çok şükür duaları n hepsini biliyorum ama 3 harfliler in yer değiştirme gibi bi olayı olamaz demi büyük bi abimiz böyle değince tereddüt de kaldik

3 harfliler, yer değiştirme, tılsım gibi şeylere inanmıyorum. sonuçta dünya çapında binlerce arkeolog var onlar neden bunlarla karşılaşmıyor?

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2016, 21:33:45 »
Üç harfliler derken cin mi demek istiyorsunuz. ;D CİN
Tek yaratıcılı dinlerin ve diğer bir çok dinlerin özünde CİN vardır. inkar edilemez, İslam inancı taşıyan her birey inanmak zorundadır. Ama cinlerin definelere etkisi tartışılabilir. Bazı defineler cinlerle ilgili büyüler yapılarak veya kişiye halüsünasyonlar göstererek değişik formlara bürünebilir. Defineler ayrıca gizli yani sessiz sakin mekanlara saklanırlar bu yerlerde cinlerin ikamet yerleri olması ve çakışmaları normaldir. Ama define bulamama işinide onlara mal etmek her halde doğru bir yol değildir. :D
Arkeologların veya bu tarz işlerle uğraşanların bu tür olaylara rastlamadıkları eksik bilgidir. tarihi her ne olursa olsun ister eser, ister koleksiyor, ister tablo biriktirsin, ister yapı kazsınlar ister eski yapıları tadilat yapsınlar. En çok doğa üstü olaylarla bu kişiler karşılaşmaktadırlar ama türlü sebepler yüzünden açıklayamazlar.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2016, 21:34:59 »
Kuran-ı kerim de geçen bizzat ayetlerle cinlerin varlığı sabittir
zariyat suresi 56. ayet "Ben cinleri ve insanları yanlız bana kulluk etsinler diye yarattım"
bu ayeti kerimede cinlerin varlığı kanıtlanmaktadır ayriyeten cin suresi inmiştir.
cinlerin cisimleri hareket etirebilmeleri oldukça zor bir durumdur ama yapamadıklarını söylemekde yanlışdır Hz süleyman as zamanında belkıs ın tahtını bir cin yerinden kalkmadan getire bileceğini söylemiştir. buda demek oluyorki cinlerde cisimleri hareket ettirebilirler ama çok nadir bir olaydır geçipde kovalamaca oynatmaz bence ama fitne ve vesvese verir seni yanılta bilir ama senin olayında cin lerin olduklarını sanmıyorum eğer şüphen varsa ahırın içinde 7 defa ayetel kürsi oku ve o alanı çevir Allahın izniyle vesfese veremezler ve insan oğlunun cinlerden üstün olduğunu unutma korkma hiç birşey olmaz ama bana sorarsan ahırda cinlerle alakalı değilde başka işler var gibi sinyalin net olduğundan emin olmadan çalışma yapma toprağa başlığı yaklaştırma havada tut gece değil gündüz çalış
Saygılar

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2016, 22:18:32 »
Teşekkürler arkadaşlar bu akşam herkes burda galiba

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2016, 22:34:48 »
Sizlere sahsen yasadigim bir olayi anlatmak istiyorum.Detayina fazla girmeden,kimseyi korkutmadan.
Cinler cisimleri hareket ettirebiliyor bunu bizzat yasadim ve hatta cinle fiziki temasta bulundum.Cin elini sirtima dokundurmak suretiyle oldu bu olay.
Bu bahsettigim olayin define vb.bir islede alakasi yoktu.Sadece ben onlarin mekan olarak sahiplendikleri bir evde idim.Bu olayi bir kac kez tekrar yasadim.Anlattigim kisilerin urperdiklerini gozlerinden okuyabiliyordum.
Danistigim hocalar ise seni oradan uzaklastirmak istemisler dedi...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı human

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2017, 12:31:55 »
Hiç denk gelmedim ilginç.

Çevrimdışı ekol71

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2017, 13:11:22 »
Cinler altın tarzi parlayan şeylerden etkileniyormus anlatanlara gore bunlari insanlar bulacagi sirada ya insanlari bi sekilde korkutuyorlar yada 1 defaya mahsus 200 metre civarinda baska bir yere tasiyorlarmis allah kimseyi karsilastirmasin

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2017, 14:26:18 »
Kullanılan dedektörlerin küçük başlıklarda bazı yerleri daha hassastır, büyük başlıklarda ise metal yüzeye yakın ise boruların olduğu yerden derinde ise merkezden çeker. Öncelikle bunlara dikkat ederek kontrol yapmalısın. Mümkünse her yeri aynı başlıkla ve küçük başlıkla tarama yap. Yani kare başlık kullanma belki duvar içinde falan da metal olabilir bilmeden oralara ötebilir. Ben bile bütün bu çıkmazları bildiğim halde, metal dedektörü bir yolda kontrol esnasında kafayı yedi çalışmadı, yoldan uzaklaştım çalışmaya başladı tekrar çıktım aynı noktaya cihaz gene kafayı yedi geçici arıza yaptı. Yerleşimden çok uzak elektriksel alanlardan çok uzak bir yer. Sebebini anlayamadım. Ama bu tür yerler olabiliyor, bu tür yerler dinsel yaklaşımdan çok bilimsel yaklaşmak doğru olur. Her müslüman hocadır zaten. Ama alimlik başkadır. Nas ve felak biliyorsan veya ayetel kursi biliyorsan inanarak ve takvayla okuyorsan hacıya hocaya ihtiyaç duymazsın saygılarımla.

Doğru tespit cinler insana zarar veremez kafir olanları ayrı onlar ellerinden gelse bi kaşık suda boğarlar onun için mevla silah olarak nas, felak ve ayetel kürsiyi inzal buyurmuş

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2017, 14:47:26 »
Cinler altın tarzi parlayan şeylerden etkileniyormus anlatanlara gore bunlari insanlar bulacagi sirada ya insanlari bi sekilde korkutuyorlar yada 1 defaya mahsus 200 metre civarinda baska bir yere tasiyorlarmis allah kimseyi karsilastirmasin

Her.gi bir eşyanın sahibi soyundan bir kimse kalmadı ise cinler sahipleniyorlar eşyayı genelde gece korkuturlar yer değiştirme olayı yok ustam cinler insanları korkutuyorlar hocayıda götürsen ona eşyayı kacırıyormuş gibi iz biraktırıyorlar hocada mal gitti diyor veya gurultu kopuyor sanki malın yeri degişiyormuş sanırsın benim başıma geldi dagın tepesinde kazıyoruz makinemiz yok hep öyle kazdık zaten neyse 2 m kare genişlettik 1 metre aşaya indik büyük kaya parcaları cıkmaya başladı havada yumuşak yaz günü gece 3 4 gibi 6 kişiyiz benim araba 100 metre ilerde kendi kendine 4 lüleri yakıyor arkadaşlar arabayı gördü hafiften yokladılar sonra bi gurultu koptu havada bulut yok ay var sıcak zaten güldür güldür kazma kürek oldugu yerde kaldı 2 kişi kaldık malzemeleri topluyoz arkadaşlar arabaya bir koşuyor görsen aklın durur sen sanırsın arkasından atlılar kovalıyor :D yani ustam korkutuyolar malzeme aynı kalıyor yer değiştirme olmuyor ama evdeki kendi kiyafetleri  bismillah siz durerse eşiniz veya siz birakirsanız kiyafetleri kullanıyolar veya eşyaları yada üzerlerine pisliyolar onun için bismillah mühürünü her zaman eşyalarımıza hayatımızda dilimizden allah kelamını düşürmememiz gerekiyor ehli sünnet yaşamalıyız ki Allah CC nasip ederse yer altından almayacağımız malzeme kalmaz EVELALLAH
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2017, 15:05:37 »

Doğru tespit cinler insana zarar veremez kafir olanları ayrı onlar ellerinden gelse bi kaşık suda boğarlar onun için mevla silah olarak nas, felak ve ayetel kürsiyi inzal buyurmuş

Müslüman bir insan günahkar ise namaz yok abdest yok kumar zina içki küfür vb işleri olsa cinler insanlara musallat olur zarar verir ALLAH CC izni ile sinüzit baş agrısı fazla uyku isteği tikler psikoloji bozuklukları kekemelik daha bir sürü hastalık bunlar musallattır illa carpılacak diye bir şey yoktur.
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2017, 17:21:35 »

Müslüman bir insan günahkar ise namaz yok abdest yok kumar zina içki küfür vb işleri olsa cinler insanlara musallat olur zarar verir ALLAH CC izni ile sinüzit baş agrısı fazla uyku isteği tikler psikoloji bozuklukları kekemelik daha bir sürü hastalık bunlar musallattır illa carpılacak diye bir şey yoktur.
müslüman günahkar olsa da Allah şeytan ve cinlerden korur hafazanallah öyle olmasa insanlara zarar vermek için öyle gelirlerki Allahın izniyle melikeyi kiram vardır onların zararını def eder

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2017, 18:26:53 »
Sizlere sahsen yasadigim bir olayi anlatmak istiyorum.Detayina fazla girmeden,kimseyi korkutmadan.
Cinler cisimleri hareket ettirebiliyor bunu bizzat yasadim ve hatta cinle fiziki temasta bulundum.Cin elini sirtima dokundurmak suretiyle oldu bu olay.
Bu bahsettigim olayin define vb.bir islede alakasi yoktu.Sadece ben onlarin mekan olarak sahiplendikleri bir evde idim.Bu olayi bir kac kez tekrar yasadim.Anlattigim kisilerin urperdiklerini gozlerinden okuyabiliyordum.
Danistigim hocalar ise seni oradan uzaklastirmak istemisler dedi...
onur ustam adama tövbe ettirir. Mazallah..arkadaşlarımı kovalayan yasak sürüsü varmış.. Kardeşim Allah seni inandırsın aslan kadar varlardı. Arabaya koştuk bindik hepsi kayboldu dedi. Bi tane daha var.
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
« Yanıtla #15 : 24 Mart 2017, 20:12:53 »

müslüman günahkar olsa da Allah şeytan ve cinlerden korur hafazanallah öyle olmasa insanlara zarar vermek için öyle gelirlerki Allahın izniyle melikeyi kiram vardır onların zararını def eder

müslümanın günahkar olmasının bir önemi yok aslında günahkar olmayanada musallat oluyorlar zarar veriyorlar tabi ben demiyorumki cin istedigini yapar ALLAH CC izin veriyor kulda okumaz ise zarar görüyor şimdi benim baldızımda musallat var üç tane cin musallat olmuşlar üçüde aşık benim baldızım müslüman elhamdülillah evlendi 3 ay evli kaldı boşandı şimdi evlenemiyor bazı musallatlar hastalık oluyor dediğim gibi baş agrısı sinüzit psikolojik sorunlar panik atak tik sinir kasılmaları kekemelik daha bir cok hastalık bunlar musallattır insanlara zarar verir tabi ALLAH CC izniyle zarar veriyor ALLAH CC belayi bize gönderiyor sen dersen ben ALLAHA sıgınırım bela sana ugramıyor yani KONY ustam musallat olma zarar verme gibi durumlar var zarar veremez diyemeyiz bizler ALLAH CC sıgınırsak zarar veremezler.

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #16 : 24 Mart 2017, 20:30:42 »
Murat ustam çok derin mevzu aslında bu iş hadisi şerif var ama tam olarak hatırlayamadım  özü şu eğer melaikeyi kiram insanları bir an boş bıraksın o Çin ve şeytan taifesi arılar insana nasıl çullanırsa onlarda öyle telden yazmak konuşalım dersen memnun olurum

müslümanın günahkar olmasının bir önemi yok aslında günahkar olmayanada musallat oluyorlar zarar veriyorlar tabi ben demiyorumki cin istedigini yapar ALLAH CC izin veriyor kulda okumaz ise zarar görüyor şimdi benim baldızımda musallat var üç tane cin musallat olmuşlar üçüde aşık benim baldızım müslüman elhamdülillah evlendi 3 ay evli kaldı boşandı şimdi evlenemiyor bazı musallatlar hastalık oluyor dediğim gibi baş agrısı sinüzit psikolojik sorunlar panik atak tik sinir kasılmaları kekemelik daha bir cok hastalık bunlar musallattır insanlara zarar verir tabi ALLAH CC izniyle zarar veriyor ALLAH CC belayi bize gönderiyor sen dersen ben ALLAHA sıgınırım bela sana ugramıyor yani KONY ustam musallat olma zarar verme gibi durumlar var zarar veremez diyemeyiz bizler ALLAH CC sıgınırsak zarar veremezler.

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #17 : 21 Ağustos 2017, 23:54:45 »

3 harfliler, yer değiştirme, tılsım gibi şeylere inanmıyorum. sonuçta dünya çapında binlerce arkeolog var onlar neden bunlarla karşılaşmıyor?

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #18 : 21 Ağustos 2017, 23:58:36 »
Cok dogru bir tespit ama gereken cevabi alamamissin.

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #19 : 22 Ağustos 2017, 08:18:53 »
Babil imparatorlugunun en ihtisamli zamanlari. Büyü ve büyücülük moda olmus Yüce Yaradan insanlari bu tarz seylerden korumak icin 2 tane insan suretinde melek görevlendirmis  Harut ile Marut. Bu iki melek görevlerini yapmayip insanlara Kara büyüyü ögretmistir.   M.s 5 yy da Peygamber Efendimiz döneminde bununla ilgili butun hersey kaybedilmistir
Mezapotamya bölgesinde bulunulan önemli mezarlarin hepsinde kara büyü vardir
Arkadas diyor ki dünyada o kadar arkeolog var bunlar neden karsilasmiyor diyor Avrupa olsun Amerika olsun adamlar büyünün ne oldugunu bilmiyor ki.

Sahsen ben definecilkte cinlere inanmiyorum bizim halkimiz abartmayi sever makinayi tuttuk 2 metre kazdik sinyal kayboldu daha sonra yanina tuttuk 1 metre kazdik sinyal yine kayboldu sonra yanina tuttuk abi bu nasil bisi...