Gönderen Konu: SMW TOPRAK DENEMELERİ  (Okunma sayısı 304703 defa)

güven akgül ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: SMW TOPRAK DENEMELERİ
« Yanıtla #300 : 27 Ekim 2013, 20:11:54 »
ustalar tx ac voltajının fazla olmasının avantajı nedir

Çevrimdışı İspanyol

• Yüzbaşı
« Yanıtla #301 : 29 Ekim 2013, 09:53:32 »
Dekamon usta kecerli size toprak göndersın az bakalım o mıneral ne dıyecek mıneralden etkılenmıyor demeyelım mutlaka etkılenecek dunyada suan en az etkılenen mınelab serılerı bıle etkılenıyor demek ıstedıgım suyenı nesıl yapılacaksa toprakı yok sayacak bır sıstem bunu cok dusunun bakalım nasıl olacak toprak nereye gıder nereye gelır nasıl sabıtler topragı yok sayarım dıye yanlıs anlamayın benı havada 1 mtde olsa toprakta iş yapmayacaksa o zaman ne anlamı var  toprak ayar potu saga dogru az cevırılıyorsa o toprakta baskı yok demektır o yuzden baskı olmayan toprakta mıneral dusuk demektır bunların hepsını ıyı dusunmek ompamları gürültülerini azaltmak gürültülü opampsa ona göre eklentıler yamak gıbı cok seyler var

vlf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #302 : 30 Ekim 2013, 15:54:38 »
Nasreddin hoca bir gün yolda yürürken canı pirzola
çekmiş,
Kasaba gidip pirzola almış ama nasıl yapılacağını
bilmiyormuş.
-Eee ben bunu nasıl pişirecem daha yapmasını
bilmiyom demiş.
Adam tarifi yazıp vermiş hocaya. Hoca yolda giderken
bir karga pirzolayı elinden kapıp havaya yükselmiş.
Nasreddin hoca arkasında bağırmış:
-Karga bak bak tarifi  tarifi bende bende demis ..... :D :D

Çevrimdışı keçelerli

• Yüzbaşı
  • Goldenmask
« Yanıtla #303 : 30 Ekim 2013, 20:14:37 »
ispanyol usta boşver  kim ne yaparsa yapsın biz bakalım işimize .  20 cm yeter bize . millet mineral görmemiş  tuğlayı delince tamm mineralden etkilenmiyor diyor .ama yapılan cihazlarda bildikleri halde söylemedikleri şeyler videolara kanıp inanmayın. var yalansa yalan deyin .bizim burları  çok minaralli   1 tl toprağın üstünde görmüyor  altında nasıl görcek  ustalar yazsın yorum okuyalım 30 tane cihaz denenmiştir  hepsi aynı gpx serileri dahil buna hesabını siz yapın ona göre yorum yazın
  KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN KİMSEYE BİRŞEY DEDİĞİM YOK SADECE BİLDİKLERİMİ YAŞADIKLARI YAZDIM
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2013, 20:17:34 Gönderen: keçelerli »
(ᵔᴥᵔ)◖⚆ᴥ⚆◗ʕ·ᴥ·ʔ(◕ᴥ◕)

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #304 : 30 Ekim 2013, 22:32:11 »
bahçe toprağı ile yapılan denemeler benim için bir anlam ifade etmiyor yıllanmış sıkı işlenmemiş toprak olacak idx de yaptığım bir bobinde bahçede denemeler gayet olumlu iken zor bir toprağa çıkınca sanırım cihazda bir sorun oldu bu böyle değildi devrede arıza oldu galiba diyerek 1 karış arama yapamadan geri döndüğümü  ve akabinde bahçede cihazı tekrar denediğimde gayet sorunsuz ve stabil çalıştığını gördüm ve sorunun başlığın akortlanmasından kaynaklandığını görmüş olduk dedektör masa üstünde yapılır  ama denemeler çeşitli topraklarda yapılması gerekiyor  bir çeşit toprak yeterli değil

saygılar.
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #305 : 30 Ekim 2013, 22:45:31 »
Nasreddin hoca bir gün yolda yürürken canı pirzola
çekmiş,
Kasaba gidip pirzola almış ama nasıl yapılacağını
bilmiyormuş.
-Eee ben bunu nasıl pişirecem daha yapmasını
bilmiyom demiş.
Adam tarifi yazıp vermiş hocaya. Hoca yolda giderken
bir karga pirzolayı elinden kapıp havaya yükselmiş.
Nasreddin hoca arkasında bağırmış:
-Karga bak bak tarifi  tarifi bende bende demis ..... :D :D

mesaj anlaşılmıştır ustam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

vlf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #306 : 04 Kasım 2013, 21:37:44 »
nikel ve bakir oksit karisimi toprak

Çevrimdışı andon80

• Yüzbaşı
  • MALZEME YE. DEĞER BİÇİLİR. AMA. GERÇEK. USTAYA.
« Yanıtla #307 : 26 Aralık 2013, 13:14:33 »
arkadaşlar sizlere  vlf  ustanın yapmıs oldugu smw 6.0 kısa bır vıdeosunu paylasmak ıstıyorum başlığın büyük olmasına ve metal metre kullanmasına rağmen çok iyi bir mesafe. kendısıne başarılarının devamını diler sıtemıze hayılı olsun.

mst smw vers 6 0

Çevrimdışı fatih2176

• Yüzbaşı
« Yanıtla #308 : 26 Aralık 2013, 13:57:45 »
ustam başarılarının devamını dilerim en kısa zamanda toprak denemelerini sitemizi şenlendirmenizi bekleriz

vlf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #309 : 26 Aralık 2013, 19:55:14 »
arkadaşlar sizlere  vlf  ustanın yapmıs oldugu smw 6.0 kısa bır vıdeosunu paylasmak ıstıyorum başlığın büyük olmasına ve metal metre kullanmasına rağmen çok iyi bir mesafe. kendısıne başarılarının devamını diler sıtemıze hayılı olsun.

tesekkurler...   

vlf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #310 : 26 Aralık 2013, 20:04:03 »
firsat bulursam  hava testi ve toprak testi  video  hazirlarim hedefim 5 \ 10 krs  degil  2 milimetrelik metal  duyarli hale getirmek oda   oldu zaten    ...... serit metre  mesafe dusurdugu halde  gorunen bakir capagi mesafe 30 cm  civari  karton  uzeri  metrelemek lazim treshol  sesi de acilmamis durumdayken  mesafesi....
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2013, 20:15:23 Gönderen: vlf »

Çevrimdışı keçelerli

• Yüzbaşı
  • Goldenmask
« Yanıtla #311 : 29 Aralık 2013, 17:50:39 »
videoyu izledim çok güzel olmuş tebrikler.ama benim güvenim kalmadı usta videolara lafım sana değil .arkadaşla izmire gittik cihaz aldık markasını söylemicem anlayan anlar . 1 tl  yi koca kayanın aldından alıyor  tuğlayı deliyor bit paralara hassas  demirin arkasından parayı alıyor herneyse  aldık cihazı . abicim  cihazla başa çıkamadık toprağa ötüyor   herşeye ötüyor cihaz havada sessiz sedasız çalışıyor   daha taşlar hesapta yok onuda siz düşünün  toprak ayarını sonuna kadar kısmamıza rağmen yetmedi daha  tur olsa kıscaz.bulgar cihazlarında hepsi bu şekilde hep sorunlu .etraf  sahtekar  dolmuş  .   makinacıya sormuşlar senin ki ne kadar derinden çekiyor diye adam demiş kazdıkça çekiyo   bizimkide böyle oldu kazdıkça çekiyo başa çıkamadık   yediğimiz y.....   adli hesabı yok  .  iyi cihazlar wardır ama bize denk gelmedi  nerde sahtekarlar var bize denk geliyor .bu işi bırakıcam bu yüzden .

« Son Düzenleme: 29 Aralık 2013, 17:56:18 Gönderen: keçelerli »
(ᵔᴥᵔ)◖⚆ᴥ⚆◗ʕ·ᴥ·ʔ(◕ᴥ◕)

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #312 : 29 Aralık 2013, 19:14:06 »
keçelerli kardeşim ben bu devreyi yaptım çokta güzel oldu ama havada tabi.makine toprağa yaklaştığı anda ötüyor.bu devre konusunda olacak olanları zaten ASENKRON usta çok önceden demişti,şimdi öylece duruyo devre

Çevrimdışı andon80

• Yüzbaşı
  • MALZEME YE. DEĞER BİÇİLİR. AMA. GERÇEK. USTAYA.
« Yanıtla #313 : 29 Aralık 2013, 23:30:53 »
arkadaslar uzun zamandır siteye üyeyim fazla bilgim olmadığından paylaşacak birşeyim olmadı siteden bircok makina aldım ama vlf sistemi derseniz kesınlikle SMW tabiki ustası yaptı ise veya ustasından aldıysanız .çok ınce ayarları ve bilgı gerektiren kısımları var .tabiki başka ustalar vardır ama .lütfen kusura bakmasınlar vlf usta ve walkman ustanın üzerine smw yapan tanımam .kendılerınden bircok bilgi aldım şuaralar maddi durumum iyi deyıl ama enkısa zamanda kendi SMW mi yapıp sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım ,normalde cihaz düzgün olduysa mamacınıza göre tabi başka cihaz aramazsınız.herkese kolaygelsin saygılar.

Çevrimdışı kato

• Yüzbaşı
« Yanıtla #314 : 27 Haziran 2014, 18:42:48 »
merhaba ustalaar bende smw başlıyorum pcb  elime gecti.işala başarım
pcb bana gönderen  dekamon ustaya teşekurler

vlf

• Ziyaretçi
« Yanıtla #315 : 28 Haziran 2014, 23:25:03 »
.

vlf