Gönderen Konu: Demonte scope  (Okunma sayısı 4137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TurkzeuS

• Ziyaretçi
Demonte scope
« : 28 Ağustos 2012, 14:42:24 »
Selamlar,
http://www.pdamusician.com/dpscope/overview_se.html
bu adreste demonte vaziyette (monteli de var sanırım) 40euro civarı scope satıyorlar. 25Euro da proplar
Anlayanlar inceleyip yorumlayabilir mi acaba?

Kod: [Seç]
Oscilloscope, logic analyzer and datalogger in one instrument.

teslacoil

• Ziyaretçi
Ynt: Demonte scope
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2012, 23:25:38 »
osilaskop adı altında her türlü çeşidiyle ilgili  bir başlık var suan ön sayfada yinede başlık açmanız gereksiz olmuş ama zaten site genelinin çoğunda araştırma okuma alışkanlığı yok malesef
neyse bahsetiğiniz usb üzerinden çalışan iki kanal osilaskop ve pahalı çünki o paraya hazır kit halinda yani 100tlye hazırı var glcd ekranlı portatip ayrıca pc bilgisayar bağlantılı monitörden görmek imkanı var firmanın özel yazılımıyla  hızları ve örneklemesi az gelir ise bu linke bakın
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?topic=4342.0
bu bizim sitedeki linki burda her çesiti ve semalı olanları var istediğini yapabilirsiniz yada kulanabilirsiniz maliyetleri 10 tl ile 100 tl arası

TurkzeuS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2012, 23:59:54 »
ilk bir kaç cümleni kendine saklasan çok daha memnun olurdum ama... gençliğine veriyorum. Bahsettiğin konuda benimde yazılarım var.. haberim var yani...
Yinede okuduğun için teşekkürler..

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2012, 04:29:31 »
babamın bir lafı var söyler hep haklı olduktan sonra doğruyu söyledikten sonra babam olsa lafımı gerektiği yerde söylerim diye bizde farkında olmadan öyle yetişiyoz sanırım
sahşınıza özel bir başlık açmış olsanızda  genel durumdan bahşettim sizinde bilmediğinizi düşünerekten yazdım
site genelinde her türlü konuyla ilgilenmesemde her konuyu takip ederim  kişileri yazıları varana kadar  eski yeni farketmez okurum  sizinkinde acele etmişim o sıra kendi adıma bir bakıma aynı hataya bende düşmüş oldum eski iletilerinize  baksaydım hiç bir şey yazmazdım zaten bu konuda söylediğim sözlerin doğrulunu ispatlar derecede olucak böylede kalır  aralarda kaynar gider kesin 
gündemde olan bir konuyu başlığını aynısını açmak açanın zararınadır  bilgi bütün olmalı tek noktalarda toplanması herkezin yararına bu ay içinde açılmış 4cü osilaskop başlığı sanırım
bundan sonra dahada dikkatli olmaya çalışıcam ALLAHa emanet olun kolay gelsin

asenkron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2012, 11:03:14 »
   tesla  her acılan baslık acanın sorumlulugundadır.sana mudahale yetkısı kımse vermedı.yazdıklarına dıkkat et.gözüm üstünde.

TurkzeuS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2012, 16:41:09 »
Arkadaşlar tatsızlık olacaksa silin gitsin. Amacım üzüm yemekti.
Hazır, kutulu, orjinal scope rasladı. Hem paylaşayım, hemde fikir alayım dedim.
Bir konunun önceki konularla benzeşmesinin veya ayrışmasının değerlendirmesini çok şükür yapabiliyorum.
O mantıkla düşününce tek bir dedektör başlığı açılsın tüm mesajlar oraya atılsın, neden boyuna farklı marka ve yöntemler için farklı başlıklar açılıyor ki.
teslacoil güzel bir başlık açmış, kendimce bişeyler bende karaladım oraya.
Bir çok devre var. Malzeme al, pertinaks bas, kutula vs.
Burada yeni bir devre yapalım demiyorum ki. Belki daha ucuza çıkacak hazır bir ürünü sordum.
Bir kişi neden bu foruma konu açar, başka bir yer bilmiyormudur acaba. Bunuda değerlendirmek lazım.
İyi tanımadığımız insanları düz mantık kategorilere ayırıp, het, hüt yapmayı doğru bulmuyorum.
Her paylaşım değerlidir. Amaç paylaşmaksa tabi.
Forumlar böyle güçlenir. Konunun SEO su var, google boyutu var. Çok çok çok yönlü...
Özetle gençliğine veriyorum.
Forumda böyle amacından sapmış, tatsızlaşmış bir konunun benimle ilintili olmasından rahatsızlık duyuyorum. Silinirse memnun olurum.
Teşekkürler.