Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3637593 defa)

ayvaz222 ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5140 : 08 Eylül 2014, 22:21:46 »
Teşekkür ederim Murat usta. Burada suçlu da güçlü de kargo şirketleri. Benim başıma neler neler geliyor bir bilseniz. Anlatsam inanmazsınız.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı TEKİM MURAT

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5141 : 08 Eylül 2014, 22:31:55 »
asıl bizler sana teşekkür ederiz ustam benim bir dedektör yapan arkadaşım var izmirde onun yanına takılırım bazen birine cihaz yapmış adam gece yarısı telefon açıyor arkadaşa usta bu dedektör bişey bulmuyor diye yani ustam biz  definecilerin istekleri asla bitmez hep en iyisini fazlasını isteriz ben sizin sabrınıza hayranımbenim gibi birisine bile dayanabildiniz sağalun şakir ustam hüseyin ustamı üzme ustam bizlere lazım saygılar

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5142 : 09 Eylül 2014, 09:39:20 »
       Günaydınlar herkese sayın karadağ erken emekli olmak zorunda kalacaksınız bizlerin sayesinde ;) ;)
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı PARANGA

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5143 : 09 Eylül 2014, 18:05:30 »
paranga kardesim bana göre hiçbir vlf cihaz bu yazdgınız derınlıklerden metal algılamaz bir zamanlar isim vermek belkide cok dogru olmıyacak fakat maxel( nokta ile ugur ayrılmadan öncekı çıkardıkları cihaz) derinlik 6mt yazıyordu 5-6cmden 500kg altını algılamadı oyuzden vlf cıhazlara kesınlıkle güvenmiyorum sadece tekte kullanılabılır dıye dusunuyorum anlattıgım konuyu cok yakınbir arkadasım yasadı bende yakından sahidim burada mükemmel bircihaz var hüseyin ustamın ellerıne saglık böyle bircihaz varken bana göre başka bircihaza gerek yok bunu cihazı kullanan tum site üyelerimiz biliyor zaten

Cümleten selamun aleyküm SN ---TEKNOLOJİEKİBİ--nin tüm ustaları,üyeleri,katkı sağlayanları ve de gurup başı ve idare amiri SN Hüseyin bey.

SN Ares kardeşim.Hüseyin beyin cihazı konusunda evet iyi doğru döylüyorsun da ben cihaz alma konusunda inanın 3 kere aradım hüseyin bey.fakat kardeşim ekip ilerlemesine inanın ben bile yetişemedim ve cihazı almaya bir türlü karar veremedim.sağolsun hüseyin bey neredeyse hafta geçmez cihaza bir yenilik ekliyor.tabi bende bakıp kalıyorum.şimdide nano diyor.tabii ki ben bişey anlamadım nano işinden ama şimdide onu bekliyorum.malüm ark benim araştırma yapacağım yer epey bir mahrumiyet.eğer bir arıza verdirirsem veya bişey olursa ne kargoyla gönderebilirim,ne de yaptırabilirim.onun için en son noktayı bekliyorum.tabiiki kafama göre son nokta.yazı biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayın.özür diliyorum.sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #5144 : 09 Eylül 2014, 21:37:09 »
Teknoloji ekibinin urettigi her urun farkli ozellikleri var bu yuzden tavsiye erteleme yerine 3s baslayin cunku surekli bu sitede yeni cihazlar yapiliyor eger surekli ihtiyac ertelerseniz kaybederseniz.

Soyle soylum 3s nano bekliceksiniz yapilacak cikacak pesine dp4 gelecek bunuda beklim derseniz bunundapesine dp5 gelir boylece gider surekli. Bu sitede surekli arge ve cihazlar yapiliyor ve sonuda yok yani teknoloji ekibine yetisilmez. Oyuzden kapacaksin bitane dp3s bir sonraki versiynoda kullan ust versiyona gecip hem tecrube eder hemde cihazlarin calisma mantigini anlarsiniz.

Bu sayede elinizdeki yerlerde kacmamis olur.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 21:38:16 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5145 : 09 Eylül 2014, 23:04:35 »
 3s ilk yazım galiba delta pulse3s Phonejack Stereo SW  bu manzemeyi nerden bulabilirim r43...ce49r yerine 47r direnc kullanabilirmiyim bulu mavide jack göremedimde saygılar
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 23:14:13 Gönderen: devriye20 »

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5146 : 10 Eylül 2014, 10:25:06 »
hüseyin ustam kargo geldi, çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, tuttuğunuz altın olsun ...

Çevrimdışı snaypır

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5147 : 10 Eylül 2014, 11:02:52 »
Gozun aydin sakir usta bayadir bekliyordun  ::)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5148 : 10 Eylül 2014, 11:57:59 »
sağolasın snaypır teşekkür ederim. Allah hüseyin ustaya  hayırlı uzun ömür , ahirette de cennetine iletsin inşaallah ..
japonlar, japonlar, japonlar. ;)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5149 : 10 Eylül 2014, 11:59:39 »
hüseyin ustam kargo geldi, çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, tuttuğunuz altın olsun ...
Sabrın sonu selamettir demişler hayırlı olsun saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5150 : 10 Eylül 2014, 12:17:01 »
şakir ustam gözünüz aydın olsun. nihayet senin kargoyu da serbest bıraktılar  :D
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5151 : 10 Eylül 2014, 13:49:47 »
hepinize saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5152 : 10 Eylül 2014, 14:11:49 »
3s ilk yazım galiba delta pulse3s Phonejack Stereo SW  bu manzemeyi nerden bulabilirim r43...ce49r yerine 47r direnc kullanabilirmiyim bulu mavide jack göremedimde saygılar

Bu jack piyasada çok çok zor bulunur. Modül alacağınız zamana bana hatırlatın göndereyim. 47R yi kullanabilirsiniz. sorun teşkil etmez.

Saygılar
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5153 : 10 Eylül 2014, 16:01:40 »
krıpto ustama kişisel ileti  var galiba  ;)  bakabilir misin ustam. saygılar
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı snaypır

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5154 : 10 Eylül 2014, 16:55:17 »
Arkadaslar 3d programi nokia lumia da calisiyormu deneyen varmi veya calisiyorsa hangi modelde gerci hepsi windows ama 8)

Çevrimdışı snaypır

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5155 : 10 Eylül 2014, 20:55:10 »
Deneyen yokmu yav  ::)

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #5156 : 10 Eylül 2014, 21:30:41 »
Sniper usta bence bu soru foruma degil direk cihazi tasarlayan usta karadag a yonelmis gibi geldi.

C diliyle derlendigi icin hangi versiyon isletim sistemlerinin tabanlarina tam uyumlu oldugunu ancak karadag dan olumlu cevap alabiliriz.

Çevrimdışı snaypır

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5157 : 10 Eylül 2014, 22:03:25 »
Karadag ustam top sende kripto ustam topu sana atti sendde artik goolmu atarsin pasmi  ^-^

Çevrimdışı Tnr-01

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5158 : 10 Eylül 2014, 23:59:54 »
Arkadaşlar herkese slmlar.foruma yeni üye oldum bende delta pulse 3s3d cihazla ilgileniyorum sipariş nasıl verilir kaç günde elimizde olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sewinirim.(not;sipariş bölümünden bilgi istedim ama geri dönen olmadı)yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #5159 : 11 Eylül 2014, 01:14:48 »
Aramiza hoş geldiniz cihazi yapan ve tasarlayip satan karadağ ustadir kişisel ileti atin yine ulasamazsaniz size cep tel verim ulasirsiniz ozaman.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 01:17:07 Gönderen: kripto55 »