Gönderen Konu: Dedektörü test etmek böyle olur.  (Okunma sayısı 6858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı galaksi

• Yüzbaşı
Dedektörü test etmek böyle olur.
« : 05 Mart 2012, 23:52:07 »
Hodri meydan arkadaşlar, ustalar...
Benzer teslerde sizinde videolarınızda görmek isterim..
iyi çalışmalar..
Halep ordaysa arşın burda...
Detektory kovů - hloubkový test
videodan sonra kararı siz verin...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Dedektörü test etmek böyle olur.
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2012, 23:18:09 »
inşallah havalar biraz ısındığında bneimde niyetim var. ;)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı GORDİANUS

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2012, 00:03:46 »
üşenmemişler  super test

Çevrimdışı guilver34

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2012, 10:45:56 »
güzel bir test.yalnız burda neyi aradıklarını pek anlamadım.metal yığınlarınımı:)) eğer öyleyse biz onu delta pulseyle 1.5 metreden rahat algılıyoruz:)))
Okyanusun ötesindeki güzellikleri keşfetmek isteyen,kıyıdan uzaklaşma riskini göze almalıdır.

APICTEA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2012, 11:57:24 »
120 cm ye  ufak bir çömlekte 300-400 para koysalardı  iyi bir test  olabilirdi....  okadar demir metal parçasını  1.70 - 1.80 den  Lorenz lede görürsün....

17 lt  lik  Yağ tenekesiyle  ve bu tarz  materyallerle yapılan testler  yanıltıcı olur ....  Arazide arananlar bunlar değil...

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2012, 12:42:50 »
 bu video rusların çektiği video galaksiyle ilgisi yokki herkez cihazlarını yarıştırsın gibilerinden eklemiş sanırım bayada zaman olmuş ekleyeli ayrıca
bu videoyu uzun süredir arıyordum sırf bundan sebeb kaç sayfa dolaştım sitede   sebebi diğer o övülen 1500 ile 3000 tl arası satılan milleti dolandırdıkları dedektörlerin bir halta yaramadığın ispatı alan taramları hiç saymıyom bir tanesi sadece algılıyovideoda 2mtreden  oda göründüğü gibi 5 kg gelir herhalde ağırlığı diğer dedektörlerün hepsi 1metreden sonra o kadar metal yığınına rağmen 3 maymunları oynuyo görmedim duymadım bilmiyorum :D darbe indüksiyon dedektörleri hariç hepsi hava gazı 2 mtrden sonra tank olsa görmezler darbe indüksiyon konusunda kıyaslama yapsak genel kılasmanda her türlü artısıyla dp3 birinci gelir hadi kolay gelsin herkeze

Çevrimdışı gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2012, 23:30:49 »
zatende işin aslı budur bizim millet dedektör yapar oo çok  süper der  koyar odanın ortasına bi masa yada sandalye bobini koyar üstüne akşam sabah vıyt cırt curt işte 1 tl 30,40 cm durmadan video çeker bizim gibilerde o güzelmiş der durmadan devre yapar dünyanın  parasını harcar verilen emek zaten değeri yok olmadı bida olmadı bida bir bakmışın malzemeci zengin olmuş bir bakmışın hangi forumda görmüşsen şemayı yorumları vırı zıvırları o forum tavan yapmış sonra bir an uyanıyorsun bakıyorsun eline hiç bişi yok sandalyenin tepesinde bitane bobin bişi olsada olmasada ötmeye çalışan bir devre ve harcalınan bir sürü para ve emek ben şahsen bir daha hayatta bu gibi videolar görmedikçe sittimsene uğraşmam kimsede upraşmasın milleti zengin yapmak isteyen denemeye devam edebilir...

Çevrimdışı galaksi

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2012, 10:36:29 »
Yabancı sitelerde de dalga geçerler.
"Bu cihazla havada mı arama yapacaksınız diye...