Gönderen Konu: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör  (Okunma sayısı 7484015 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dedektör16

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #280 : 08 Nisan 2012, 00:55:25 »
bu aksamki yaptıgım deneme pcb sizce bir hata varmı ustalarım

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #281 : 08 Nisan 2012, 01:10:08 »
s.a
dedektör16 arkadaşım süper vallaha işi bitirmişsin hata var ama ufak tefek yol kırılmaları oralarada lehimle hallet ve kısa devre kontrolü yap ölçü aletinle ben göremedim ama yinede bak ışığa dğru tut pcb yi çok ince ayrıntılar görünür varsa kısa devre toplu iyneyle kazı gitsin kırık yollarıda birleştir lehimle dediğim gibi devam sıkıntı yok yani tebrik ederim sizi en sonunda oldu işte :)
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #282 : 08 Nisan 2012, 01:14:07 »
s.a
dedektör16 arkadaşım süper vallaha işi bitirmişsin hata var ama ufak tefek yol kırılmaları oralarada lehimle hallet ve kısa devre kontrolü yap ölçü aletinle ben göremedim ama yinede bak ışığa dğru tut pcb yi çok ince ayrıntılar görünür varsa kısa devre toplu iyneyle kazı gitsin kırık yollarıda birleştir lehimle dediğim gibi devam sıkıntı yok yani tebrik ederim sizi en sonunda oldu işte :)
teşekkürler spy_worm kontrolümü yarın yapıcm artık birde bu pcb de atlamalar varmıydı

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #283 : 08 Nisan 2012, 01:17:41 »
atlamaları var tabiki sen malzemeleri diz lehimleme öylesine diz üst görünüşüne bakarak dizme işlemi bittiğinde kalan delikler atlamadır  ;)
saygılarımla spy_worm....
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #284 : 08 Nisan 2012, 01:21:42 »
teşekkürler spy_worm

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #285 : 08 Nisan 2012, 01:23:51 »
ben teşekkür ederim inşallah sonuçları da güzel olur merakla bekliyoruz sonucu kolay gelsin başarılarının devamını dilerim.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #286 : 08 Nisan 2012, 01:24:41 »
Dedektör16 sonunda azmin zaferi. Bir de sana söylediğim metod ile yap kalem ile tamamlamaya bile gerek duymayacaksın aralarındaki farkı gör derim.İşte örneği ekte.
Yinede diğerlerine göre çok iyi olmuş yolları da spy_worm arkadaşımızın dediği gibi tamamlarsan olur.Teklifim halen geçerli  ;)

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #287 : 08 Nisan 2012, 01:30:28 »
walkman arkadaşım gerçekten orjinal gibi duruyor tebrik ederim gerçekten benimki bukadar güzel olmadı valla kıskandım yaww  ;D inşallah birtanede sizin yönteminizle deneyeceğim bakalım başarabilecekmiyim.
Kalın sağlıcakla...

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #288 : 08 Nisan 2012, 01:34:40 »
Dedektör16 sonunda azmin zaferi. Bir de sana söylediğim metod ile yap kalem ile tamamlamaya bile gerek duymayacaksın aralarındaki farkı gör derim.İşte örneği ekte.
Yinede diğerlerine göre çok iyi olmuş yolları da spy_worm arkadaşımızın dediği gibi tamamlarsan olur.Teklifim halen geçerli  ;)

walkman ustam bugün 3 pcb daha aldım bu ilk pcb senin dedigin gibi el işi kagıdı ile yaptım kuşe kagıt sert ve kalın geldi sonradan tekrardan el işi kagıdı ile yaptım daha kolay oldu kısmetse yarın da diger ikisini hazırlıcam aşama aşama burda elimden geldigi kadar paylaşıcam bu arada bu benim ilk pcb baskı tecrübem ve ilk devrem olucak allah utandırmasın başarıcam inşallah

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #289 : 08 Nisan 2012, 01:41:22 »
bu arada karadağ ustanın yayınlamış olduğu pcb yi ben sprint lay da tekrar çizdim.Farklı değil sadece kenar şekilleri ve dp3 yazısı eklemiştim. Foto biraz flu ancak çıktıyı görmenizi isterdim.En ince detayına kadar hatasız çıkmıştı.

Tuzruhu Perhidrol işine gelince;

%18 yoğunluklu üretim tarihi yeni olan bir tuzruhu almaya bak

Perhidrol için ise tanıdık bir kuaför den iste %50-60 oranından olanından bulmaya çalış

3 ölçek tuzruhu 1 ölçek perhidrol 10 dk. bile sürmeden işlem tamam arada bir salla devreyi.

Tavsiyemdir.Denenmiş %100 kesin sonuç

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #290 : 08 Nisan 2012, 01:47:16 »
Walkman ustam devrede bir birine cok yakın ve ince olan kısımlar biraz genişletilip çizgiler kalınlaştırılsa eminim ki dahada orjinal temiz baskılar elde edilebilir diye düşünüyorum birde kullandıgınız program proteus areten kolaymı zormudur ?

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #291 : 08 Nisan 2012, 01:49:28 »
proteustan daha kolay bence ama proteus kadar geniş ve detaylı bir program değil.

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #292 : 08 Nisan 2012, 01:51:40 »
programı indirebilicegim bir adres varmıdır walkman ustam incelemek isterim

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #293 : 08 Nisan 2012, 02:11:00 »
sprint layout 5 yaz google amcaya sana ful yol gösterir.

Çevrimdışı huseyin05

• Yüzbaşı
« Yanıtla #294 : 08 Nisan 2012, 13:33:21 »
https://rapidshare.com/files/4252287721/Sprint_Layout_v5.0.rar ben bulana kadar çok uğraşmış'tım. Kolay gelsin.

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #295 : 08 Nisan 2012, 17:02:21 »
https://rapidshare.com/files/4252287721/Sprint_Layout_v5.0.rar ben bulana kadar çok uğraşmış'tım. Kolay gelsin.

teşekkürler hüseyin05

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #296 : 08 Nisan 2012, 17:08:04 »
en sonunda bitti

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #297 : 08 Nisan 2012, 22:57:27 »
gerçekten güzel olmuş dedektör16 emeğine sağlık süper arka arkaya dizmişsin bir taneyi bulamayanlar var şimdi  ;D
walkman arkadaşım senide tebrik ederim cihaz çalışır duruma gelmiş hemen hemen kullanıma hazırlamak için klavuzu oku acaba karadağ ustanın dediği noktalara dediği voltajlar geliyormu entegreleri filan takmadan dene derim.

Çevrimdışı onlylida

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #298 : 09 Nisan 2012, 12:17:39 »
selam dellta 3 un hex dosiyasini goreciyiz ya yok yada demo suno su pcb
ile ugrasak ya haderedi  saygi

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #299 : 09 Nisan 2012, 13:55:46 »
selam dellta 3 un hex dosiyasini goreciyiz ya yok yada demo suno su pcb
ile ugrasak ya haderedi  saygi
s.a
hex dosyası yayınlanmayacak sanırım sizin yapacağınız Kradağ ustaya mail atarak işlemci isteyeceksiniz o size yollayacak.