Gönderen Konu: HHO GENERATÖR denmelerim var ilgilenen varmı?  (Okunma sayısı 12888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Puhu

• Yüzbaşı
  • yazılım mühendisi
Ynt: HHO GENERATÖR denmelerim var ilgilenen varmı?
« Yanıtla #20 : 01 Nisan 2011, 14:49:13 »
konu hakkında bir ilerleme varmı
http://www.raspberrypi.org/

yazılım triyakisi

Çevrimdışı tribixcar

• Er
Ynt: HHO GENERATÖR denmelerim var ilgilenen varmı?
« Yanıtla #21 : 06 Mayıs 2011, 02:42:52 »
Arkadaşlar evet var 2000 yıllında bu konuyla ilgili bir sürü üçkağıtçılık yapılmış. Vatandaş kandırılmış ve yalan yanlış bilgiler ilanlar reklamlar verilmiş dolaysıylada Bakanlıkça bir çok ceza ve açıklamalar getirilmiş.
sonuçta milletinde kafası karışmış!
Kurumlarcada yapılan incelemede bu sistemin işe yaramadığı  kandırmaca olduğuna dair belgeler var var ama(bu üçkağıtçıların cıhazı için)
gelde bunu vatandaşa anlat!
Ben bu konuyu 2007 yılından beri araştırdım ve çeşitli ülkelere bizat giderek çeşitli tiplerinden satın aldım ve inceledim.
Kesinlikle işe yarıyanları var ama hepsi değil.! yukarıdaki arkadaşların belirtiği gibi Kolay gibi gözüken ama çok önemli noktaları var bunlar tam ayarlanmadıysa kesinlikle işe yaramıyor.
ben şu an amerikan ve kanada ortak karışımı birazda Türk (yani bizim ilavemizle ciddi bir cıhaz ortaya çıktı.
orjenal adı dünyada HHO generator kits olan bu cıhaz çok kaliteli Electrolyser için özel alışımlı materelyalar kulanılmalı ve bizde bunu yaptık.
çünkü resmi kuruluşlarda testlerini de bizat yaptıracaz Türkiyede ki geçen olumsuzluklar tekrar yaşanmasın.
buna benzer  cıhazlar piyasada var ama yaramaz sahte yine oyuncak! sakın para vermeyin zaten satıcıların ne adresleri nede telleri var!
Giti gidiyordan satıyorlar.
yakında burdan size bilgi görsel ve video görüntüleri verecem.