Gönderen Konu: BAKIR VE PİRİNÇ ALANTARAMA  (Okunma sayısı 97527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
Ynt: BAKIR VE PİRİNÇ ALANTARAMA
« Yanıtla #60 : 25 Kasım 2010, 22:36:56 »
ARKADAŞLAR CİVALI ÇUBULA İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VARMI.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

fantastikxxx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 26 Kasım 2010, 22:51:55 »
valla sinyallci ustam civayla olsa idi herkez bulurdu ama civalı çubuk meşhur nedense ama ustam çubuk işi tamamen kullanma ile ilgilidir içine koyulan falan hikaye çubuk yürüyerek kullanılır  mesela kanalizasyon borusunun üzerinden ğeçtinizde bu net şekilde belli ediyor ama bu çubuk işinde hat oluşturma olayı vardır  yere altın gömersin  altının çevresinde yavas dönulür eger çubuklar bir yerde çarpı yaparsa demekki gömülen altın ile diger aranan altın arasında çarpı yapmakta o istikamette ilerlenir  diger altını az geçtiginiz anda çubuklar çarpı halini bozacaktır burada önemli nokta noktalamayı iyi yapmaktır bu yöntemle başka sitelerde arkadaşlar degişik metal ulmuşlar  am aramalarında  yere bakır gömersen aradıgın bakır olur  bu çubuk olayında yöntem çok önemlidir biz biraz rahatlıga alışıgız çubugu elimize alalım nereye dönerse mal orda diye bişey yok ustam gerçekten çubukla bişeyler bulan varsa  bunun yöntemini biliyorlar ama söylemiyolar gerçekten yöntemini bilirsen dedektöre 10 çekerler benim kanaatimce bu çubuk olayında iki metal arasında hat oluşma yöntemidir eger istersen evde denemeni yap ikitane altın yüzük albirini yere koy digerinide 2 metre ileriye koy  tam ortalarına geç çubuklar çarpı yapar ama ortalarından  yarım metre kanara çık çubuk eski haline gelir yani iki altın çizgi cekersen uzun hat oluşur aynı yer altında bulunan su borusunun gibi saygılarımla ustam kolay gelsin  yardımcı olduysam ne mutlu bana  ha diceksinki sen bişey buldunmu hayır  bir denemedigim o yöntem kaldı yani arazide denemedim ama bahçemde kendim gömdügüm metallerde denedim olumlu sonç aldım

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #62 : 27 Kasım 2010, 17:24:12 »
çok teşekkürler SAYGILARIMLA.

Çevrimdışı şimal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #63 : 28 Kasım 2010, 00:27:30 »
sinyalci kardeş civalı çubuk pek randıman vermiyor o suyu da çekiyor her yöne gidiyor yapıp denedim memnun kalmadım memnun olduğunu söyleyen var ama bulduğunu görmedim senin alan tarama ne oldu onun randımanı nasıl arıcı gitmiştir herhalde onun gösterdiği yere bakabildinmi gösterdiği doğrumuymuş

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #64 : 28 Kasım 2010, 16:49:24 »
bitürlü fırsat bulupta bakamadım bakınca yazıcam kolay gelsin.

muratyeni

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 04 Ocak 2011, 11:25:32 »
merhaba sinyalci kardeş ben de bir çok çubuk yaptım ama tam randıman alamadım.yakın olursa gösteriyor bunu gördüm bu senin dediğin bakır boruların çapı ne kadar olacak ayrıca alttaki tutma sapı bakır boruya sabitlenecekmiuçtaki anten kömür tuz karışımının içine sokulacakmı bunlar hakkında aydınlatırsan sevinirim.SAYGILARIMLA

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #66 : 09 Ocak 2011, 12:59:20 »
bakır boru 25-30 cm arası olsun boruya içi delik parçayı lehimliyoruz tutma aparatını bu içi delik boruya takıyoruz anten bakır boruya deysin yeterli kolay gelsin.

muratyeni

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 13 Ocak 2011, 12:04:06 »
ben 2 tane buzdolabı drayer i (flitre)si siparişi verdim 15 cm civarı boyu var çapıda yaklaşık 20mm kadar olabilir mi?

Çevrimdışı kemalyilmaz

• Er
« Yanıtla #68 : 24 Ocak 2011, 00:07:03 »
sayin sinyalci bakır borunun içine konan kömür, mangal kömürümüdür? Bu borudan tek adetmi yapılacak? Sadece döndüğünü söylüyorsunuz,  çevresinde tam turmu atıyor, yoksa malzemenin olduğu yönemi sapıyor? Tam malzemenin üzerine gelindiğinde hangi hareketi yapıyor?. sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum .Çünkü. ben bahsettiğiniz aleti yaptım. Tık yok...Kemal yilmaz

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #69 : 09 Şubat 2011, 14:19:48 »
daha öncede bu konu işlenmişti oradan biliyorum.kaya tuzu ve maden kömürü kullanıyorlar bildiğimiz sobada yakmak için kullanılan hani şu belediyelerin dağıttığı kömür yani.ama bana inandırıcı gelmediğinden hiç uğraşmadım,ama denemek lazım olur ya işe yarayan bir şeydir mani olmayalım bari.

yazılımcı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : 09 Şubat 2011, 15:19:12 »
bi arada beyaz horozla arama muhabbeti vardı ;D, biride eski gaz lambasının basınç ibresiyle arıyodu  ;D, abi bu çubukların aynısından amcamda var ben o kadar uğraştım , annemin yengemin babannemin ne kadar altın varsa ortaya döktüm , çubuklar kobra gibi bi sağa dönüyo bi sola dönüyo yani elinin meğili ne tarafaysa oraya dönüyo , ama bilemem belki biz kullanmayı beceremedik.

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #71 : 09 Şubat 2011, 15:41:16 »
usta inşaatcı şakülününde hakkını yeme, arayanlar onlada beceriyo dediğin gibi bende beceriksizin biriyim. illa ki bana da elektronik bişey olmalı....
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı humhum

• Yüzbaşı
  • humhum
« Yanıtla #72 : 07 Mart 2013, 10:32:43 »

Ruslar'dan Çubuk Alan Tarama Videosu:

Ищем деньги.flv

Çevrimdışı tekin_efe

• Yüzbaşı
« Yanıtla #73 : 07 Mart 2013, 13:30:25 »
bi arada beyaz horozla arama muhabbeti vardı ;D, biride eski gaz lambasının basınç ibresiyle arıyodu  ;D, abi bu çubukların aynısından amcamda var ben o kadar uğraştım , annemin yengemin babannemin ne kadar altın varsa ortaya döktüm , çubuklar kobra gibi bi sağa dönüyo bi sola dönüyo yani elinin meğili ne tarafaysa oraya dönüyo , ama bilemem belki biz kullanmayı beceremedik.

devamı istiyene gelir.

Çevrimdışı HQW

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #74 : 10 Kasım 2013, 11:29:20 »
o kadar zaman harcadık kaya tuzu kömür çubuğa tık yok ....

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #75 : 10 Kasım 2013, 17:02:52 »
selam çubuklar işe yaramıyor ben 5 yıldır çubuklarla uğraşıyorumsizin dediğiniz madeni ben buldum kaynakla eritim madeni çıkardım bor olduğunu düşünüyorum ayrıca altını ben size bio enerji ilede buluyorum arazide bulamassın mekanda saklayın bulurum yaptımda çubuklar sen nereye gitmesini istersen oraya gidiyor beyin gücü aldatması bulanıda görmedim yanlış anlama kardeşim malını kötülemek deyil maksadım ben sana arazide boş bir arazide mezar nerede iz emare olmadan bulurum bence bio enerjiyle insan enerjisine duyarlı bir alan tarama yapsak daha iyi olur hangi madeni koyarsan onu bulur hikayesi eskidi  aleminyum dahada iletkendir ondan yapın dışını

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 10 Kasım 2013, 19:17:14 »
arkadaşlar idda ediyorum alan tarama cihazını benden iyi kullanan yoktur o kadar test yaptım evin içinde bile altın testi yapıyorum demirli kanepenin içinde dahi buluyor ama arazide ne olduğu belirsiz şeyler engelliyor kaç kere tamma dedik ya boş ya dipsiz kuyu  vs..

alan tarama henüz iyi bir cihaz olmadan kullanmak hiç fayda vermiyor önemli olan ana frekans veren cihaz  ..sade cubuklar herseye dönüyor ama sinyal ile aranan %70 az çok bulunuyor...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 10 Kasım 2013, 20:48:30 »
altını sakla sakladığın yeri sen bilme başkası saklasın bakalım bulacakmı

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 10 Kasım 2013, 20:57:09 »
kömür olmaz kömürün içinde cıva var cıva koyar ve alemünyum boru kullanılırsa daha iletkenleşir arkadaşın dediği gibi kafanda şurası burası bak şuraya gidecek olmayacak beyninde sadece altına gitmesini düşünürsek daha etkili olur ben çubukla bulmuş deyilim ama kemiği mezarı bulur belki altında vardır içinde

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 12 Kasım 2013, 11:09:34 »
tekim murat usta zaten saklanan altını ben görmüyom buluyorum ama arazide öyle değil o kadar çok arge yaptımki

boşluk-kemik -altın gümüş tespiti yapılıyor ama sonuç yok bende anlamadım 100 metreden altını tespit ediyorum tmm arazide de bişeyler tespit ediyon icraat var sonuç yok aklımda dah değişik projelr var onlara yönelcem başım yoğun