Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3637691 defa)

ayvaz222 ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismailcanpolat

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4840 : 20 Ağustos 2014, 17:21:49 »
Kutulama bitti bobin sarıp arazi testi yapcam. sonuçları buraya yazarım. Yalnız usb bağlantısını yapamadım. çünkü bağlantı şeklini bilmiyorum. Birisi bana hangi uç nereye şemasını gönderirse sevinirim. (PCB çizimi üzerinde çizerek olursa sevinirim.) Üst tarfına 3s tasarımına benzer küçültülmüş bir tasarım yapıştırmayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, 17:23:16 Gönderen: ismailcanpolat »

Çevrimdışı walkman

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4841 : 20 Ağustos 2014, 17:50:39 »
Buzzer ve stereo jack bir arada bir tasarim bu. telefondaki resimden ne kadar anlasilir bilemiyorum ama fikir verirse diye paylasayim dedim. Resimdeki devre mini versiyona ait.

skynet güzel iş çıkarmışsın ellerine sağlık.

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #4842 : 20 Ağustos 2014, 19:39:21 »
onur ustam elimde  ikişerli paketi hiç açılmamış 4 adet var, ultrafire marka.keşke bunları dp 3s te kullanabilseydim. 3.7 volt li-lon 3.700mAh.olurmu dp 3s e ?
Olur sayın ustam.Ama direk bağlamayacağız.Bir kaç eleman ilavesi olacak.Onlar sonraki aşama.Öncelikle siz kartı toparlayın.
Yalnız tr.lere bile soket koymuşunuz.İlerleyen zamanlarda bunlar sıkıntı olabilir.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı TEKİM MURAT

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4843 : 20 Ağustos 2014, 20:43:11 »
ustalar 3si manyometrede ve normal 3d de metal  tespiti yapıpta  açıp emin olan varmı varsa cesaret edipde yazacak arkadaşlar yazssında bizde bişeyler öğrenelim

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4844 : 20 Ağustos 2014, 20:58:34 »
çalışsın lehim atarım ustam, iyi soketler den, ama gene de sizler daha tecrübelisiniz. şu lcd leri bekliyorum. perşembe gelir mi bilemiyorum. şimdilik iyi akşamlar.
 yalnızca bir sorum olacaktı, 082 nin 1. pinin de ilk ölçümlerde propları değince 12 veya 11 voltlar dan aşağıya düşerek iniyor bu normal mi, yani pic, modül ve 082 takılı değilken. bu üçü takılınca evet orası sabit 6,5  - 7  voltlarda kalıyor.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, 21:02:40 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #4845 : 20 Ağustos 2014, 21:08:10 »
3S boşluk modun da tespit edilen bir nokta.3D şu an cihazım arızalı olduğu için yükleme yapamıyorum.
Tespit edilen boşluklar 3d ile değil cihaz üzereinden tespit edilmiştir.Arazi yapısı örnekleme almaya musait değildi
Bu boşluk tepit edildiğinde Y.M. Karadağ ustayla telefonda görüşmüştük,hatırlarmı bilemiyorum...

İlk tespit çalışması

http://youtu.be/IVarXdmol98

Bulunan boşluklar

Bunlar yukardan değil direk yandan tespit edilmiştir.İsteyene yüzlerce doldururum.Ama 3d için yıl başını bekliyorum.(Yarışma için) :)
Saygılar
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2014, 21:10:37 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

whatsap ihbar 5443372844

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4846 : 20 Ağustos 2014, 21:12:27 »
ustalar 3si manyometrede ve normal 3d de metal  tespiti yapıpta  açıp emin olan varmı varsa cesaret edipde yazacak arkadaşlar yazssında bizde bişeyler öğrenelim

Sevgili tekinmurat bende 3s var sagolsun karadag ustamin elinden cikma cihaz harkulade calisan bi cihaz ve tesbitleride bir okada guzel pek yakinda tesbitlerini adana muzesinde sergilenmeye baslayinca hep beraber izleriz kardesim 3s doğru kullanimla basarmayacagi is yok cihazinla biraz butunlesmek gerek birde her gittigin yerden birsey verecek diye bir sey

Çevrimdışı TEKİM MURAT

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4847 : 20 Ağustos 2014, 21:19:26 »
onur usta süper video çekmişsiniz boşluktan eminim bende sadece metalde kullanmakta zorlanıyorum

Çevrimdışı walkman

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4848 : 20 Ağustos 2014, 22:35:26 »
onur ustam sonunda dayanamadın ve saha deneyimlerini paylaşmaya başladın. Emeğine sağlık. Fırtına öncesi hafif esintiler gibi. Ne yapsam bende başlasam mı?

Çevrimdışı ekran1976

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #4849 : 20 Ağustos 2014, 23:11:49 »
buradan yakın zamanda delta pulse 3 s almıştım ilk elime kargo ile geldiginde denemelere başlamıştım ....ilk açılırken makinee açılıyor yazıyor fakat öylece kalıyordu ve tekrar açıp kapatınca düzeliyordu .... fazla önemsememiştim fakat şimdilerde daha sık yapmaya başladı  ve yükleniyor yazıyor ve %99 takılıp kalıyor  bana çok sıkıntı vermeye başladı karadag ustam bu sorun nedir acaba bu sıkıntıyı nasıl halledebiliriz bana yardımcı olurmusunuz acaba

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4850 : 21 Ağustos 2014, 07:33:05 »
onur ustam sonunda dayanamadın ve saha deneyimlerini paylaşmaya başladın. Emeğine sağlık. Fırtına öncesi hafif esintiler gibi. Ne yapsam bende başlasam mı?
:D başla tabiii ;) az kaldı sezon bitiyo  bende girişeceğim :D bu arada sınavdan geçemedim uygulama sınavında açık kaynaklı yazılımlar ve işletim sistemi ubuntu ile ilgili 1. istasyonda sorun yaşadım :D 2 ay sonra tekarr gireceğim :d en tuhafı komedi trajik rj45 pense elimden kaç tı cat5 kabloyu çakamadım zil çaldı süre doldu etiişmedi ,,
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4851 : 21 Ağustos 2014, 09:30:27 »
servet usta, zamana oynadı mı insan heyecanlanıyor, biz de elektronik güvenlik eğitimi alırken aynı sorunları yaşıyorduk, şimdilik geçmiş olsun, canın sağ olsun, diğerine inşaAllah kazanırsın.

Çevrimdışı walkman

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4852 : 21 Ağustos 2014, 10:32:10 »
:D başla tabiii ;) az kaldı sezon bitiyo  bende girişeceğim :D bu arada sınavdan geçemedim uygulama sınavında açık kaynaklı yazılımlar ve işletim sistemi ubuntu ile ilgili 1. istasyonda sorun yaşadım :D 2 ay sonra tekarr gireceğim :d en tuhafı komedi trajik rj45 pense elimden kaç tı cat5 kabloyu çakamadım zil çaldı süre doldu etiişmedi ,,

Sağlık olsun ustam. Pensenin yaptığına bak çok ayıp etmiş. Neyse biz önümüzdeki maçlara bakalım. :)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4853 : 21 Ağustos 2014, 14:26:41 »
Ah sürat kargo ah, ilk defa yedi bitirdi beni, şimdiye kadar hiç hata yapmamışlardı. izmite gönderdiğim lcd ler gezip duruyor, gitmişler adres kapalı olunca vatandaşa gel al diye telefon etmişler, adam haklı ne alaka ben niye gideyim almaya diyor. yani ver komşusuna imzalat makbuzu tamam. bekliyorum, adam da bu gün yıllık izine çıkıyormuş, çile bülbülüm çile ...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4854 : 21 Ağustos 2014, 16:32:30 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün yaptığım bir test sırasında birkaç video çektim. Bakalım beğenecek misiniz.

İlk video:

Delta Pulse 3s

İkincisi birazdan:)

Saygılar
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4855 : 21 Ağustos 2014, 16:39:31 »
Merhaba Hüseyin bey 2.bekliyorum saygılar.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4856 : 21 Ağustos 2014, 17:01:14 »
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 21:24:56 Gönderen: Karadağ »

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #4857 : 21 Ağustos 2014, 17:24:01 »
Karadağ ustam,çok güzel olmuş ama dala asmışınız ;)
Mustafa ustam,cuk diye oturtmuşsun yine :)

Başlığın toprakla temaslı videosu...Eski çekim eski versiyon.
Video'da net algılama 1.80.Başlık 1*1m 7r 280mh dandik cat'tı.

http://youtu.be/MKnYyb7cN-0
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

whatsap ihbar 5443372844

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4858 : 21 Ağustos 2014, 17:30:15 »
Onur Usta dedektör el kadar metali 2 metreden algılıyor neredeyse. Ben de öyle uzun boylu biri değilim :) Mecburen asıyorum bobini. Ama fırsat bulursam toprağa gömer öyle çekerim :)

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #4859 : 21 Ağustos 2014, 17:40:45 »
Ustam,işlerimi yoluna oturtayım daha neler var sen biliyosun.Artık ilgili bölüm açılmışken hafiften başlarız. Sizden de bekliyorum tecrübelerinizi;)

Karadağ ustam evet arkadaşın boyu benden uzun ben bir 1.82cm.yim.
Dal işi işin latifesi.Metal 15*20 aleminyum uydu kasası...
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

whatsap ihbar 5443372844