Gönderen Konu: Dostlarım, merhaba.  (Okunma sayısı 3310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
Dostlarım, merhaba.
« : 18 Ocak 2010, 23:07:08 »
Öncelikle selamınaleyküm Dostlar, özlemişim sizleri yahu, uzun zaman oldu; vefasızlık edip uğramadım siteye, cümleten affınıza sığınıyorum. Varmı batı cephesinde yeni bir şey? ;D Sevgi ve saygılarımla.

Uykusuz

• Ziyaretçi
Ynt: Dostlarım, merhaba.
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2010, 23:12:30 »
Hoşgeldin, hayırdır birara boykot yapıyordun bıraktın mı yazarlık işlerini  :) Biz buralardayız yine...

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
Ynt: Dostlarım, merhaba.
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2010, 23:17:13 »
Hoşgeldin, hayırdır birara boykot yapıyordun bıraktın mı yazarlık işlerini  :) Biz buralardayız yine...
Sorma uykusuz, boykot yaptık, herkes yerli mala yüklensi dedik lakin tınlayan yok, bu millet adam olmaz, tüketmeye alışmış bir kere ;D Makak usta bile bu işin altından çıkamaz, sizin siteye de uğramış sonunda, benim iyi ahbabımdır, ben tavsiye ettim, boykot işini ona bıraktım, siyaset bana göre değil dostum, nihayetinde definecilik bizim kanımızda var ;D YAŞASIN TEK YOK DEFİNECİLİK diye bir parti kuracağını söyledi, fakat birden bire ortadan kayboldu, herhalde Ergenekona dahil edecekler diye sırra kadem bastı o da ;D

Neyse sizler ne yapıyorsunuz bu arada Dostlarım? Herkes burada değil mi? Sevgi ve saygılarımla cümleten.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2010, 23:17:48 Gönderen: yeraltıcı »