Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3637673 defa)

ayvaz222 ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4640 : 06 Ağustos 2014, 19:39:19 »
Öncelikle teşekkürler. 1 TL den küçük paralar için sormuştum ama mesela serçe parmağın tırnağı kadar olan paraları çektirmeyi başarabilir miyiz?
Hürmetler...
Hakiki ömrünü bulunduğun gün bil...

Çevrimdışı deniz_efe

• Söz Sahibi+
  • Teğmen
« Yanıtla #4641 : 07 Ağustos 2014, 00:58:33 »

Araziden yeni döndük.
Dağ taş tarla bahçe ne kadar nal çivi zil değersiz pul varsa topladık da
Değerli bişey nasip olmadı, seneye inşallah.
Bu arada cihaz bayaa bi sevaba girdi resimdeki yerde.
Resimde arkamda duran arkadaşın derin bi hocası var ve uzaktan transa geçip bunları yönlendiriyor.Dere çatalında bi yer eşilmiş bi zaman önce başkaları tarafındanSonra bi başkaları gelip noktaya kepçe ile 2-3 metre inmişler.Bunların hocası diyo ki orda para varSonra yukarda yabani ağacın dibinde var diyo Bunlar orayı da 1 metre falan inmişler yine bişey yok.Aleti tuttuk iki yerde de tık yok.Sonra bu yanımda hocayı aradı hocanın verdiği cevap şuOKSİTİ KAÇMIŞ OLMALI YOKSA KESİN ORDA MAL VAR ...diyorİçimden gülmekten koptum yahu dedim ki kendi kendimeEVET Bİ MAL VAR AMA O DA YA BİZİM ARKADAŞ YA DA SENSİNNeyseki arkadaşım da o görüşmedensonra orda bi halt olmadığına kanaat getirdi de MAL olmaktan kurtuldu gözümde.Yani arkadaşlar bu 3 harfliler vs. Kuranı kerimde var tamam Allahın emri de kurban olduğum akıl da vermiş demi.Dönüşte açtım aleti baktık başka yerlere de.Bi dede mezarı vardı tepe üstünde hemen yanında sinyal verdi alet.Dedim ki yüzeye yakınsa tas büyüklüğündederinse daha büyük bi kütle olmalı ben de deneyim yaşıyorum henüz aletin versiyonu yeni atıldı.Döndük sonraAynı akşam bakmışlar60 cm. den iki nal ve bi demir parçası yanyana çıkmışbelki de işarettir bilememAma sonuçta orda bişey olduğu kesin ve cihaz da değersiz diyorBen onlara değeri konusunda bişey demedim yanlış anlama olmasın diye...

Çevrimdışı tivos

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
« Yanıtla #4642 : 07 Ağustos 2014, 08:29:04 »
harunaslanli arkadaşım bu makine tektekcilik için uygun bir makine değil. Çok küçük objeleri 38 lik başlıkla göremiyor. Ayrım konusunda da vlf ler kadar iddialı bir sistem değil. Bu makine derin aramalar için yapıldı. Bununla bit para toplayamazsınız. 3d özelliğiyle bu makine gpr sistemine yaklaşan bir makine oldu. Yani kullanılma amacı farklı . Bit para işi yapmayı düşünüyorsanız vlf bir makine kullanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4643 : 07 Ağustos 2014, 09:42:01 »
Tivos usta verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, aynı kanaatteyim de ikisini bir arada halledebilir miyiz diye düşündüm biran, ben sadece 38 lik başlık kullandığım için küçük başlıkların fonksiyonunu bilmiyorum. Mesele anlaşıldı malumu ilam kabilinden netleştirmiş olduk. Teşekkür ederim.
Hürmetler...
Hakiki ömrünü bulunduğun gün bil...

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4644 : 07 Ağustos 2014, 10:38:07 »
deniz_efe o tip arkadaşlar hala var, o hoca diye gittikleri kişilerin de çoğu devlet istihbaratından dır. adamlar bunları olur olmaz yerlerde yoruyorlar ki bıkıp vazgeçsinler . bu arada manzara güzelmiş, gözüm gönlüm açıldı ...

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4645 : 07 Ağustos 2014, 11:49:07 »
Öncelikle teşekkürler. 1 TL den küçük paralar için sormuştum ama mesela serçe parmağın tırnağı kadar olan paraları çektirmeyi başarabilir miyiz?
Hürmetler...
Havada 5 cm geçmiyor Toprakta bir şey diyemem Kardeş.
y!ld!Ray

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4646 : 07 Ağustos 2014, 11:52:15 »
Slm Alk
Merhaba Arkadaşlar
Bir ricam olacak bu makinede Gümüş le test yapan oldumu ,Bu makinenin Gümüşe gösterdiği tepki nedir.Değerli mi Degersizmi.
Cevaplarınızı Bekliyorum.
Herkese iyi çalışmalar dilerim.
y!ld!Ray

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4647 : 07 Ağustos 2014, 12:10:35 »
Slm Alk
Merhaba Arkadaşlar
Bir ricam olacak bu makinede Gümüş le test yapan oldumu ,Bu makinenin Gümüşe gösterdiği tepki nedir.Değerli mi Degersizmi.

Değersiz gösteriyor  sayın mdogen_kc
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4648 : 07 Ağustos 2014, 12:27:19 »
Slm Alk
Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler Kuzen kardeş.
İlginç bir durum gümüş kolyeyi değerli olarak görebiliyor ama gümüş bir para yada yüzüğe değersiz sinyali veriyor ,acaba sorun bendemi diye merak ediyordum.
y!ld!Ray

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4649 : 07 Ağustos 2014, 12:40:55 »
Ustalar bende 3 s ye baslıyorum karadag usta sagolsun modül  pic geldi yanlız buna ekranı hangi marka alcam?
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4650 : 07 Ağustos 2014, 13:03:02 »
Ustalar bende 3 s ye baslıyorum karadag usta sagolsun modül  pic geldi yanlız buna ekranı hangi marka alcam?

Bu ürünü kullanabilirsin.
http://www.direnc.net/WG12864C-MAVI,PR-18305.html
y!ld!Ray

Çevrimdışı tivos

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
« Yanıtla #4651 : 07 Ağustos 2014, 16:02:40 »
Tivos usta verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, aynı kanaatteyim de ikisini bir arada halledebilir miyiz diye düşündüm biran, ben sadece 38 lik başlık kullandığım için küçük başlıkların fonksiyonunu bilmiyorum. Mesele anlaşıldı malumu ilam kabilinden netleştirmiş olduk. Teşekkür ederim.
Hürmetler...

Hürmetler bizden usta. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Kolay gelsin...

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4652 : 07 Ağustos 2014, 16:26:02 »
omerserif07 ustam ben ekranı EXPKITS isimli bir firmadan gittigidiyor com dan aldım, ama pin header takmışlar, yani işlem görmüş, bende hem firmaya hem gittigidiyor a mail attım, değiştirme veya geri alma şartı koydum. winstar 12864B serisi kullanılıyor bu şekilde ara, buluemavi de var dı üyelik yaptım aktif olmayınca buradan istedim. en iyisi dorukan store idi ama ondada kalmamış.35 tl + 6,5 kargo toplam 41,5 tl olarak geldi.

« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2014, 16:28:38 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4653 : 07 Ağustos 2014, 16:38:05 »
mdogen_kc ustam: yalnız arkadaşımıza önerdiğiniz ekranı ben karşılaştırdım pin sıralaması tutmuyor. bilgi olsun, ama benden bin kat daha bilgili ustalarımız var eğer uygunsa onaylasınlar.omerserif07 karadağ ustamda yokmu o niye yollamamış ekranı, winstar 12864B almanız lazım bilginize, bacaklar kesiinlikle tutmuyor.bulamazsanız karadağ usta sonuna kadar yanında olur.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2014, 16:43:30 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4654 : 07 Ağustos 2014, 16:46:11 »
mdogen_kc ustam: yalnız arkadaşımıza önerdiğiniz ekranı ben karşılaştırdım pin sıralaması tutmuyor. bilgi olsun, ama benden bin kat daha bilgili ustalarımız var eğer uygunsa onaylasınlar.omerserif07 karadağ ustamda yokmu o niye yollamamış ekranı, winstar 12864B almanız lazım bilginize, bacaklar kesiinlikle tutmuyor.bulamazsanız karadağ usta sonuna kadar yanında olur.
Evet bir önceki linki göndermişim
Dogru link burada
http://www.direnc.net/WG12864B-YESIL,PR-18304.html
y!ld!Ray

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4655 : 07 Ağustos 2014, 20:34:57 »
 omerserif07 EXPKITS isimli firmanın sorumlusu beni aradı bu gün, 12864B gldc ye pin herader i test için taktıklarını sorun olursa geri kabul edeceklerini söyledi, elinde yeni gelmiş 80 adet varmış.kocaeli firması.( izmit )

Çevrimdışı M-usta-FA

• Binbaşı
« Yanıtla #4656 : 07 Ağustos 2014, 21:54:10 »
Slm Alk
Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler Kuzen kardeş.
İlginç bir durum gümüş kolyeyi değerli olarak görebiliyor ama gümüş bir para yada yüzüğe değersiz sinyali veriyor ,acaba sorun bendemi diye merak ediyordum.

denediğiniz gümüşler ticari gümüş olduğundan saf %999 gümüş niteliğinde değildir...
içine karıştırdıkları metalin türüne göre makina değerli değersiz örnekler...

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4657 : 07 Ağustos 2014, 22:16:26 »
slm.ustalar dp3.1x1 bobinle boşluk tesbitinde enfazla nekadar inebilir bilgisi olan varmı derinlerde boşluk oldugunu düşündügüm bir alanda dp3.boşluk algıladı ama kulanım hatasımı diye düşünüyorum yaklaşık 5 e 4 metre bir oda gibi 6 metre derinlik düşünüyorum olabilirmi
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4658 : 07 Ağustos 2014, 22:20:49 »
slm.ustalar dp3.1x1 bobinle boşluk tesbitinde enfazla nekadar inebilir bilgisi olan varmı derinlerde boşluk oldugunu düşündügüm bir alanda dp3.boşluk algıladı ama kulanım hatasımı diye düşünüyorum yaklaşık 5 e 4 metre bir oda gibi 6 metre derinlik düşünüyorum olabilirmi

Bu derinlikten algılama yaptığını sanmam.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı TEKİM MURAT

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4659 : 07 Ağustos 2014, 22:24:52 »
selam ustalar ve 3s i yeni kullanmaya başlayan  arkadaşlar ben 3si bir yıldır kullanıyorum 3 d yokken çok denedim daha önce yazdım arkadaşlarda yazdı bu dedektör toplu metal dedektörü tek parada arayabilirsiniz küçük başlıklar var metali toprakta ve havada görme mesafesi çok deyişiyor o yüzden hava testlerine pek itibar etmeyin 40 santimden bulduğunuz bir objeyi yarım saat sonra tekrar tutun başlığa 10   15 santimden zor görebilir bu cihaz oksit hastası metal oksitliyse yıllanmışsa kaçırmaz  bakır yada gümüş yeterki toprak altında olsun ben ilk aldığımda mezar kapakları olur pişmiş topraktan bilirsiniz bir liradan büyük parayı onun 60 santim altından  buldum o gün cihaz ne olduğunu bana anlattı şu an 3d dede anlattı bende arkadaşlara anlattım ama anlayan anladı anlamayan hala testlarle uğraşıp duruyor.