Gönderen Konu: vizualizer 3 d hakkında bilgisi olan ve crack sahıbı kımse var mı acaba  (Okunma sayısı 5896 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sipaci

• Onbaşı
bu program nasıl kullanılır veya cracklayabılen arkadaslar var sa acaba yardımcı olabılır mı . saygılar

Çevrimdışı asel38

• Yüzbaşı
nerede kullanacaksın bilmem ama
işte program
http://www.dosyaupload.net/download.php?file=245Visualizer 3D151.rar

asıl goruntu bir başka programdan aktarılıyordu galiba buda 3 boyutlu elemeler yapıyor
ama bana sorarsan erdas kadar mukemmel program yok hatta uydulardan arkeolojik araştırmalarda kullanıyorlarmış
ben (tıbbi alanda ve boru hatlarındaki kacakların tespiti için) bir cok goruntuleme programı inceledim
source unu veren siteler bile var siteyi bulursam size burada sunarım
boylece siz kendiniz program yazmayı biliyorsanız amaca uygun yazarsınız yoksa hazır programlar genelde kendi cihazlarına hitap edmektedirler. tabii vizualiser3d ayrı program gibi calısıyor
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2010, 01:11:31 Gönderen: asel38 »

Çevrimdışı sipaci

• Onbaşı
emegıne tesekkurler ılgın ve alakan ıcın sonsuz saygılarımı iletirim ancak link te bu program yok bi sorun oldu heralde

Çevrimdışı asel38

• Yüzbaşı
linki komple kopyala arama cubuguna yapıstır ara bosluktandır

Çevrimdışı Avci26

• Yüzbaşı

Bir programda ben önereyim, rockworks isminde jeofizikçilerin kullandığı bir program yer altını 3 boyutlu olarak gösteriyor, google earth ile de çalışıyor dediler uydu resimlerini analiz ediyormuş fakat ben çözemedim çok karmaşık bir program ilacı falan bulunuyor, nasıl kullanılıyor bulamadım sonra sıkılıp bıraktım, yalan ya da doğru bilmiyorum, ilginç olabilir. Googledan bulabilirsiniz istenirse bendeki versiyonunuda yükleyebilirim.

Asel38,    yüklediğin dosya visualizer 3D'nin demosu değil mi?

Çevrimdışı sipaci

• Onbaşı
cok cok tesekkurler ilgi ve alakanız ıcın . evet program demo . tekrar tesekkur eder saygılarımı iletirim

Çevrimdışı asel38

• Yüzbaşı
sipaci programın demo oldugunu nerden anladın
demo olanında demo yazıyor bundan nasıl anlasılıyor demo oldugu
update bile ettim versiyon 201 oldu sadece ornekler kayboldu

Çevrimdışı sipaci

• Onbaşı
asel 38 programın ustunde demo ordan anladım demo oldugunu bilmiyorum belkıde degıldır ama ben bu programı cozemedım dedektore baglayıp yer altında kı ısı degısımlerını veya gaz boslukları falan bulmaya yarar bı program bu ama malesef ben beceremedım ılerıde bı arkadas bu işi becerebılırse ve bızlerle paylasırsa cok sevındırıcı olur . herkese saygılar

Çevrimdışı agama

• Er
   Arkadaşlar biz 3D Slicer  açık kaynak programı indirdik  2 aydır yazılımcı arkadaş baya yol katetti fakat exsport konusu baya yorucu olduğunu söylüyor bunu bilen bir arkadaş varmı.

Çevrimdışı Avci26

• Yüzbaşı

Vizualizer programı normalde toprak altı radarı denen cihazlarla çalışıyor. (Rover C,Rover CII, Rover Deluxe, Walkabout, Walkabout Deluxe, Localizer 3000, GEMS, eXp 3000, eXp 4000 ve eXp 5000�e). Program pals, vlf veya bfo tipi metal dedektörlerle çalışmaz.

Vizualizer 3D nin fiyatı hakkında fikir edinmek için.

http://www.dedektorcu.com/v1.0/?Sayfa=Detay&MainKat=0&KatId=23&UrunId=30

« Son Düzenleme: 26 Mart 2010, 18:14:59 Gönderen: Avci26 »

Çevrimdışı natorEdumn

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
    • Купить бетон в СПб
vizualizer 3 d hakk nda bilgisi olan ve crack sah b k mse var m acaba
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2017, 04:25:31 »
EXE ve BAT dosyalar? synology traf?nda cal?st?r?labilir dosyalar degildir. Bu nedenle Synology taraf?nda olusmas? gek mumkun degil muhtemel sorun agdaki bir Windows PC arac?l?g? ile bunlar?n olusmas?d?r. Bu klasorlere yazma okuma hakk? olan kullan?c?lar? kontrol ediniz.