Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1554672 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #1040 : 12 Temmuz 2016, 00:47:17 »
ustam yazılımda revizyon yaptında haberimizmi yok aşk olsun 200ma harika bende 400ma çekiyor yazılımı güncellemişken ayrım özelliğinide ekleseydin ustam

Ayrım derken 1. modda ses ile diyorsun sanırım. Onu da eklerim ama asıl cihazın hassasiyetini daha düşürmeyi ekleyeceğim. Kullananlardan çok derin diye şikayet geliyor derinliğin düşürülebilmesini isteyenler oluyor.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1041 : 12 Temmuz 2016, 01:28:27 »
ustam yazılımda revizyon yaptında haberimizmi yok aşk olsun 200ma harika bende 400ma çekiyor yazılımı güncellemişken ayrım özelliğinide ekleseydin ustam

Ayrım derken 1. modda ses ile diyorsun sanırım. Onu da eklerim ama asıl cihazın hassasiyetini daha düşürmeyi ekleyeceğim. Kullananlardan çok derin diye şikayet geliyor derinliğin düşürülebilmesini isteyenler oluyor.

Ustam vallah benim öyle bir talebim yoktur.
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1042 : 12 Temmuz 2016, 11:47:29 »
Hüseyin ustam kullanma kılavuzunda cihaza önce akü sonra bobin takılmalı yazıyor.Ben kullanırken hep tersini yapardım 3s de bu plasa özgü bir olaymı.Saygılar

Plusa özgü. Yazılım nedeni ile.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı YILDIRAY

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1043 : 12 Temmuz 2016, 12:32:18 »
200ma çekiyorsa mosfet nasıl geniş bir darpe gönderecek. geniş darpe gönderen mosfetlerde elleyince titrediğini hissetersin. arabayla 5ci vitesde 40km hızla gitmeye benzer bu olay

Çevrimdışı YILDIRAY

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1044 : 12 Temmuz 2016, 12:34:04 »
200ma çekiyorsa mosfet nasıl geniş bir darpe gönderecek. geniş darpe gönderen mosfetlerde elleyince titrediğini hissetersin. arabayla 5ci vitesde 40km hızla gitmeye benzer bu olay

Çevrimdışı cengiz001

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1045 : 12 Temmuz 2016, 13:03:08 »
Arkadaşlar bişey yazacağım ama kafama gözüme taş atmayın :) Zaten daha yeni morluklar geçiyor :)

Benim çektiğim son video var ya 1 metreden kola test videosu o yazılımı ben o videoda test ettim ve devre toplamda 200mA çekiyor :) 2,5 metrede de metal gömüp video çekip öyle yeni versiyon diyecektim ama madem konusu geçti yazayım dedim :)

Yani akü problemi ortadan kalkıyor :) Biraz daha sıksak pille kullanılacak :)
Usta biz bu versiyonu nasıl temin edebiliriz
İlim ile alim olunur. Adamlık zor mesele

Çevrimdışı cengiz001

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1046 : 12 Temmuz 2016, 13:05:20 »
İlerisi için yazılım güncelleme modu eklense ne güzel olur.
İlim ile alim olunur. Adamlık zor mesele

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1047 : 12 Temmuz 2016, 14:14:02 »
Hüseyin  usta suan arazideyim cihaz taşlarda ötüyor

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1048 : 12 Temmuz 2016, 15:01:32 »
Hüseyin  usta suan arazideyim cihaz taşlarda ötüyor

Mevzu taş ise açılın ben doktorum

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1049 : 12 Temmuz 2016, 16:00:29 »
Evde ötmuyor evet ama arazide heryerde ötüyor minarelli ola bilir ama 3 ve 4 . Modladada çalıştır dım bence sıkıntı bobinden ben yapamadım bobini  araziden bir çarpı gördüm alını falan hep kazdım bisey yok ama  makina ötüyor
Resmi ekliyeyim

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1050 : 12 Temmuz 2016, 16:03:51 »

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1051 : 12 Temmuz 2016, 16:14:13 »
Tabi simdu o halde degil heryere öttüğü icin maffettik heryeri :(

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1052 : 12 Temmuz 2016, 16:47:38 »

Biz iyiki de ilk yazılımı kullanıyoruz, derinliği fazla düşüremiyoruz. :) :) :)

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1053 : 12 Temmuz 2016, 17:02:53 »
Evde ötmuyor evet ama arazide heryerde ötüyor minarelli ola bilir ama 3 ve 4 . Modladada çalıştır dım bence sıkıntı bobinden ben yapamadım bobini  araziden bir çarpı gördüm alını falan hep kazdım bisey yok ama  makina ötüyor
Resmi ekliyeyim

Üstad çarpı deyip geçme ikinci bir çarpı ile ikisinin ortası.. Çarpının altı ve işaretin büyüklüğüne göre değişir. Çarpı işareti kandırmacası çok olan Bi işarettir.. Naçizane bölgeyi tekrar araştırın derim ikinci işaret olma ihtimali yüksek.. Arazinin elementli olup olmadığını taşlardan yine anlayabilirsiniz. Oksitlenme varsa toprak demir ihtiva esiyor demektir. Neodyum tutan ve sinyal veren taşlardan birisi. Diğerlerini akşama atarım..

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1054 : 12 Temmuz 2016, 17:11:17 »
Resmi ekliyeyim

Üstad çarpı deyip geçme ikinci bir çarpı ile ikisinin ortası.. Çarpının altı ve işaretin büyüklüğüne göre değişir. Çarpı işareti kandırmacası çok olan Bi işarettir.. Naçizane bölgeyi tekrar araştırın derim ikinci işaret olma ihtimali yüksek.. Arazinin elementli olup olmadığını taşlardan yine anlayabilirsiniz. Oksitlenme varsa toprak demir ihtiva esiyor demektir. Neodyum tutan ve sinyal veren taşlardan birisi. Diğerlerini akşama atarım..
Eski yunan yaşantılarında çok çıkıyor bu taştan tektekçiler iyi bilirler vlfler değerli diyor buna...

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1055 : 12 Temmuz 2016, 17:22:46 »
İçeriğinde ne var bilemiyoruz. Ama ben kristalleri için aldım. Farklı ve güzel bir taş..

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1056 : 12 Temmuz 2016, 17:24:34 »
Bu gölgede yunan olmaz bildigim kadarıyla ençok ermenilerin bölgesi burası yanlız anlamadıgım makina mütiş derinlik den cekiyor ama heryerde cekiyor eğriyi. BOZDUM büyük ihtimalde tirimpotu verirdigmde once susyor tune yapıyorum sonre zero yine baslıyor ötmeye heryere ötüyor bobini havaya kaldırdığımda susuyor:)

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1057 : 12 Temmuz 2016, 18:06:51 »
Bu gölgede yunan olmaz bildigim kadarıyla ençok ermenilerin bölgesi burası yanlız anlamadıgım makina mütiş derinlik den cekiyor ama heryerde cekiyor eğriyi. BOZDUM büyük ihtimalde tirimpotu verirdigmde once susyor tune yapıyorum sonre zero yine baslıyor ötmeye heryere ötüyor bobini havaya kaldırdığımda susuyor:)
50cm havada tune ve zero yapıp sesi dinleyin parazit yapıyor mu ötme var mı?Eğer yoksa toprak aşırı minerallidir tuğlalık bir yer olabilir.Zaten önemli olan bu tip yerlerde çalışabilmek!!!

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1058 : 12 Temmuz 2016, 18:18:37 »
keşke Geniş bi resmini cekseydim tuğla yok taşlı arazi söyle bi çizim yapayım sana

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1059 : 12 Temmuz 2016, 18:49:54 »
Ustam şansınız bol olsun.. Bölge de bişeyler olduğu kesin.. Ama balık