Gönderen Konu: Dikkat!! İlan vermeden önce lütfen okuyunuz.  (Okunma sayısı 19796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Dikkat!! İlan vermeden önce lütfen okuyunuz.
« : 16 Temmuz 2011, 11:18:57 »
Merhaba Arkadaşlar,

Lütfen ilan vermeden önce bu sitenin bir paylaşım sitesi olduğunu, asıl amacın bu bölümde ticaret yapmak olmadığını unutmayalım.

Bu nedenden dolayı sadece satış yapmak için siteye giren ve sadece burada aktif olan tüm üyeler siteden silinecektir.

Saygılarımla
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
Ynt: Dikkat!! İlan vermeden önce lütfen okuyunuz.
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2011, 17:19:42 »
s.a.
yerinde bir karar diye düşünüyorum, ticaret yapmak isteyenler gittigidiyor, sahibinden vb sitelerde istediklerini yapabilirler, satış yapılması gerekenler üyeler için (ki bende dahil) elinde devreyi yapmış olup maliyetine elden çıkarmak maksatlı olmalıdır.
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı cihan19

• Yüzbaşı
  • Çalışarak emek vererek devam edeceğiz.
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2012, 17:48:22 »
Bencede güzel ve doğru bir paylaşım yeri ufak tefek ürünler alınıp satılmalı ticarete dökülmemeli saygılar......
ENDUSTRİYEL ELEKTRONİK FETHİYE

Çevrimdışı elsidi

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2012, 12:53:09 »
Bazı üyeler dikkatimi çekiyor 10 tl değerinde bir malzemeyi burada satmak istiyor Belli'ki burayı (sitemizi) basamak
olarak kullanıyor buna izin vermiyelim.Buna bir çözüm bulalım Ticareti amaç edinmiş üyeleri bir şekilde kısıtlıyalım
yada sakıncalı üye olarak lanse edelim.

hüseyin31

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2015, 19:47:24 »
Bence bit pazarı bölümünü kaldırın bu dertten kurtulun

Çevrimdışı ases39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2016, 18:10:04 »
SADECE BENİM İLANLARI KALDIRMIŞSINIZ USTAM

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2016, 18:23:41 »
Siz ilana mesaj yapıp konu kapanmıştır yazmışsınız.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2016, 21:14:13 »
Bölüm kurallarını  okumadan ilan vermeyiniz . Sadece teknolojiekibi ürünlerinde  mesaj sayısı yetersizse İnsiyatif kullanıyorum . Ticarete meyilli ilanlarda  kurallar gereği  izin vermiyoruz . Kişilerle  takıntımız yoktur , lutfen yanlış anlaşılmasın . Saygılar .
'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

Çevrimdışı CHAOS71

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2018, 01:51:09 »
Ustam sağol benim ilanıda kaldırmışsın forumun sürekli takipçisi olmama rağmen bilgi sahibi olmadığım için paylşımda bulunamadım sizlerin bilgisinden istifade ediyordum oysa benim burada ilan vermemin size nesi dokundu anlayamadım.Bu davranışınız hiç etik ddeğil.İlanı ticaret yapma amaçlı koymamama rağmen ilanımı silmişsiniz bu bir başarıysa başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum .Beni bu mesajımdan sonra üyeliğimide lütfen iptal ediniz.

Çevrimdışı bay17

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2018, 03:15:35 »
Ustam sağol benim ilanıda kaldırmışsın forumun sürekli takipçisi olmama rağmen bilgi sahibi olmadığım için paylşımda bulunamadım sizlerin bilgisinden istifade ediyordum oysa benim burada ilan vermemin size nesi dokundu anlayamadım.Bu davranışınız hiç etik ddeğil.İlanı ticaret yapma amaçlı koymamama rağmen ilanımı silmişsiniz bu bir başarıysa başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum .Beni bu mesajımdan sonra üyeliğimide lütfen iptal ediniz.

Şahsınıza bilinçli yapılan bir hareket değildir , ##ilan vermeden önce lütfen okuyunuz## başlığını okusaydınız bu şekil bir sitem de bulunmazdınız . Alınmış olan kuralların birer gerekçesi mevcuttur . Elimizden geldiği kadar yıllardır ekip olarak hep yardımcı olmaya çalıştık üyelerimize ve bu böylede devam edecektir , kimsenin şüphesi olmasın . İyi niyetimizi kullanmak isteyenlerde oldu , bu sebepten tek tek herkesi inceleme durumumuz söz konusu olamaz . Kurallar çerçevesinde hareket etmeniz hepimiz açısından uygun olacaktır . Saygılar
'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2018, 09:45:44 »
Arkadaşlar bir işin kuralı varsa uyulması gerekir. Bölüm yöneticisi kuralların gereğini yapıyorsa lütfen şikayetçi olmaktansa kurallara uyun. Sitemkar olmak kuralların sizin için esnetilmesine nede olmaz. Aksine katılaşmasına neden olur.